RV بازنشستگی هنوز هم ممکن است. فقط انتظار می رود به صرف بیشتر وقت خود را در جلوی خانه.

“برنامه ما این است که بر اساس ماهیگیری” کریستین گفت. “ما به دنبال ماهی قزل آلا و سپس در زمستان ما می خواهید برای فرار از آب و هوای سرد و برف.”

آنها که در حال ماهیگیری زر و ترجمه برای چندین هفته هنگامی که ایالات متحده و مکزیک به توافق نزدیک مرز برای سفر غیرضروری و Spencers متوجه شدم که آنها را به سر شمال برای جلوگیری از گرفتن گیر کرده است.

پس از بسیاری از تماس های تلفنی اپراتور 55-به علاوه صفحه اصلی موبایل جامعه در Yuma Ariz., ارائه آنها را به یک دو شب اقامت. آنها استفاده می شود که مهلت برای ارتباط با دوستان در مسا, Ariz., که موافقت آنها را در جلوی خانه خود. “من فرض تشک خوش آمدید گرفتن کمی فرسوده” کریستین گفت. “با تشکر از خدای من آشپز خوبی هستم برای درآمد ما نگه دارید.”

از دو ماه گذشته تولید شده اند قابل تحول برای بازنشستگان که امیدوار بود به صرف سال های طلایی خود سفر شمال امریکا توسط RV.

به عنوان بهار فصل سفر کردم و در جریان مقاصد محبوب مانند پارک های ملی بودند دردار. در حال حاضر برخی از پارک ها بازگشایی با محدودیت. مرز با کانادا و مکزیک هنوز هم بسته به سفر غیرضروری و خصوصی RV پارک نگه داشتن مشترک امکانات رفاهی از قبیل استخر شنا توقیف.

سی state park اردوگاه سیستم باقی می ماند بسته اند تاخیر در باز شدن یا باز هستند به دولت تنها ساکنان و 37 درصد از campsites در سراسر کشور هنوز تعطیل با توجه به آنلاین RV منابع Campendium. گاز ممکن است ارزان اما اخیر خرس بازار صدمه دیده بازنشستگی اوراق بهادار.

و به عنوان اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر loom, ارتباط جنسی, مانند Spencers با توجه به اینکه برای خاموش کردن جرقه زنی برای بخشی از سال است.

RV انجمن صنعت که جمع آوری دادههای سالانه در RV فروش ندارد و پرس و جو در مورد وضعیت بازنشستگی. اما تخمین می زند که حدود 38 درصد از بیش از 9 میلیون rv ها ثبت شده در ایالات متحده سرنشین توسط مردم در 55 سالگی و بالاتر.

صاحبان RV نوع موج را به هر یک از دیگر از بزرگراه ها و دوستان در اردو. از ده ها سال تاسیس باشگاه ها سفر به جوامع آنلاین است که تهیه کردن به خاص می سازد و مدل آنها را به صورت یک جامعه نزدیک گره که در دیدار در تظاهرات — چیز دیگری که به طور موقت خاموش و جدول معاملات راهنمایی در مورد تعمیر و نگهداری و قطعات یدکی.

به عنوان یک بازنشستگی, شیوه زندگی RV مالکیت ارائه می دهد گزینه های بودجه با ورود به سطح, سفر, تریلر یدک پشت یک وسیله نقلیه در دسترس برای به عنوان کم به عنوان $10,000. در پایان بالاتر, کلاس, یک کاروان که خود شامل واحد زندگی می کنند که می تواند با پس از اتمام و وسایل بهتر از خانه به طور متوسط می تواند واکشی صدها هزار نفر از دلار است.

The Spencers کاسته به وقت RV زندگی به آرامی شروع با یک pop-up camper در 1990s و ارتقا به یک تریلر سفر در سال 2007. آنها سوار بر چندین صلیب-جاده های کشور در سفرهای ماندگار تا شش هفته سفر به عنوان آنجا که Vancouver, B. C., و ضربه زدن خیمه پارک های ملی مانند گراند کانیون, برایس کنیون, صهیون و Yellowstone همیشه با یک چشم به سمت جایی که ماهی شد, گاز گرفتن.

در 2012, طوفان سندی نابود تریلر و ارسال سه فوت آب را به 200 سال پست و پرتو خانه در ساحل نیوجرسی. تعمیرات از جمله بالا بردن خانه در برابر آینده موج طوفان کشیده برای مدت پنج سال.

پس از درگذشت پدر از مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 2016 کریستین پدر فروخته خانواده-اجرای خودکار تعمیر برخورد مغازه در جکسون, N. J., و ساموئل است که جنده 30 سال پس از یک مسابقه اسکی تصادف بازنشسته و از کار افتادگی آموزش و پرورش موقعیت با Ocean County Freeholders.

این زن و شوهر به طور خلاصه نقل مکان کرد به ورمونت و سپس مجموعه ای از آلاسکا جدید در RV در جولای 2018. از طریق ترکیبی از تماس های تلفنی و فکس از آنها به اتمام فروش خانه خود را در ماه اکتبر 2018 برای کمتر از $1 میلیون دلار پول نقد.

آنها مجموعه ای برای باز کردن جاده ها در جستجوی نخست پرواز ماهیگیری در سراسر غرب آمریکا. اما کسانی که لکه باقی می ماند در معرض خطر در میان نورد تعطیلی و reopenings گاه با این بیماری همه گیر. بعدی خود انتظار مقصد سبز رودخانه ای در شعله ور تنگه ملی منطقه تفریحی در شمال شرقی یوتا تاخت و تاز شده است با ماهیگیران تفننی به دنبال ماهی در یکی از معدود رودخانه مقصد هنوز هم باز در intermountain West.

آنها در حال برگزاری بر روی رزرو خود را در یکی از دو خصوصی اردو در منطقه اما خدمات جنگل ایالات متحده هشدار داده است که حتی یک مورد از رمان coronavirus منجر خواهد شد و این سازمان را تعطیل منطقه تفریحی.

“با covid و داشتن چیزی برای انجام از آنجا که ما نمی تواند به انجام فعالیت های ما به طور معمول می خواهم به انجام, شما شروع به فکر داشتن یک خانه دوباره,” او گفت:.

به عنوان سهام بازار رفت و درهم و برهم زن و شوهر انصراف برخی از پول از سهام اما هنوز هم در زمان 25 درصد ضربه به بازنشستگی خود را نمونه کارها. مرور جدید Newmar RV در $350,000 به 450.000 دلار محدوده در خود نگه دارد.

“ما با قرار دادن kibosh در خرید یک مربی جدید این دلیل که ما فکر می کنم ما ممکن است خرید یک خانه,” او گفت:. “ما می خواهیم این نقدینگی به هر دو RV شیوه زندگی که ما می خواهید برای دریافت کردن و رفتن اما همچنین یک محل که در آن ما می تواند حل و فصل در بهتر آب و هوا.”

دیگران نیز در مقابله با این ایده که رویای خود را از یک full-زمان RV شیوه زندگی باقی خواهد ماند تنها که — حداقل برای آینده قابل پیش بینی.

دبی و کریگ سبز شده بود بحث جاذبه های تمام وقت RVing برای بیش از یک سال و قبل از همه گیر رسید.

دبی, سبز, 64 بازنشسته در ماه دسامبر سال 2018 از موقعیت خود به عنوان معاون اجرایی به شهرستان مدیر در کارسون, کالیفرنیا.

کریگ سبز 63 بازنشسته 12 سال پیش از کار به عنوان یک یو پی اس بسته بندی ماشین راننده.

در ژانویه 2019 آنها خریداری 2016 25-پا Winnebago Navion در گرجستان برای 80.000 دلار به صورت نقدی پس از صرفه جویی برای 18 سال است. آنها نام آن را خپله و صرف سه هفته رانندگی آن را به خانه به کالیفرنیا.

دبی شده بود تقاضاهای مصرانه سعی کنید تمام وقت RVing برای یک سال و در حالی که شوهر او بیشتر مقاوم است. اما او اذعان می کند او دوباره پس از شاهد همکار صاحبان RV ارسال پیام های SOS در رسانه های اجتماعی به شدت به دنبال مکان برای پارک به عنوان پارک های RV بسته و گفته مسافران را ترک کنند.

“ما می توانیم بسیاری از مکث رفتن کامل زمان در حال حاضر,” او گفت:. “هنگامی که شما خسته از بودن که سرگردان ما باید یک پایگاه برای آویزان کردن در حیاط خلوت یک اتش تمایل به باغ و تماشای سبزیجات رشد است.”

خود را 25 ساله و نوه پناه در محل با آنها و اخیرا آنها را برداشت دوقلوی خود را به نوه از آریزونا با برنامه ریزی برای یک سفر خانوادگی در ماه اوت است.

در اواخر آوریل سبزی بسته بندی شده خپله برای “تاریخ روز” گردش به سانتا باربارا کالیفرنیا جایی که آنها در بر داشت یک باز ساحل پارکینگ ارائه یک محل برای تماشای امواج. این نوع از سفر ممکن است تبدیل به هنجار شده با سطل لیست برنامه های از هدف قرار دادن تمام کشورهای 50 — آنها را چک کردن 17 — در مکث.

“من احساس می کنم باید بهترین از هر دو جهان در حال حاضر,” او گفت:.

سبزی’ عادات جدید به احتمال زیاد bellwethers. “برخی از تحقیقاتی که ما دیده ایم در این سفر فضایی است که نشان می دهد که مردم احتمالا رفتن به را انتخاب کنید به ماندن نزدیک به خانه” RV انجمن صنعت معاون اجرایی رئیس جمهور جیمز Ashurst گفت.

با تفریح و سرگرمی در میان اولین فعالیت های که فرمانداران باید به عنوان مورد تایید آنها سهولت پشت در ماندن در خانه و اقدامات رفتن به ماه های تابستان Ashurst می بیند یک فرصت برای بازنشستگان و برای این صنعت است.

“در سراسر این کشور وجود دارد محلی اردو و پارک دولت که در حال رفتن به باز کردن و ارائه فرصت برای کسی که برای دریافت کنید و از نو خلق کردن در محدوده RV,” او گفت:.

و با آمریکایی ها leery مسافرت هوایی و کشتی او انتظار دارد که پتانسیل افزایش از بازنشستگان انتخاب خود شامل محیط بهداشتی از RV. “وجود دارد مزایای بودن در وسیله نقلیه خود را به عنوان مخالف به سفر دیگر گزینه های خارج وجود دارد” Ashurst گفت. “شما کنترل پاکیزگی.”

دیگران سهم خود را مشاهده گلگون. هنگامی که در جاده ها به Humes اجرا می شود, آمریکا, صندوق پستی, ترکیبی پست الکترونیکی حمل و نقل, خدمات, ثبت نام خودرو, مرکز بیمه و اردوگاه RV در, Box Elder, S. D., که ارائه می دهد یک فروشگاه توقف برای صاحبان RV.

داکوتای جنوبی محبوب دولت به صورت تمام وقت RVers برای ایجاد اقامت به دلیل وجود دارد هیچ مالیات بر درآمد دولت و این سهل انگاری اقامت مورد نیاز است.

“بلند مدت من نمی توانم پیش بینی تغییرات عمده,” Humes گفت. اقامت کاربرد کیت محبوبیت از وب سایت خود را ثابت باقی می ماند حتی اگر داکوتای جنوبی DMVs بسته هستند تا ژوئن.

“شکی نیست که این ویروس چیزی است که بر مردم در ساخت برنامه ای برای شروع این زندگی اما به اعتقاد من هنگامی که این است که بیش از ما در حال رفتن به دیدن ناگهانی onrush,” او گفت:. “برای بسیاری از مشتریان ما این است که تحقق یک رویای مادام العمر به سفر و دیدن این کشور در حالی که آنها هنوز هم توانائی و سلامت به آن را انجام دهد.”

در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ فرار برخی از عنصر عدم اطمینان اطراف RV زندگی است.

برای 13 سال گذشته کن و لیدا نجار هر دو 78 را تقسیم زمان بین تگزاس و مینه سوتا که در آن آنها به عنوان میزبان اردوگاه در سنت کریکس Bluffs پارک منطقه ای ورود ده ها هزار مایل و relishing مناظر در طول راه.

“من به آن اشاره به عنوان شیشه جلو درمانی در این روز ما را وادار به سفر” نجار گفت.

زن و شوهر بودند hunkering را در نزدیکی خود در دالاس-فورت وورث منطقه زمانی که آنها مجموعه ای خاموش در سفر سالانه شمالی در درخواست از Washington County, Minn. پارک های گروه که قصد دارد برای باز کردن پارک در این تابستان به کمپ. به جای نجاران’ فراغت two-and-a-half-هفته meandering برای دیدن قسمت های جدید از این کشور آنها سوار وجود دارد در سه روز ساخته شده حداقل متوقف می شود و در زمان فوق العاده بهداشت اقدامات احتیاطی در هنگام پمپاژ گاز.

نجار اذعان کرد که خود را به طور معمول هرزگرد نوع RV شیوه زندگی ممکن است تبدیل شدن به کمتر رایج است. به عنوان رئیس این تعامل عضو کمیته برای خانواده موتور مربی انجمن ملی RV باشگاه سفر او به میدان فرستاد بسیاری از اضطراب نمایش داده شد در مورد آنچه که در زندگی خواهد بود پس از این بیماری همه گیر. “مردم هنوز هم استفاده از rv ها, اما آنها کمتر خواهد بود تمایل برای سفر از راه دور” او این باورند.

که توضیحات متناسب با نجاران. آنها خود را از یک محل سکونت در راکوال, Tex., جایی که آنها در نهایت برنامه ریزی برای حل و فصل کردن. اما در حال حاضر آنها در حال لذت بردن از تنهایی با اردوگاه باز تحت فشار قرار دادند به ژوئن 1. “ما به همه دوستان ما داریم 500 هکتار در محل St. Croix رودخانه” کن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>