میامی — این یک کنجکاو مفهوم به نظر اندی رید عاطفی مورد علاقه سوپر باول LIV چون برای 20 سال گذشته او در تلاش است تا نشان دهد که احساسات کمی که ممکن است. برخی ممکن است تماس خود را شخصیت های عمومی Belichick-ایان اما اگر شما واقعا در مورد مداقه قرار دادن اخبار کنفرانس رفتار هر دو مربیان لایحه Belichick صرفا به پای نسخه رید حقیقی ترین و متعهد ترین استاد یک نواخت.

هنوز هم وجود دارد چیزی است که یابم در مورد Kansas City Chiefs مربی با نام مستعار قرمز بزرگ. او بیشتر خاکستری بزرگ در حال حاضر به طور ناگهانی 61, دیگر جوان Green Bay quarterbacks مربی که آمد به فیلادلفیا ساخته شده و پایدار برنده زمانی که همه چیز به جز یک سوپر باول پیروزی. ثابت موفقیت را تعریف می کند او: 15 حذفی حضور بیش از 21 فصل در فیلادلفیا و کانزاس سیتی فقط سه دست دادن مبارزات 207 به طور منظم فصل پیروزی و 14 بیشتر postseason برنده است. هنوز رید ممکن است شناخته شده برای دوره نقاهت بعد از شکستگی.

وجود دارد دردناک شکست در زمین فوتبال از جمله پنج زیان در کنفرانس قهرمانی دور. و وجود دارد بیشتر از دست دادن شخصی در سال 2012 زمانی که پسرش قدیمی ترین گرت درگذشت یک هروئین. در پایان این فصل از دست داد رید کار خود را با عقاب پس از اتمام 4-12 بدترین رکورد خود را حرفه ای. به جای در نظر گرفتن یک استراحت او شروع به پریدن کرد در این فرصت به بازسازی ستاد بودند که یک 2-14 تیم زمانی که او وارد است. تحت رید اشراف نداشته از دست دادن فصل و در حال حاضر او منجر آنها را به اولین سوپر باول در 50 سال است. و آنها را وارد میامی با 24 سال MVP کارفرمایی و سریع ترین و شیک ترین جرم NFL دیده است در مدتی.

[کتی Sowers به مربی در یک سوپر باول. او هدف: ‘مطمئن شوید که من نه آخرین.’]

این رید دوم سوپر باول ظاهر و هر چند به نظر می رسد کانزاس, شهرستان تنظیم شده است تا به تعقیب قهرمانی برای چند سال دیگر شما باید بدانید که بهتر از خواب است که به مراتب جلوتر است. رید قطعا بهتر می داند. بهترین فرصت است که قبل از او در حال حاضر این بازی ارائه می دهد هیچ اطمینان در مورد آینده است. رید می داند چقدر سخت است برای دریافت در اینجا. با 221 مجموع پیروزی های او را اشغال مشکوک محل در تاریخ به عنوان winningest NFL مربی که نه برنده یکی از بزرگ.

بسیاری از افرادی که احترام خود را قوام و نجابت انسانی خواهد جویدن یک سوراخ در چوب به کمک به او را از طریق آن قهرمانی ، اما تا آنجا که رید احتمالا می خواهد آن را چشم انداز خود را همچنان به عنوان متعادل بوده است.

رید نمی خواهد آن را در مورد او. او هرگز حتی زمانی که او عزادار غیر قابل تصور از دست دادن پسر خود را. هنگامی که شما می خواهید او را به می گویند بیش از “او یک کار خوب” در پاسخ به یک سوال به نظر شما او خسته کننده است. اما این هفته به عنوان او در برابر صحبت از میراث خود را به عنوان او آماده برای سان فرانسیسکو آن است که آسان تر به تحسین رید رویکرد.

“من خوب نیست با همه که” رید گفت: وقتی پرسیده شد که اگر یک سوپر باول پیروزی می تواند خود را تقویت سالن از شهرت نامزدی. “من فقط در تلاش برای دریافت کنید که در آن ما می توانیم به خوبی در برابر 49ers و برنده شدن در این بازی است.”

رید اولین مربی من تحت پوشش پس از کالج در طول یک سال از روی لئامت دادن با Philadelphia Inquirer. او به سختی برای یک روزنامه نگار جوان به خاطر او نمی خواهد بالا بردن متوسط سوال با لذت حکایت. اما هنگامی که او ایستاده پشت یک دسته گل از میکروفن رید متفاوت بود. او را به یکی از سریع-در-آنهایی که با ضرب و شتم نویسندگان در طول هفته اگر شما نیاز به او و در آن لحظه شما متوجه او نبود فقط یک مربی در پشت تریبون با عمد تخت تاثیر می گذارد چرا که او متنفر رسانه ها. در خصوصی رید کاریزماتیک است. او را پرشور تر و با روحیه تر از او به نظر می رسد. او خنده دار و طنز او فراتر از خلع سلاح, deprecating, جوک, او اغلب باعث می شود در مورد وزن خود را زمانی که او می خواهد به روشن کردن خلق و خوی.

اما بیش از هر چیز من به یاد داشته باشید او تا به حال یک راه برای اتصال و القای اعتماد به نفس در مردم, و هنگامی که من 22 سال سن دارد و در بیش از سر من معنای زیادی برای تحقق بخشیدن به ظاهر ناهنجار سر مربی می تواند یک اثر آرام بخش.

[اشراف آوردن بومی آمریکایی تصاویر و ‘tomahawk chop’ به یک سوپر باول مرحله]

در پایان ما مکالمات رید استفاده می شود می گویند افتخاری, همه چیز در مورد سبک نوشتن من و ما تا به حال در حال انجام چت در مورد شعر و ایجاد تصاویر با کلمات است. ما را به بحث در مورد عشق ما برای خواندن. همه در حالی که او بیمار در کمک به من در یادگیری برخی از تفاوت های ظریف مورد نیاز برای پوشش یک ورزش حرفه ای ضرب و شتم. نبود برخی از فوق العاده call-me-هر زمان من-به-شما-هر چیزی ارتباط, اما آن را به حال ماده خوب است.

“او یک مرد بزرگ گفت:” کانزاس سیتی توهین آمیز هماهنگ کننده اریک Bieniemy که همچنین برای رید در طول فصل نهایی در سال 1999. “او یک انسان است. او یک مربی بزرگ. او یک رهبر بزرگ است.”

روز یکشنبه سران عینک سفید و قرمز پیراهن هاوایی در طول پرواز خود را به جنوب فلوریدا به جشن رید بازگشت به سوپر باول. روز دوشنبه بازیکنان عینک یکی دیگر از آیتم های مورد علاقه خود, Nike Air Force 1 کفش به شب افتتاحیه رویداد. رید همواره روابط نزدیک با بازیکنان خود را, اما او به نظر می رسد به خصوص نزدیک به تیم فعلی خود.

“آن را به معنای واقعی کلمه مثل بازی با پدر, سکس پدر ودختر,” توپ زن داستین Columbus گفت.

رید به زمان دفاعی هماهنگ استیو Spagnuolo اولین NFL کار 20 سال پیش. Spagnuolo آن را مهم ترین رابطه حرفه ای خود را.

“این به دلیل احترام من برای او” Spagnuolo گفت. “اندی بهترین در لیگ به نظر من. او را سنگ جامد. هرگز هرگز پایین. هنگامی که آن را برای رفتن بد است . . . زمانی که من برای اولین بار آمد به فیلادلفیا, من به یاد داشته باشید ما تا به حال یک زن و شوهر از بد و زیان و شما در حال رفتن به دیدار با کارکنان و شما در حال انتظار برای سر مربی به پاره کردن همه. هرگز اندی. فقط ثابت است. ‘اجازه دهید نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم بچه ها و همه اقدام به خرید به آن. آن را آسان به این باور اندی رید به دلیل راه او است. آن را واقعا است.”

[از آرشیو: در تراژدی’ از خواب بیدار اندی رید و اشراف پیدا موفقیت از طریق شانس دوم]

رید رتبه ششم در میان مربیان در حرفه پیروزی لیست در حال حاضر. پنج جلوتر از او هستند و همه چشم ظاهر legends: همین Shula, جورج Halas, Belichick تام Landry و ارل “فرفری” Lambeau. به عنوان یک حمله مبتکر او رشد کرده است از یک تیز و بازی-تماس گیرنده در سواحل غرب جرم به خالق یک سیستم ترکیبی است که از مخلوط West Coast اصول با مفاهیم طراحی شده برای قرار دادن سریع بازیکنان در فضا است. و با پاتریک Mahomes خود را به عنوان کارفرمایی این احساس وجود دارد که هنوز فرصت از چپ به تصور کنید.

در برقراری ثبات در دو قبلا چالاک فرانچایز رید کار انجام شده است که تحریک فقط در مورد هر مربیگری شخصیکه در استعمال کلمات صحیح. تنها چیزی که فاقد این است که لومباردی جایزه.

بنابراین در اینجا او در نهایت در سوپر باول پوشیدن یک حماسه گل سرخ Tommy Bahama, پیراهن. و مگر اینکه شما یک 49ers فن و یا ریشه برای یکی از سران’ شدیدترین رقبای شما باید کشیده شود به رید داستان خود را و خود را پیگیری گریزان.

“من تا به حال بسیاری از تجربه های خوب در زندگی حرفه ای من” رید گفت. “من فکر کردن در مورد فشار و یا هر چیزی. فقط در نظر گرفتن آن همه در و آماده به سعی کنید به بازی یک بازی خوب فوتبال بازی. من قصد دارم برای لذت بردن از این.”

در خارج او را خنک و یک نواخت به عنوان معمول است. بنابراین شما می خواهید به آن را برای او. رید را حفظ خواهد کرد احساسات واقعی خود را جمع زیر علامت تجاری خود را سبیل انبوه. اما بیا قرمز بزرگ انجام داده است به اندازه کافی به مستحق یک حلقه نیست ،

اگر او در نهایت می شکند از طریق بیایید سعی کنید او را به سرکوب کسانی که احساسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im