اندرو McCabe: Ex-FBI معاون نخواهد شد با وجود تهمت را خشمگین طغیان

وزارت دادگستری بسته شده است آن پرونده سابق FBI مدیر اندرو McCabe کاهش به دنبال اتهامات عنوان شده علیه او و پس از او سرنگون شد تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آنچه او گفته بود که با انگیزه های سیاسی شلیک.

تصمیم گیری در حل یک پرونده جنایی است که به طول انجامید بیش از یک سال و شروع با یک ارجاع از وزارت دادگستری بازرس کل گفت که آقای McCabe بارها و بارها دروغ گفته در مورد داشتن معتقدات یک تابع برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یک خبرنگار روزنامه برای سال 2016 مقاله در مورد FBI تحقیقات به بنیاد کلینتون.

آقای McCabe وکلا در بیانیه ای گفت: به آنها گفته شد در یک تماس تلفنی و نامه ای که در این مورد بسته شده است و “هیچ اتهام خواهد بود علیه او بر اساس حقایق”.

آقای McCabe مکرر هدف حملات از رئیس جمهور را رد کرده است که او عمدا گمراه کسی است. او گفت: 2018 شلیک – برای آنچه که وزارت دادگستری به نام “عدم خلوص و صداقت” – بود که با انگیزه های سیاسی.

او شکایت کرد وزارت دادگستری در ماه اوت گفته مقامات تا به حال با استفاده از بازرس کل نتیجه گیری به عنوان بهانه ای برای خلاص شدن از شر FBI از رهبران Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مغرضانه در برابر او.

در نامه ای در روز جمعه دادستان گفت: آقای McCabe وکلا که آنها تصمیم گرفتند “به دنبال اتهامات جنایی در برابر مشتری خود را” پس از بررسی دقیق.

“بر اساس کلیت شرایط و تمام اطلاعات شناخته شده به دولت در این زمان از نظر ما این موضوع بسته شده” گفت: نامه امضا شده توسط رئیس ما دفتر دادستان عمومی فساد واحد.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im