“او بسیار صدمه دیده است که ما از دست رفته” McCoy گفت. “و این چیزی است که مردم در اطراف NFL سابق مربیان و بازیکنان آنها می خواهند او را به نفع خود. او احساس می کند که.”

رید احساس چیزی متفاوت یکشنبه شب: ابراز شادی برای او از حدود یک لیگ که آسین عاشق او. او نمی باید به نگرانی در دیگر. او دیگر حمل بار از اجازه دادن به مردم و دیگر وجود دارد ابهام در مورد چگونه فوتبال را به یاد داشته باشید او را. پس از بیش از دو دهه تلاش و پس از شکستگی در این زمینه و تراژدی در زندگی خود رید یک قهرمان سوپر باول.

The Kansas City Chiefs’ 31-20 پیروزی بیش از سان فرانسیسکو 49ers در سوپر باول LIV داد رید یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین مربیان از نسل او اولین لومباردی جایزه. همسالان و همکاران در حال حاضر در نظر گرفته رید با نهایت احترام و آنها اصرار داشتند که او نیاز به یک قهرمانی به مهر او یک زمان بزرگ است.

رید به نظر می رسید نه احساس به همان شیوه. او با مته سوراخ کردن وزن از کسانی که ضرر و زیان است. وقتی پرسید که آیا رید خواهد برآورده شده است او را برنده سوپر باول McCoy سرش را تکان داد. ستاد کارفرمایی مربی مایک کافکا گفت: “صراحت “شما می خواهم از او بپرسم.” به این معنا است که رید به اعتقاد او نیاز به یک سوپر باول برای کار خود را به احساس کامل.

“ممکن است به شادتر از او!!” دوست نزدیک و معاون سابق براد Childress گفت: در متن پیام اواخر یکشنبه شب.

وقتی که می آید به فوتبال رید یک وسواسی. در سال 2012 رید پسر گرت که تا به حال سابقه اعتیاد, درگذشت یک اتفاقی هروئین در یک خوابگاه در عقاب اردوگاه های آموزشی. رید در زمان دو روز کردن و بازگشت به تمرین روز پس از گرت مراسم تشییع جنازه.

Philadelphia فصل spiraled به 4-12 و عقاب او را اخراج. بسیاری از دوستان خواست او را به یک سال ، او به جای پذیرش روسای’ پیشنهاد برای بازسازی خود را حق رای دادن پس از یک 2-14 فصل است که شامل ژرف وقوع linebacker Jovan Belcher رانندگی به ستاد’ تسهیلات پس از قتل دوست دختر خود را و سپس تیراندازی خود را در سر در مقابل تیم مقامات.

رید سعی در درمان خود توسط شفا جدید خود را حق رای دادن. رید شروع به ساخت یک نیروی عظیم منهدم کننده. او معامله برای کارفرمایی الکس اسمیت و در حال آماده شدن جرم در اطراف او مورد مطالعه اسمیت فیلم از روز به کالج در ایالت یوتا است. مفاهیم رید با اقتباس از آن جلسات و incorporated into the West Coast سیستم — خواندن-گزینه پخش جت نوردد, شبح, حرکات — کمک به ارمغان بیاورد یک جهان از حمله طرح از کالج فوتبال به NFL. اشراف پیش نویس پاتریک Mahomes در سال 2017 و پس از او apprenticed پشت اسمیت برای یک فصل ازدواج خود را ایجاد یکی از مخرب ترین و جذاب جرائم NFL دیده است.

به عنوان رید را گسترش نوآوری و او انباشت اشیاء بدست آمده تا فصل به طور منظم برنده او نمی تواند تکان شهرت خود را برای از دست دادن بزرگترین بازی. او در زمان عقاب به چهار متوالی NFC قهرمانی اما تنها موفق به کسب یک. در متعاقب آن سوپر باول عقاب از دست رفته خود را به عنوان دو دقیقه تمرین نقل مکان کرد و در یخبندان سرعت. در سال 2017 سابق خود حمله هماهنگ کننده داگ Pederson رهبری عقاب تیم قدیمی خود را به یک سوپر باول عنوان. در سال گذشته این ستاد رسیده بازی مسابقات قهرمانی آسیا از دست داده و در وقت اضافه پس از پایان دفاعی دی فورد نفی یک عقد رهگیری توسط پوشش تا آفساید.

“ما می تواند انجام داده ایم چهار اینچ بهتر” رید گفت. “این offseason آنها قرار داده و ذهن خود را به آن را به عنوان مربیان و همه بازی خود را بالا برده و این نتیجه است. این فوق العاده است. من مطمئن هستم که این همه غرق در, اما آن را بسیار جذاب در حال حاضر.”

از طریق رید را 21 سال به عنوان سر مربی بدون سوپر باول عنوان او معشوق. او دون پیراهن هاوایی در گردهمایی رسمی و بلعد چیز برگر. در این فصل او را گرامی داشتند زشت برنده گفتن بازیکن خود را در همه نقاشی می تواند Mozarts. در پاییز گذشته یک خبرنگار پرسید سابق رید دستیار ران ریورا برای یک حکایت که تعریف می رید. او گفت یک داستان در مورد زمان او ذخیره می شود یک تکه بزرگ از کیک در یخچال و رید آن را خوردند. او به دنبال آن است که با توصیف کارکنان شام در آن رید دستور هر غذا در منو و آنها را خوردند همه خود را. مربی سابق استیو Mariucci با آنها رید کار می کرد زمانی که آنها هر دو جوان دستیاران در خلیج سبز به یاد آن روز با گفتن رید تصویر است که هنوز هم بر روی دیوار در خلیج سبز steakhouse, به افتخار او خوردن 48-هر اونس استیک در دقیقه 22.

در فیلادلفیا یک شهرستان شناخته شده نیست برای آمرزنده و چهره های ورزشی که در پاییز کوتاه, رید است که هنوز هم مورد احترام. عقاب صاحب جفری Lurie به خبرنگاران گفت: قبل از سوپر باول است که او تا به حال هرگز ریشه برای هر چیزی مربوط به عقاب بیش از او برای ریشه کن رید. پایان دفاعی فرانک کلارک گفت: رید می تواند مربوط به خود بازیکنان بسیاری از آنها می آیند از محروم پس زمینه, چرا از محاکمه شخصی او مواجه شده است.

Mahomes گفت که زمانی که او وارد شهر کانزاس او شناسایی دو گل. اولین برنده Lamar شکار تروفی به نام صاحب, Clark, شکار پدر و تعلق به ملت قهرمان است. دوم شد و برنده سوپر جام برای رید.

“او یکی از بزرگترین مربیان در تمام دوران” Mahomes گفت. “من فکر نمی کنم او نیاز لومباردی جایزه برای اثبات آن است. اما برای انجام این کار, آن قرار می دهد تمام شک و تردید را کنار بگذارند. او را به عنوان یکی از همه زمان مربیان بزرگ در تاریخ هر زمان که او می خواهد انجام شود. است که امید است هر زمان به زودی.”

رید 61 به نظر نمی رسد مثل یک مرد آماده به حرکت می کند. او زندگی می کند و او آن را بیش از حد خوب به بازنشسته هر زمان به زودی. در Mahomes او مربیان یک بازیکن هر کسی در حرفه خود که از کار با. پسرش بریت که همچنین مبارزه با اعتیاد است که کارکنان خود را به عنوان یک linebackers مربی. او می تواند در حال حاضر مربی و بدون فشار.

“او در حال رفتن به پایین به عنوان یکی از بهترین و به هر حال” ستاد مدیر کل برت Veach گفت. “این قطعا یک گیلاس در بالا. او آن را سزاوار. امیدوارم ما می توانیم او را یکی دیگر از سال آینده. ما یک تیم با استعداد.”

رید را راضی نمی شود فقط با یک سوپر باول. قبل از او موفق به کسب کارشناسی ارشد, فیل مایکلسون اغلب خود را اعلام کرد نا امیدی نبود شکست را به نفع خود یکی از عمده اما واقعیت این است که او می خواست برای برنده شدن در چند رشته. رید است که از همان ذهن-مجموعه. با Mahomes در کارفرمایی او مربی فوق العاده کاسه مدعی هر سال است.

“من واقعا هیجان زده در مورد آن” رید گفت. “شما یکی از شما می خواهید برای دریافت یکی دیگر. اما ما به backpedal کمی اینجا و لذت بردن از این یکی. و ما مشغول بر روی یک بعدی.”

مطمئنا رید مکث خواهد برای لذت بردن از این یکی. McCoy در صحبت نکرده بود با رید حدود یک ساعت پس از بازی اما او نگاه رو به جلو به صحبت کردن با رید تأمل در قدیم. از او خواسته شد به حدس می زنم که چگونه رید ممکن است جشن می گیرند.

“احتمالا با یک چیزبرگر” McCoy گفت. “شما می دانید چه ؟ او واقعا خوشحال است در مورد این یکی. بنابراین من مطمئن هستم که او ممکن است جشن کمی متفاوت است. احتمالا دو چیز برگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de