مدیر عامل شرکت کروز بوش با دو کشتی رو مرگبار coronavirus شیوع بیماری خاموش در فلوریدا ساحل صادر شده از جان گذشته به درخواست دولت برای ورود به عنوان فرماندار ران DeSantis همچنان مخالف دولت محلی کمک.

در یک Op-Ed منتشر شده توسط South Florida Sun Sentinelهلند, امریکا, رئیس جمهور, اورلاندو, Ashford هشدار داد که چهار مسافر در حال حاضر پس از شیوع رخ داده است در آمریکای جنوبی کروز اضافه کرد: “من از ترس دیگر زندگی می کند در معرض خطر هستند.”‘

“این COVID-19 وضعیت یکی از مهمترین و فوری آزمون از انسانیت مشترک ما” مدیر عامل نوشت. “به شدت بهم زدن درب در چهره این مردم خیانت ما عمیق ترین ارزش های انسانی است.”

تقاضای خود را منتشر شد که مقامات فلوریدا گزارش ملاقات با کاخ سفید و گارد ساحلی ایالات متحده به بحث در مورد به طور بالقوه انحراف عروق از فلوریدا خط ساحلی است.

دولت هنوز به صورت رسمی مشخص شود که آیا این امر اجازه می دهد که کشتی برای حمل کردن مرده و ارائه کمک به مسافران آلوده به ويروس جديد با گزارش ها نشان می دهد مقامات می تواند تصمیم گیری در اوایل روز سه شنبه.


آقای DeSantis یک جمهوری خواه به شدت مخالف ورود کشتی های خود, دولت, گفتن فاکس نیوز محلی خدمات پزشکی در حال حاضر هولناک هجوم Covid-19 بيمار.

“ما نمی توانیم به افرادی که حتی فلوریدا ریخته به جنوب فلوریدا با استفاده از آن منابع ارزشمند” او افزود: “ما این را به عنوان یک مشکل بزرگ است و ما نمی خواهیم برای دیدن مردم ریخته در جنوب فلوریدا در حال حاضر.”

در ضمن مسافران بودند که در کشتی نهفته coronavirus شیوع التماس فرماندار اجازه می دهد تا ورود خود را به دولت است.

لورا Gabarone بود که در کشتی با شوهرش قبل از مقامات بعدا مشخص شد که زن و شوهر بودند به اندازه کافی سالم منتقل می شود به دوم کشتی همراه با یک گروه دیگر از مسافران بنا به گزارش نامه نوشت به آقای DeSantis نخوری دولت در پاسخ به خیل spring breakers, مهمانی, در سواحل, در هفته های اخیر.

“فلوریدا همچنان به دریافت پرواز از نیویورک و آن را اجازه شکستن بهار گردهمایی برای رفتن به عنوان برنامه ریزی شده,” او نوشت: به گزارش رویترز،. “چرا به نوبه خود پشت خود را بر ما؟”

کشتی کروز متعدد مواجه اند عمده شیوع کروناویروس از همه گیری آغاز شد و در اوایل سال جاری به عنوان مسافر در چند عروق مجبور شده اند به قرنطینه در کابین خود را برای هفته ها در پایان به شرکت ها به دنبال ورود به کشورهای متعدد. آمریکا به طور معمول مخالف است به چنین نوشته از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در ابتدا صحبت کردن در برابر یکی دیگر از coronavirus آلوده به کشتی متصل در کالیفرنیا است.

در روز سه شنبه این کشور مرگ و میر پیشی گرفته است که از چین که در آن شیوع اعتقاد بر این بود در اصل آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im