“من شروع به تکان دادن و من تا به حال اشک در چشمان من” دیاز گفت. “من فقط می تواند آن را باور نمی کند و من مجبور به رفتن با او و دیدن اگر آن را واقعی است.”

پس از تایید اعتبار 609 درصد نکته با دروموند دیاز که در ابتدا غافل شد که او در خدمت NBA ورزشکار تلاش برای پیدا کردن راه مناسب برای نشان دادن قدردانی خود را.

“من خیلی عصبی بود که اگر من بیش از حد هیجان زده مشتریان دیگر ممکن است او را تشخیص [دروموند] و شروع به آزار او و سپس او ناراحت و نکته به عقب” دیاز خندید. “اما به دنبال بازگشت در آن روز بعد من واقعا احساس می کنم نمی اکسپرس به اندازه کافی فقط چگونه سپاسگزار من, بنابراین من تصمیم به ارسال مورد آن در Instagram در امیدوار است که او می خواهم آن را ببینید.”

دیاز پست که شامل یک عکس از رسید خود را همراه با یک خلاصه کوتاه دریافت کرده بود بیش از 1800 نفر را دوست دارد که از صبح روز چهارشنبه. Che رستوران اعلان مجدد ارسال و دریافت 700-plus دوست دارد که دروموند پاسخ داد: “با تشکر از شما برای بودن شگفت انگیز است.”

مشاهده این پست در Instagram

امروز آغاز به کار گرفتن وجود دارد برای من دو شیفت. هفته گذشته به طور کلی بوده است بسیار آهسته البته با توجه به COVID. رستوران ها و ستاد مبارزه کرده اند به عنوان شما می توانید تصور کنید. کمی من می دانم که امروز من می خواهم یک نکته هیچ سرور حدس می زنم که آنها را تا کنون دریافت زمانی که آنها باز است که کتاب را بررسی کنید. ندانسته من نشسته بود و در خدمت یک جدول با @andredrummondd . من تا به حال هیچ ایده که او بود و تا به حال دیده می شود او را در اینجا قبل از ما @che.delray همیشه خوش آمدید مشتریان جدید ما. زمانی که من با توجه به اين من رفتم برای قرار دادن در نوک و اطلاعات به جدول و من می توانم آن را باور نمی کند. از یک 160 دلار, بررسی, نوک خواندن $1,000. من لرزید و اشک از شادی پس از آنچه که او مرا ترک کرد. من تا به حال هیچ ایده چگونه واکنش نشان می دهند من نمی خواهم به منظور جلب توجه اما در همان زمان من نمی توانستم توصیف میزان درک من بود/ باید. این بسیار شگفت انگیز است برای دیدن مردم نمایش اعمال محبت در این زمان نامشخص است. این داستان من را فراموش کرده ام هرگز دوباره با تشکر از شما خیلی @andredrummondd !! #برکت

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط •Kasandra Idalia دیاز• (@kaxandra.دیاز) در

پس از امضای پنج سال $127 میلیون قرارداد در سال 2016 دروموند ساخته شده متعدد کمک های خیریه.

در آوریل NBA پیشرو rebounder اهدا $100,000 به میدلسکس بهداشت و درمان اضطراری صندوق امداد واقع در بومی برسی Conn., و همچنین به عنوان یک اضافی $60,000 برای کمک به حمایت از رویداد کارکنان و سایر ساعتی کارکنان در موشک وام مسکن FieldHouse های کلیولند کاوالیرز’ آرنا.

Drummond همچنین اعلام کرد که او و JBL صوتی در حال همکاری برای آوردن هدفون با کیفیت برای جوانان محروم در کلیولند و دیترویت به عنوان انتقال آنها به, جدید, آنلاین, آموزش محیط زیست.

دیاز یک بوکا ریتون کلاس مدرسه بالا از سال 2020 فارغ التحصیل, برنامه ای برای قرار دادن نوک پول نسبت به گسترش آموزش و پرورش این سقوط در پالم بیچ استیت کالج.

“این نکته قطعا کمک کرد تا برای فارغ التحصیلی و مدل بودن لغو” دیاز گفت. “این اسپری برخی از نور خورشید در این روز بارانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de