المپیک قطب vaulter نیاز به یک محل به طوری که او و پدر او ساخته شده است یک

روز بعد در 5 p. m. حدود صد تماشاگر گسترش در اطراف این میدان به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل های جمع آوری شده در جامعه فضایی است که ویژگی های زمین تنیس, استخر, غرفه و یک زمین فوتبال. و با تشکر از موریس خانواده و نیاز به نگه داشتن او آموزش در مسیر یک بز قطب گودال.

به عنوان تمرین موریس همسایه تماشا ابراز هیبت خود را در هر زمان 2016 المپیک مدال نقره پرتاب بدن او بیش از این بند ناف طناب از ارتفاع است که عمل به عنوان نوار.

“همه گرسنه برای چیزی برای انجام” گفت: موریس پدر هری.

بیشتر داستان های

طولانی(er) جاده به توکیو

چگونه ایالات متحده در المپیک هستند به آموزش در خانه

فقط چند هفته پیش این زمین فوتبال خالی بود. با رمان coronavirus همه گیر باعث دانشگاه به موریس معمول فضای آموزش در دانشگاه آرکانزاس بود دیگر یک گزینه به طوری که او به رهبری او را به خانه پدر و مادر. با پدر او و برخی از همسایگان او سوار بر یک پروژه بلند پروازانه: ساختمان 120 پا باند و یک بز قطب اندازی مناسب برای المپیک.

موریس 27 معمولا به خانه برگشت یک بار یا دو بار در سال به دیدن پدر و مادر او اغلب زمانی که آنها سفر به مسابقات در سراسر جهان است. اما برای آینده قابل پیش بینی آموزش خود را ادامه خواهد داد و در ناحیهای در شمال غربی شهر کوچک خارج گرینویل.

هری موریس سابق کالج decathlete با این نسخهها کار با قطب vaulters به عنوان یک داوطلب مربی در کلمسون. وقتی آرکانزاس بسته به امکانات آن Clemson را همچنان باز است. او به طور خلاصه فکر کردم دختر خود را می تواند قطار وجود دارد. اما پس از آن Clemson بسته و به طوری که دیگر کالج ها باعث سوال: از کجا می تواند نخبگان ورزشکار قطار ؟

“پاسخ این است که هیچ جا,” او گفت:. “شما می توانید را انجام دهید در یک دبیرستان اما اکثر مدارس قرار بود که در همان وضعیت است.”

خانواده مورد بحث بود ساختمان خود را بز قطب تسهیلات برای چند سال اما “این وضعیت به نوعی تحت فشار قرار دادند و ما را به اقدام” Sandi موریس گفت.

او به خانه بازگشت به کارولینای جنوبی, آوردن همراه دو سگ دو پرنده و یکی از سه مارها. هری موریس یک زمین شناس همواره بوده است دستی با پروژه های در اطراف خانه. Sandi موریس جوک که او را پدر باید شروع Etsy حساب. زمانی که او یک کودک بود, او و پدر او ساخته شده است زیستگاه های حیوانات مانند خرگوش قفس آنها سه برابر در اندازه پس از آن می تواند خانه خود را چینچیللس.

هری موریس صحبت با جامعه توسعه که به او اجازه ساخت در زمین فوتبال. پدر سام Kendricks آمریکایی که برنده یک مدال برنز در پرش با نیزه در ریو دو ژانیرو بازی ها با کمک طراحی. اسکات Kendricks که خانواده تا به حال ساخته شده مشابه راه اندازی فرستاده شده بیش از برخی از نقشه ها و صحبت با هری موریس برای حدود یک ساعت.

“من تا به حال یک ایده خوب اما من نمی خواهم به از ابتدا شروع و یا انجام کاری اشتباه” هری موریس گفت. “ما در حال تلاش برای ساخت معادل چیست کلاس جهانی تسهیلات است.”

سه همسایگان کمک کرد با این پروژه است. یک پیوست در خود کنجکاوی او را وادار به درخواست چه می گذرد. او نمی دانست که هری موریس اجازه دهید به تنهایی که از یک المپیک. هر روز حدود 4 p. m. آنها به سمت میدان — گاهی اوقات پیاده روی و دیگر بار دوچرخه سواری و یا چرخ دستی گلف.

در طول فاز برنامه ریزی هری موریس در نظر گرفته توپوگرافی زمین و باد غالب. یک غول توده ای از چوب که خانواده قادر به خرید در هزینه و به آرامی تبدیل به یک باند. آنها قرار داده شده عبور پشتیبانی از هر دو پا را تا آخر چند بخش که در آن آنها اضافه شده و دو بار به عنوان بسیاری از. برخاست احساس می کند “بسیار خوب” Sandi موریس گفت که لازم است برای حمایت از نیروی اعمال شده توسط یک vaulter در طول گام نهایی.

آنها گسترش یک هزار پوند رول لاستیک در سراسر باند فرودگاه و این شرکت فراهم می کند که موریس قطب قرض داده خانواده فرود حصیر است که می تواند هزینه حدود $30,000. که با مراقبت های گرفته شده از کل هزینه پروژه در مورد $4,500.

هری موریس در ابتدا فکر می کردم این پروژه را حدود یک هفته و شاید آن را اگر او تا به حال کاهش یافته و همه چیز را با کار تمام وقت است. ساختمان این مرکز در نهایت مورد نیاز نزدیک به یک ماه بود اما کار او به نام “مشترک و بسیار لذت بخش است.”

Sandi موریس به طور معمول دارای تاریخ مسابقه در تقویم افزایشی اهداف است که ارائه انگیزه و اضافه کردن هدف به آموزش خود را. با ورزش در نگهداری ساختمان پروژه ارائه شده مشابه افزایش دهد.

“این واقعا خوب بود انحراف از آنچه که در جهان در حال حاضر — فقط داشتن چیزی است که به تمرکز در هر روز و چیزی برای نگاه به جلو به,” او گفت:.

موریس بازگشت به برنامه های آموزشی است که شباهت او یکی از معمول. او تبدیل به گاراژ به یک وزن ، یکی از خواهران او یک درمانگر فیزیکی کمک کرده است و با درمان. او با استفاده از جامعه زمینه برای تناسب اندام مدارهای. او دوچرخه در اطراف محله. او با حداکثر سرعت دویدن کار در تازه ساخته شده باند که در آن او می تواند اجرا شود در خوشه. او بعدا دو بار در هفته و در خانه راه اندازی احساس طبیعی است.

خانواده بلند پروازانه برنامه های بلند مدت برای تسهیلات. آنها امیدوار هستند برای به دست آوردن گواهینامه های مناسب است که اجازه می دهد سرگرم کننده در مسابقات را به محل وجود دارد. باند نیاز به تمدید شود به جای نخبگان مردان و زنان با دیگر رویکردهای اما که نمی خواهد بیش از حد دشوار است. چند محله والدین خواسته اند هری موریس که آیا او قصد دارد برای شروع آموزش کودکان و نوجوانان وجود دارد.

در حال حاضر اگر چه این فقط یک آموزش مناسب نقطه برای المپیک و گاهی اوقات این سایت تنها رویداد ورزشی در شهر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>