یک جامعه آنلاین از, ژیمناستیک, طرفداران یافت راحتی و لذت تماشای یک دیدار با هم

این اسکریپت برای یک شب معمولی در Gymternet اصطلاح مورد استفاده برای توصیف این tightknit جامعه آنلاین. اما در روز جمعه دو ساعت سراسیمگی توییتهایی آمد در میان همه گیر جهانی است که توقیف ورزشی در سراسر لیگ و سطوح در سراسر کشور است.

ملت یک بحران بهداشت عمومی به مبارزه و مسائل از طرفداران ورزش حداقل در مقایسه با. اما غیر قابل انکار خالی وجود دارد. از ژانویه تا پایان مارس, کالج, ژیمناستیک, پر جمعه شب ها و تعطیلات آخر هفته برای آن وفادار باشد تا این هفته سمت چپ تخته سنگ خالی.

سی و دو دقیقه پس از NCAA اعلام یک شخصیت شناخته شده در ژیمناستیک جامعه که می رود توسط آنلاین moniker دایی تیم در توئیتر خود نوشت: “به طوری که کلاسیک, ژیمناستیک, ملاقات در حال رفتن به سازمان دیده بان در صدا فردا شب در 7pm ET / 4 pm PT (مناسب NCAA زمان)?”

طرفداران پاسخ داد: با پیشنهادات. GymCastic محبوب, ژیمناستیک, پادکست نهایی و گردآوري اطلاعات: در 7 p. m. به وقت کالج ملاقات غالبا, شروع, طرفداران خواهد با کلیک بر روی همین لینک یوتیوب و تماشای 2016 مسابقات قهرمانی NCAA. اجرای watch-همراه نمونه جوهر Gymternet. آن را به اندازه کافی کوچک برای همه به تجمع در اطراف یک ایده اما پر از شور و شوق مورد نیاز برای ارتکاب به یک برنامه. آن را یک جامعه فراگیر قبلا متصل از طریق وبلاگ ها و تابلوهای پیام قبل از مهاجرت به توییتر که در آن بسیاری از هنوز هم با نام مستعار.

هنگامی که جسیکا O’Beirne میزبان از GymCastic دیدم دایی تیم, صدای جیر جیر, او گفت که او فکر کرد که: “این مانند یک ایده خوب است. این خواهد شد بنابراین کاهش درد در حال حاضر و همچنین اجازه ژیمناست می دانیم که مشاغل خود را برای همیشه زندگی می کنند حتی اگر پایان حرفه خود نبود چیزی بود که پیش بینی شده بود و آن را ناگهانی.”

یوتیوب تصویری از دیدار, نوشته شده در چهار سال پیش افزود: نزدیک به 700 views در ساعت 7 بعد از ظهر در حدود 40 طرفداران در توییتر درگیر در زمان واقعی با استفاده از هشتگ #GymNerdSpirit. طرفداران می خواستم چیزی که شبیه عادی و این کمک کرده است. آنها reminisced در مورد مورد علاقه خود را ژیمناست ها و لحظات است که تضعیف شده بود از حافظه است.

“من در حال حاضر احساس می کنم خیلی بهتر” یک فن توییتی زمان تیم به پایان رسید یک روال.

دایی تیم — او گفت: او تصمیم خود را آنلاین moniker چون قافیه ورزشی — 36 سال از سن فرانسیسکو که خواسته است که خود را با نام کامل نمی شود استفاده می شود به منظور حفظ شخصیت او در Gymternet. او را انتخاب 2016 مسابقات قهرمانی ملی در روز جمعه دیده بان-همراه بر اساس توییتر پیشنهادات و چون او گفت: “آن را احساس مانند آن خواهد بود کمی بیش از حد دردناک برای مردم به تماشای 2017 NCAA قهرمانی که در آن بسیاری از سالمندان [که مشاغل فقط به پایان رسید] اول شد.”

سالمندان که از دست رفته خود را نهایی postseason در میان بهترین برای همیشه رقابت در کالج. این گروه شامل اوکلاهما را مگی نیکولز و دانشگاه UCLA Kyla راس بودند که هر دو تعقیب رکورد کامل ترین-10 نمره در NCAA تاریخ است. آنها تمام حرفه خود را در چهارم با 22.

در میان این سال سالمندان در المپیک مدال آوران طلا (راس و UCLA هم تیمی مدیسون Kocian) و قهرمان جهان (نیکولز و سابرینا وگا گرجستان). متعدد وجود دارد, ژیمناستیک به رقابت پرداختند که در سطح نخبگان به طوری که طرفداران به دنبال مشاغل از کسانی که ورزشکاران از آنها میانه-دانش آموزان. وجود دارد ژیمناست ها که جلو آمد عموم در کالج خود مشاغل به عنوان بازماندگان از سوء استفاده جنسی.

“ما بسیار tightknit و پرشور جامعه گفت:” سوزی ساقی یک توسعه دهنده وب در منطقه سیاتل که دوباره به تماشای این رقابت ها جمعه. “ما در مورد مراقبت از ورزش تعداد زیادی هم ورزشکاران خود را برای دستاوردهای ورزشی, اما آنها به مردم به عنوان به خوبی.”

این Gymternet جامعه رانده شده توسط طرفداران که مراقبت عمیقا در مورد ورزش — نه یک فرد یا تیم خاص ورزشکاران است. تعلقات و علاقه مندی ها وجود دارد, اما, ژیمناستیک, نمی فاستر به عنوان مقدار به عنوان بخش سایر رشته های ورزشی.

“این Gymternet واقعا همیشه به باند و همیشه تا به حال به کار با هم” O’Beirne گفت و توضیح داد که چگونه حتی با افزایش پوشش در سال های اخیر, ژیمناستیک, هنوز هم نمی باشد به آسانی در دسترس بر روی تلویزیون و یا در رسانه ها. “وجود دارد یک نوع نزدیکی در این جامعه من فکر می کنم که ورزش های دیگر لازم نیست به دلیل آن را آسان برای آنها را به طرفداران. و به یک ژیمناستیک فن آن آسان نیست هنوز.”

که با هم فعال مشترک دوباره به تماشای یک دیدار را تماشا ترین زنده سال پیش. این ایده نمی نیاز به یک جریان اصلی شبکه های تلویزیونی به آن حرکت رو به جلو است. از آن نیاز به تنها یک صدای جیر جیر یک لینک یوتیوب و برخی از طرفداران مشتاق به تماشای.

“من دوست دارم که ارگانیک جامعه” گفت: مردیت داماد که زندگی در دالاس بود و بلیط برای این سال مسابقات قهرمانی ملی که برگزار شده است در فورت ورث. “این اتصال واقعی در اینترنت, و من آن را نمی بیند و بسیاری از جاهای دیگر است.”

بنابراین داماد و دیگران را تماشا می کردند و درگیر در توییتر غریبه محدود روزانه خود را قدردانی از یک ورزش است که به طور معمول در نظر گرفته تو رفتگی در دیوار در خارج از بازی های المپیک است. برخی از طرفداران تماشای توییتی در مورد چگونگی به اشتراک گذاری تجربه به آنها یک حس هیجان عصبی در حال حاضر با وجود دانستن نتیجه. اوکلاهما برنده عنوان به دنبال LSU و Alabama.

با ورزش جهان در حالت آماده به کار این طرفداران هنوز موفق به صدای جیر جیر در مورد جشن رقص های طبقه موسیقی, گذشته, فانتزی, ژیمناستیک, تیم های و مهارت های استثنایی روش.

در طول re-دیده بان های تیم در توئیتر خود نوشت: “در میان اجتماعی فاصله گاهی اوقات شما فقط نیاز به شنیدن [ESPN مفسر] بارت کانر روی تعجب فریاد زدن: “وای!” و به یاد داشته باشید که هنوز هم وجود دارد شادی در این جهان است.”

به عنوان اوکلاهما را ژیمناست جشن و ویدیو یوتیوب به پایان رسید کسانی که در حال تماشا توییتی خود را با تشکر — “برای گرفتن این شب جمعه که بوده ام تا تنهایی و به جای ساخت آن را بسیار ویژه” یکی نوشت و برای “ما برخی از شادی که کمی قریب به اتفاق قربانیان در حال حاضر” یکی دیگر اضافه شده است. سپس برخی از پیشنهاد های آینده مسابقات به re-سازمان دیده بان چرا که آنها می دانند که این دنیا بدون ورزش و بدون ورزش زنده خواهد شد و به طور موقت تبدیل به هنجار شده است.

“ما نمی توانیم تغییر و ویرانگر سرنوشت ژیمناستیک که آموزش برای NCAA ژیمناستیک [ملاقات] و” عمو تیم گفت: “اما روح ژیمناستیک جامعه نیست و باید به همان سرنوشت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de