بعید است اثر جانبی از coronavirus: ملی مازاد مرغ بال

مصرف کنندگان آمریکایی باید نسبتا قابل پیش بینی الگوهای وقتی که می آید به مصرف گوشت. آنها به خرید بیشتر در بهار و تابستان, کارشناسان, مشاهده, به طوری که آنها می تواند کوره و یا سرگرم کردن و یا در حالی که آنها دور در تعطیلات. انواع خاصی از گوشت اوج در زمان های مختلف سال: فکر می کنم بوقلمون در روز شکرگزاری یا ژامبون برای کریسمس.

اما با جامعه و قفل شده است به دلیل گسترش این رمان coronavirus و مسابقات NCAA لغو می شود که سمت چپ یک دسته کامل از بال دروغ گفتن در اطراف و در حال حاضر آنها به آب گرفتگی بازار است. بنابر این ما باید یک غول ملی مازاد بال مرغ.

“که در واقع” گفت: سایر منجر پروتئین حیوانی اقتصاددان در CoBank. “که واقعی است.”

بال گران قیمت ترین بخش این پرنده نبوده و این ارزان از سپتامبر 2011, با توجه به کشاورزی و وزارت اطلاعات. آنها به فروش می رسد برای نزدیک به 2 دلار در هر پوند آخر هفته از سوپر باول. در حال حاضر آنها برای فروش نیمی از این: $1.09 هر پوند.

تولید کنندگان مرغ به فروش می رسد 1.24 میلیون پوند از بال های این هفته این مسابقات قرار بود برای شروع. هفته گذشته آنها به فروش می رسد به سختی 433,000 پوند است.

Flapping chicken wing prices -- Chicken wing prices normally get an annual boost in March and April because of the NCAA basketball tournament. But with the event canceled this year because of coronavirus, wings are suddenly really cheap.
2020 weekly chicken wing sales -- Chicken wing sales ramp up in cycles to prepare for major sporting events. But where the NCAA tournament should have provided demand for wings to keep sales high, when the tournament was canceled, demand almost instantly tanked.

“کسانی که میلیون ها پوند از بال است که مردم نمی خورند” گفت: Erik Oosterwijk رئیس جمهور Fells نقطه عمده فروشی گوشت در بالتیمور. “و اگر [coronavirus] اتفاق افتاده در ماه های ژانویه و فوریه آن شده اند که سوپر باول که ضربه کردم. بدون شک وجود دارد در بسیاری از مواد غذایی وجود دارد امروز.”

“عمده بال زنجیره ای است که باید داغ این زمان از سال در حال بسته” ساویر اضافه شده است. “خدمات مواد غذایی طرف از چیزهایی که آنها احتمالا هنوز هم بال آنها خریداری هفته پیش آماده برای جنون مارس و برای مردم به تماشای بازی, اما آنها نه فروش آنها را.”

پس چگونه می خواهم همه این اتفاق می افتد ؟

فروش مرغ نیست مانند فروش هر کالای دیگر کارشناسان می گویند. زنجیره تامین است که متصل کشاورزان به meatpackers به رستوران و یا مصرف کنندگان است که توسط اداره زیست شناسی, در علاوه بر این به تقاضای مصرف کننده. یک مرغ می گذارد یک تخم مرغ و ساعت شمارش معکوس آغاز می شود. فقط خیلی زمان قبل از جوجه پدیدار و سپس رشد می کند به یک پرنده آماده برداشت می باشد.

کل فرایند طول می کشد نزدیک به 10 هفته Oosterwijk گفت. پردازنده نمی توانید اجازه دهید جوجه ها رشد بسیار بزرگتر چون آنها بیش از حد بزرگ برای برداشت محصول موثر است. در ضمن مرغ تخمگذار نگه داشتن تخم مرغ است.

بهداشت عمومی سفارشات به سرعت گسترش covid-19 سقوط کرد پایین تا به سرعت که مصرف کنندگان flocked به فروشگاه و پر خود را در چرخ دستی های با پروتئین است. مرغ دیدم 35 درصد دست انداز تقاضا گفت: Sawyer. اما با رستوران توقیف ذخیره برای carryout سفارشات مردم عمدتا به خوردن غذا در خارج از یخچال و فریزر خود را در حال حاضر به جای ناهار خوری. و اکثر مصرف کنندگان نمی طبخ بال; آنها طبخ سالم و meatier کاهش مانند سینه tenderloins و پاها.

که به این معنی چند چیز است:

  • این رستوران که در خدمت به بال انجام نمی دهد و به عنوان سریع از کسب و کار است.
  • آنها با قرار دادن سفارشات به صورت بال از فروشندگان حتی اگر فروشندگان لوازم نگه داشتن در حال رشد است.
  • سهم های کوچک از بال های فروخته شده در فروشگاه های مواد غذایی در حال نشستن در قفسه و یا در حال خریداری شده به عنوان یک گوشت از آخرین رفت و آمد مکرر.

“تمام کردن مصرف کنندگان را در ماه مارس که بیش از” ساویر “و قیمت برای این صنعت هستند یا حتی کمی پایین تر شکستن حتی.”

و به یاد داشته باشید این است که همه به خاطر یک مسابقات بسکتبال کردم به نام خاموش.

“بسکتبال آن را برای واقعی” Oosterwijk گفت. “بسکتبال اتفاق نمی افتد. مردم در حال رفتن به رستوران ها و بسیاری از بیش از حد.”

مرغ صنعت دارای یک زن و شوهر از گزینه های برای کنترل عرضه ساویر گفت: اما هیچ کدام که می توانید به ضربه محکم و ناگهانی سریع به اندازه کافی برای نگه داشتن سرعت با فرار تقاضا است. تولید کنندگان می تواند جمع اوری تعداد تخم آنها اجازه می دهد به تخم, در اصل, از بین بردن موجودی قبل از آن می رسد بازار و یا آنها می تواند در تغذیه جوجه ها کمتر از مواد غذایی به طوری که آنها رشد می کنند در سرعت کندتر.

آنها همچنین می توانید پردازش و بسته بندی گیاهان است که در خدمت دو هدف از نگه داشتن کارگران امن در خانه و کاهش عرضه است.

تام سوپر سخنگوی ملی مرغ شورای نوشت: در یک ایمیل که تولید کنندگان نیز در تلاش برای منحرف کردن مواد غذایی از جمله بال از رستوران ها به فروشنده. دیگر بال منجمد خواهد شد.

Oosterwijk گفت که او انتظار دارد کسانی که در مورد به عقب در بازار در حدود شش ماه فقط در زمان برای وسط فصل فوتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im