عبور از حیوانات عظیم محبوبیت ساخته شده است آن را کمتر مانند بهشت و بیشتر شبیه به وال استریت

با ساعت از وقت اضافی را در دست خود را به دلیل اجتماعی فاصله و قرنطینه بازیکنان جدید برای نینتندو “Animal Crossing: New Horizons” مانند خاکستر Wolf, همچنین شناخته شده در توییتر به عنوان Ninji شده اند کشیده شده به آهسته گذاشته پشت شبیه ساز زندگی است که اجازه می دهد تا آنها را برای ساخت شاعرانه سلیمان, تزئین خانه های خود را و بیشتر.

“مردم با استفاده از این به عنوان یک نوع از فرار” گرگ گفت. “من به شوخی که من کردم اول بازی که آن را به معنای واقعی کلمه تنها چیزی که به من دادن ساختار در زندگی من است.”

اما این هجوم کاربران جدید تولید غیر منتظره تکامل recalibrating بازی بی سر و صدا به سرعت سریع ء فشار دادن یک بازیکن نسبت به وال استریت.

عبور از حیوانات طراحی شده است برای چنین گیم پلی — در واقع آن را هدفمند کند بازیکنان پایین طراحی شده توسط. در عین حال بازی را جامعه غرق شد با بهینه سازی در روند بهره برداری از امکانات تشویق به معنای روز به روز پیشرفت است. در حال حاضر آنها تبدیل شده ایم غالب بخشی از مخاطبان پیدا کردن نقاط ضعف و یا استراتژی برای پولدار شدن سریع.

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که پارسه با تمرکز بر بهره وری برخورد با یک سیستم طراحی شده است که برای آنها ؟ برای عبور حیوانات از آن به معنی یک تغییر از یک take-زندگی-به-آن-می آید از بهشت به یک اقتصاد رقابتی. هجوم بازیکنان منجر به یک سیستم تجاری و سهوا تورم است. دیگران ساخته اند, خلاق, ابزارهای جدید برای کمک به کسب درآمد پول و به سهولت در-بازی تجارت است. اما این ابزار feed back به همان مسائل و حتی با خطرات خود را — در میان آنها ناراحت کننده این بازی در نظر گرفته شده و تعادل طبیعی.

Illustration of two Animal Crossing characters. Left is shocked at right, who is holding a huge bag of money.

چگونه تورم و تجارت تبدیل بازی وارونه

آن همه شروع می شود با دو چیز است: پول و تجارت است. عبور از حیوانات هرگز به معنای شدن سریع نوع بازی است. در واقع طراحی و هدایت بازیکنان به سمت آهسته نسیم تا حدی پیشرفت گفت: Jennifer Scheurle فعلی طراح سرب در استودیو توسعه بازی ArenaNet که قبلا در عناوینی از جمله “Guild Wars 2” و “اشیاء در فضا.”

جنیفر Scheurle شخصیت نشسته در مدفوع در “Animal Crossing: New Horizons.” (نینتندو)

“آن را تحت اللفظی موانع در مقابل شما را به مطمئن شوید که شما نمی سوزاند از طریق تمام مطالب آن را فراهم می کند” او گفت:. “من فکر می کنم آن را طراحی شده به آرامی و مشتاقانه و با نوعی تمرکز حواس در ذهن داشته باشند.”

“Animal Crossing: New Horizons” یک بازی است که پیشرفت در زمان واقعی است. بسیاری از بازی چرخه را یک روز یا بیشتر به طور كامل وجود دارد و تنها تعداد انگشت شماری از آیتم های انتخاب شده به صورت تصادفی در دسترس برای خرید در هر روز. اگر قطعه خاصی از مبلمان شما می خواهید, شما باید برای بررسی این فروشگاه هر روز و امیدوارم که شما خوش شانس دریافت کنید. اما همچنین ایجاد یک سیستم از کاهش می گرداند. در حالی که وجود دارد چند مکانیک است که بازیکن می تواند سخت کار کردن — مانند اهداف روزانه برای گوشه مایل در ارز بازی شبیه به هواپیمایی مسافت پیموده شده — در کل بازی نمی کند و به آسانی پاداش افرادی که ورود بیشتر زمان پخش.

سیب: 0

برای طرفداران طولانی مدت از حق رای دادن است که آرامش طبیعت است که بخشی از درخواست تجدید نظر. نیک Ransbottom بازی های برگزار شده است عبور حیوانات از آن گیمکیوب روز (در آمریکای شمالی این بازی برای اولین بار در این فرانچایز منتشر شد در سال 2002) و تشبیه آن به “تجربه مراقبه” است که اجازه می دهد تا “شما را به خود سرگرم کننده است.”

چه چیزی می اندازد که تعادل رشد عظیمی در ثانویه بازار و منابع آنلاین به دلیل هجوم بازیکنان جدید است. در حالی که تجارت وجود داشته و در نسخه های قبلی مانند “Animal Crossing: New Leaf” آن را تقریبا به عنوان قوی یا محبوب. این شبکه جدید از تجارت تغییرات بازی از یک آیتم تصادفی تلگراف به تمام عیار اقتصاد با توجه به Eyjolfur “Eyjo” Gudmundsson رئیس دانشگاه آکوریری ایسلند.

Gudmundsson سابق در خانه اقتصاددان برای MMO “حوا آنلاین” توضیح داد که با وجود قطعات لازم برای هر اقتصاد دیجیتال یا در غیر این صورت به تابع:

  1. تجارت و یا توانایی تبادل اقلام است.
  2. کمبود — “نه همه چیز باید در دسترس همه در همان زمان” در غیر این صورت هیچ دلیلی وجود ندارد به تجارت.
  3. ابزار و یا انگیزه ای که برای بازی های ویدئویی است که معمولا سرگرم کننده و یا گیم پلی خود را.

“اکثر بازی اقتصاد بسیار محدود طراحی شده توسط, چرا که طراحان نمی خواهید به از دست دادن کنترل جریان درآمد از مقدار جریان از مفهوم آنچه اتفاق می افتد در داخل بازی. اما پس از آن شما لازم نیست که یک اقتصاد” Gudmundsson گفت.

اما عبور از حیوانات اقتصاد محدود نمی شود در همه بازیکنان می توانند ارز (“زنگ”) و یا داد و ستد کالا با, مبلمان, اما این همه در یک فرم آزاد ارز با نظارت توسط نینتندو. که منجر به چند مشکل.

چیزی اتفاق افتاده ناراحت تجارت اقتصاد تقریبا بلافاصله پس از راه اندازی “افق های جدید است.” بازیکنان در بر داشت راه را پوچ مقدار از زنگ طریق زمان سفر (به صورت دستی تنظیمات خود کنسول هم به ترفند بازی داخلی تاریخ سیستم) شلغم تجارت و تقلید اشکالات است که می تواند کلون موارد. ناگهان این کند, گذاشته پشت بازی تبدیل به یک گوشه. هر کسی می تواند 3 میلیون زنگ بدون تلاش زیاد و بازیکنان شروع به تولید بیشتر و پول بیشتر. اقتصاددانان باید یک نام برای آن: تورم است.

نینتندو نظر نیست در بازی اقتصاد اما در یک مصاحبه قبلی با لانچر بازی را تولید Hisashi Nogami اشاره کرد که اگر چه در نظر آنها نیست سفر در زمان فریب دادن آنها را تضعیف آن است.

“ما فکر می کنیم که در برخی از این بازیکنان به بازی برای یک زمان بسیار طولانی و همچنین برای بازیکنان برای به اشتراک گذاشتن تجربه با دوستان و یا خانواده خود ما فکر می کنم که بازی بدون سفر احتمالا خواهد بود ایده آل راه,” Nogami گفت.

“این پول چاپ” Gudmundsson گفت. “اگر پول بیشتری در سیستم از وجود ارزش به خرید و سپس شما در واقع خواهد به سادگی ایجاد تورم است.”

‘گول زدن قطعی’ اسلش katana قیمت

کتانا یک مورد تزئینی, یکی از گران تر از موارد ذکر شده در Nookazon.com (نزدیک 4 میلیون زنگ) تا اوایل ماه گذشته زمانی که تکراری و یا “گول زدن” قطعی شد که کار را برای موارد خاص اندازه. معاملات بازار به سرعت تنظیم شده و قیمت تا به حل و فصل در حدود 200,000 زنگ. اگر چه بسیاری از بازیکنان ارز گوشه مایل بلیط به جای زنگ Nookazon لیست قیمت های زنگ با استفاده از یک داخلی با محاسبه نرخ ارز (به عنوان از انتشار زمان 60,000 زنگ هر بلیط).

4 میلیون زنگ

قیمت مه 4

پس از یک جدید تکراری

قطعی کشف شده است

4 میلیون زنگ

قیمت مه 4

پس از یک جدید تکراری

قطعی کشف شده است

شمشیر کاتانای فروش شد

فقط برای 200,000 زنگ

به عنوان از آوریل 27

4 میلیون زنگ

قیمت مه 4

پس از یک جدید تکراری

قطعی کشف شده است

شمشیر کاتانای فروش شد

فقط برای 200,000 زنگ

به عنوان از آوریل 27

در پاسخ با زنگ از دست دادن ارزش خود بازیکنان هم به شدت بالا برده مورد قیمت و یا متوقف شده با استفاده از زنگ ها به طور کامل به عنوان یک رسانه برای تبادل. به جای استاندارد دیگری برای معامله شد گوشه مایل بلیط که تنها می تواند به آرامی به دست آورد و توسط سنگ زنی روزانه یک لیست از اهداف مانند ابتلا به یک ماهی خاص و یا کاشت یک درخت جدید. بازیکنان همچنین استفاده از منابع کمیاب مانند قطعات طلا و ستاره قطعات.

نینتندو منتشر شد پچ برای بازی به کاهش مقدار پول به بازیکنان جیب از جمله کاهش نرخ بهره در این بانک و آن را نادر برای پیدا کردن ارزش حشرات.

Lacey McLear شخصیت می ایستد در یک فضا با مضمون اتاق. (نینتندو)

“پول بسیار آسان است,” گفت: Lacey McLear که معرفی شد برای عبور حیوانات از طریق این آخرین تکرار. “ارز تقریبا بی معنی هنگامی که شما حتی یک کمی از راه را به بازی.”

عبور از حیوانات گیم پلی تا به حال به شدت تکامل یافته است. معامله شد در همه جا حتی رقابتی, اما نرخ تورم نیز به معنای شما نیاز به هر دو کسب درآمد بیشتر و یا دریافت بیشتر گوشه مایل به دست آوردن آیتم های شما می خواستم. دومی می تواند انجام شود از طریق سنگ زنی — بسیار نامطلوب و تضاد به پشت گذاشته طبیعت برخی از عشق در مورد بازی — و یا حفر و حتی بیشتر به معاملات (مانند معاملات آیتم های خود را برای گوشه مایل بلیط).

به عبارت دیگر اولویت شد دو قسم: پول و تجارت بیشتر است.

Illustration of two Animal Crossing characters with their villagers. Left has Rodney, right has Raymond.

تورم و تجارت منجر به بیشتر ابزارهای مفید, اما چرخه همچنان ادامه دارد

در پاسخ به افزایش نیاز برای زنگ و تجارت, بازیکن, خلاقیت و نوآوری نیز افزایش یافت که مردم مشغول به کار بر روی راه حل برای سهولت در راه است. متاسفانه این ابزار ایجاد یک حلقه بازخورد — آنها ساخته شده آن را آسان تر برای به دست آوردن زنگ و یا مواردی که بیشتر افزایش تورم و رقابت است.

ساقه بازار نامرئی الگوریتم است که نوسان در حالی که بازیکنان را به خرید و فروش شلغم یک دلیل بزرگ چرا تورم ضربه زنگ بسیار سخت است.

“من فکر نمی کنم آن را تا کنون در نظر گرفته شده بود غول پیکر جامعه که در آن مردم می آیند و از مردم جزایر و تجارت شلغم و به طور کامل در این سیستم به دلیل آن را به معنی این نیست که. آن را به معنای برای دوستان و خانواده خود و نزدیک محافل اجتماعی,” Scheurle گفت. “اما آن را نه در همه مردم چگونه از آن استفاده میکنند. مردم در واقع ساخت غول پیکر وب سایت که در آن آنها [به کمک بازیکنان,] بازدید غریبه سلیمان” به فروش به قیمت های بالاتر است.

نشان می دهد که چگونه جوامع آنلاین به طور کامل تغییر چشم انداز از عبور از حیوانات, تصور کنید یک بازیکن که نمی © <url>-بازی آنلاین با دوستان در همه. فرض کنید آنها را به روز رسانی گوشه را در مخفیگاه, در بازی, فروشگاه, آنها ممکن است به چهار آیتم های جدید هر روز در فروشگاه خود را. در یک هفته آنها را به حال فرصت برای خرید 28 اقلام است.

هر یک از دوستان آنها اضافه کردن به شبکه های اضافی چهار آیتم های جدید در هر روز (اگر چه برخی از موارد تکرار خواهد شد بین سلیمان). اگر بازیکن در یک گروه شش دوستان آنها هر فرصت برای خرید 168 موارد در یک هفته. و اگر این گروه به اندازه کافی بزرگ هر بازیکن می تواند دسترسی به هر آیتم در این بازی — با هزاران نفر از کاربران بازار مانند گوشه.بازار و Nookazon ارائه می دهند بزرگ کاتالوگ.

همان اصل امر به ساقه بازار است. اگر یک بازیکن است نه ارتباط با دیگران مقایسه قیمت و شانس خود را از گرفتن بسیار بالا شلغم قیمت باریک هستند. در واقع آنها باید حدود 1 در 5 شانس خود را حداکثر قیمت برای هفته که زیر 100. و شانس یک قیمت بیش از 200 مورد 1 در 4.

هفتگی حداکثر شلغم فروش قیمت شانس برای یک بازیکن

هر هفته قیمت و Timmy و تامی خواهد پرداخت شلغم برای نوسان. این نمودار بر اساس 25,000 شبیه سازی نشان می دهد که احتمال این که خود را به بالاترین قیمت ارائه خواهد شد را در یک محدوده خاص. برای کسی که بازی انفرادی وجود دارد حدود 20% شانس آنها نمی ارائه هر چیزی بیش از 100 زنگ. کشف شبیه سازی کد در اینجا.

اگر این بازیکن است که بخشی از گروهی از شش دوست است که با هم بازی شانس خود را بهبود قابل توجهی. با شش بازیکن در مقایسه با شلغم, قیمت, شانس گرفتن قیمت بیش از 400 بهتر است از احتمال از سر گرفتن در یک تلنگر سکه.

هفتگی حداکثر شلغم فروش قیمت شانس برای یک گروه از شش بازیکن

همانطور که بیشتر بازیکنان پیوستن به دایره اجتماعی آنها عملا تضمین شده قیمت های بسیار بالا. با یک گروه کوچک به عنوان 64 بازیکنان وجود دارد 99-در-100 شانس است که کسی باید قیمت بیش از 500.

هفتگی حداکثر شلغم فروش قیمت شانس یک به 100 بازیکن


وب سایت های مانند شلغم.تبادل اجازه می دهد تا مردم را به ارسال خود را شلغم قیمت و غریبه ها را دعوت به جزیره خود را به فروش در قیمت بالا. با توجه به متی Jakubowski مدیر عامل شرکت پیچ و تاب جهان و توسعه دهنده سرب در شلغم است.ارز به طور متوسط 100000 قیمت در هفته شده در سایت پس از آن راه اندازی شد. در یک گروه از 100,000 بازیکنان آن را تقریبا تضمین شده است که حداقل یک نفر باید یک قیمت بیش از 600 زنگ.

متی Jakubowski آواتار می ایستد در یک کامپیوتر سرور ، (نینتندو)

“بزرگترین چیزی که من دیده ام این زمان است که توانایی به هفت بازدید کنندگان خود را در جزیره واقعا تغییر بازی. هنگامی که شما می توانید تنها سه نفر در نسخه های قبلی آن را سرگرم کننده برای دوستان و اما شما نمی تواند انجام دهد حوادث” Jakubowski گفت. “ما شاهد بوده ام مردم با انجام مراسم عروسی. مردم با داشتن تلویزیون را نشان می دهد. و ما فراموش پادکست ما در آن است.”

اگرچه نینتندو ساخته شده است تعامل چند نفره به بازی توسعه دهندگان احتمالا انتظار نیست Nookazon.

نرم افزار توسعه دهنده Daniel Luu شد موجب ایجاد بازار مجازی هنگامی که او را دیدم که چگونه هرج و مرج و نا امید کننده روند معاملات می شود. Nookazon طراحی شده است به منظور تسهیل تجارت از همه نوع (به عنوان طولانی به عنوان آن را شامل نمی شود پول واقعی) و اجازه می دهد تا بازیکن را به لیست و یا پیدا کردن آیتم های آنها می خواهند به فروش و یا خرید. همانطور که از ژوئن 10, Nookazon بیش از 37 میلیون listings و 360,000 روزانه بازدید کنندگان منحصر به فرد.

یک terraformed آبشار به نظر می رسد در پشت دانیل Luu شخصیت. (نینتندو)

“من صادقانه فکر می کنم زیبایی از عبور از حیوانات است که شما می توانید نوع بازی آن را با سرعت هر چه شما می خواهید” Luu گفت. “من شخصا آن را بازی کنم روز به روز. بنابراین من حتی واقعا نمی خرید هر چیزی را در سایت خود من. … من فکر می کنم که زیبایی آن است. من واقعا فکر نمی کنم هر کسی باید دلسرد به نگه داشتن بازی و یا ساختمان خود را به جزیره راه آنها می خواهند فقط به این دلیل آنها این جزایر دیگر. اما یکی از چیزهایی که ما متوجه است که [Nookazon] در واقع توسعه یافته زندگی از این بازی برای بسیاری از مردم است.

Nookazon قادر به کاتالوگ این بازی هزاران نفر از اقلام منحصر به فرد با تشکر از مشاغل بازیکنان که باید به حفر کد بازی. یک جامعه ساخته شده در صفحه گسترده ميشمارد جزئیات تقریبا همه چیز در این بازی مقدار فوق العاده ای از کار انجام شده بدون هیچ پرداخت توسط طرفداران از این بازی است.

گران ترین روستاییان در Nookazon

داده ها به عنوان از آوریل 27.

گران ترین DIY دستور در Nookazon

داده ها به عنوان از آوریل 27.

تبادل نظر و دستور قیمت
طلایی خالص 6 میلیون زنگ
طلایی راد 6 میلیون زنگ
طلایی بیل 5.2 میلیون زنگ
جشن درخت 4.5 میلیون زنگ

حرکت نزولی از محبوب بازار این است که تجارت رقابتی تر می شود که بازیکنان بیشتر از آن استفاده کنید.

Ransbottom اشاره کرد این تغییر از قبلی عبور حیوانات بازی ها و نحوه نگرش در اطراف تجارت منتقل شده است به طور ناگهانی.

“این فقط احساس می کند کمی شل به نظر من از آنجا که به طور ناگهانی وجود دارد چنین لحن جدی به تجارت جنبه ای از بازی است که واقعا وجود دارد,” او گفت:. “آن را مانند وال استریت گاهی اوقات!”

نیک Ransbottom شخصیت دارای یک چتر رنگین کمان. (نینتندو)

در همان زمان او همچنین میبیند ابزار مانند Nookazon یا شلغم.ارز “واقعا مفید” و که تغییر بود مثبت از منفی در پایان. “در پایان روز حتی اگر من تا به حال دسترسی به همه چیز یک بازیکن دیگر با یک جزیره است و آنچه در من ایجاد خواهد به نوبه خود متفاوت از آنها.”

Scheurle می گوید: این سطح از تعامل غیر معمول نیست اما معمولا بخشی از بازی را به جریان اصلی بازیکن پایه.

“این یک چیز منحصر به فرد است که این اتفاق می افتد به عنوان بخشی از جریان اصلی عبور حیوانات جامعه است. من را دیده اند که قبل از اینکه در یکی دیگر از بازی. … چون اولین بار احساس دل و روده من است که آن را بخشی از تمایل برای درک بازی بهتر — و بازی خوب به خصوص در توضیح آن را به شما” او گفت:.

خاکستر گرگ پخش معمولی است اما صرف ساعت معکوس-مهندسی بازی کد به منظور درک چگونگی عملکرد سیستم. در روند تحقیقات خود کشف کرده است بسیاری از جزئیات در مورد شلغم قیمت روستایی دوستی سطوح حشرات و ماهی تخم ریزی نرخ, و بیشتر.

“من فقط می توانم چیزهایی برای سرگرم کننده است. ترین دلیل من انجام شده است این است که اساسا ارضای خود من نیاز به می دانم که چگونه همه چیز کار” گرگ گفت.

گرگ پژوهش به شلغم قیمت گذاری الگوریتم مجاز وب سایت های مانند شلغم پیامبر به راه اندازی به طور منظم از بازیکنان که نمی decompiling بازی کد منبع فرصتی برای نگاه کردن به درون آن سیستم است.

خاکستر گرگ آواتار با این نسخهها کار در مهندسی معکوس این بازی کد. (نینتندو)

“من فکر می کنم آن را سرد که این چیزها در حال ساخته شده کمی در دسترس تر” گرگ گفت. “شما در حال گرفتن این نوع از اکوسیستم که در آن مردم در حال ایجاد تمام این ابزار در سراسر بازی.”

اما حتی اگر این ابزار مجازی و بازار در حال هیجان انگیز مثال از بازیکن خلاقیت وجود دارد خطرات مرتبط برای کسانی که استفاده از برخی از آنها.

“کسانی که [بازیکن ایجاد] بازار کمتر امن” Gudmundsson گفت. “خطر بالاتر از کلاهبرداری. هیچ تضمینی وجود ندارد از خدمات. هیچ تضمینی وجود ندارد از لذت بردن. و این پتانسیل برای از بین بردن تجربه بودن در جهان است. بنابراین من می خواهم بگویم این یک خطر است.”

Illustration of two Animal Crossing characters with Redd, the fox. Left is distressed at right, who is handing over money in a shady deal.

سمت تاریک از اقتصاد ثانویه

Nookazon و بازیکن دیگر-ایجاد بازار همه از نزدیک نظارت خود را لیست کنید و سعی کنید بهترین خود را برای جلوگیری از کلاهبرداری یا واقعی پول مبادلات. اما کسانی که معاملات اجرا شایع در بازی های ویدئویی نه تنها در عبور از حیوانات و هنوز هم می تواند دزدکی حرکت کردن از طریق.

یک نگاه سریع در eBay نشان می دهد صدها نفر از لیست برای بازی در ارز اقلام و روستاییان. برخی از کاربران نیز تبلیغ سفارشی ساخته شده مواردی هستند که به هک بازی ها از طریق صرفه جویی در ویرایشگر, نرم افزار مانند ستاره قطعه درختان.

صرفه جویی سردبیران اجازه می دهد بازیکن برای تغییر تقریبا هر چیزی را در بازی از روستاییان در جزیره خود را به مقدار پول در حساب بانکی خود و یا موارد در جیب خود. این برنامه نیاز به بازیکن برای استخراج خود ذخیره اطلاعات و انتقال آن به کامپیوتر و می تواند خطر ابتلا به فساد داده. آنها همچنین اجازه می دهد بازیکن برای دسترسی به آیتم های نادر و یا به راحتی به حیوانات همسایگان آنها می خواهند.

portrait of a power player with pink hair and a crown

پنی قدرت

Fivestar

99000

15000

صرفه جویی در

اما فراتر از شکستن نینتندو شرایط استفاده از خدمات دیگران فقط آشکار scamming بازیکنان دیگر با شکست به دنبال از طریق در پایان خود را از معامله. Nookazon تلاش می کند به حساب این ضعیف و برچسب زدن کاربران به عنوان scammers برای هشدار دادن به دیگران از فرد تاریخ است اما بدون یک مقام رسمی نینتندو بازار همیشه وجود دارد یک عنصر از خطر است.

“حوا آنلاین” برخورد با این خطر با ایجاد یک به طور رسمی تایید پلت فرم اجازه می دهد برای نه فقط در مورد تجارت اما همچنین خرید اقلام با زندگی واقعی پول است. برخی از بازیکنان هر چند مخالف با ایده استفاده از در زندگی واقعی دلار برای خرید آیتم در بازی.

Luu گفت که در حالی که او عاشق این ایده از یک مقام رسمی نینتندو بازار, ترکیب پول واقعی “شروع به کاستن از تجربه بازی.”

بعضی از آنها نیز در حال حاضر آغاز شده به عقب براند در “عاشق تجارت اونا همه” ذهنیت که حاکم زیادی از جامعه از جمله کسانی که خود را راه اندازی مجدد بازی از ابتدا به سادگی برای لذت بردن از آن را دوباره با یک کندتر. یک بازیکن نا امید راه گربه روستایی ریموند شده است به فروش می رسد ، گفت: چند ضلعی او با استفاده از صرفه جویی در ویرایشگر برای ایجاد ده ها تن از Raymonds داد و آنها را به صورت رایگان در یک شکل از اعتراض.

اتان Coohill که زندگی در دنور یک جانباز از سری اما نمی نزول جدی زمان به هر نوشته ای تا افق های جدید. او می گوید: بازار ثانویه می تواند دریافت بیش از حد رقابتی و خراب کردن بازی پرنیان.

اتان Coohill شخصیت آواز می خواند در جزیره پلازا. (نینتندو)

“من فکر می کنم دو طرف وجود دارد به حیوانات عبور جامعه در حال حاضر. یکی که خیلی با محبت بسیار نشاط طرف دیگر بسیار حریص … ” من ریموند او را در حال حرکت است. بیا به من پرداخت 10 میلیون زنگ’,” او گفت:. “این بسیار خنده دار برای دیدن این بزرگسالان افزایش یافته است که فقط مبارزه با بیش از چیزهای کوچک.

اما با توسعه گسترده و استفاده از بازیکن ایجاد ابزار به نظر می رسد مانند تکامل از عبور از حیوانات بازیکن جامعه است که به احتمال زیاد یک دائم. در واقع برای دیرین بازیکنان مانند Ransbottom آن را اجتناب ناپذیر آینده.

“این است که رفتن به آنلاین جدید استاندارد AC برای بازی جلو می رویم” گفت: Ransbottom. “مردم از مصرف آن را به طور جدی تر و ایجاد یک محیط رقابتی اجتناب ناپذیر خواهد بود در آینده اقساط.”

پوسته پوسته قهوهای مایل به زرد یک گرافیک خبرنگار و تصویرگر متخصص در فرهنگ پاپ. او طرح و توسعه گرافیک تعاملی.

جو فاکس پیوست واشنگتن پست به عنوان یک گرافیک خبرنگار در سال 2018 است. او قبلا در لس آنجلس تایمز به عنوان یک گرافیک داده و روزنامه نگار.

الیز Favis کمک به این گزارش. ویرایش توسط مایک هیوم و دانیل Rindler.

در مورد این داستان

Nookazon اطلاعات دقیق است که از مارس 27. شلغم قیمت گذاری الگوریتم حسن نیت ارائه میدهد از خاکستر گرگ.

تصاویر توسط پوسته پوسته قهوهای مایل به زرد بر اساس شخصیت اصلی/item طرح از نینتندو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme