در عمق کاسه فوق العاده پیش نمایش از بازی-طرح سرنخ به سرعت عامل

کایل Shanahan تهاجم نبوغ و آن نابغه است کسانی که او را می دانم اصرار دارند — boils پایین به دانش خود را از دفاع. به عنوان یک سطح کنترل کیفیت مربی در خلیج تمپا او حمله دستیار. پس از او به پایان رسید کار خود را او روز را صرف نشستن در کف دفاعی هماهنگ کننده مونته Kiffin دفتر غوطه ور شدن در درس از Kiffin مایک Tomlin, Raheem موریس و خلیج تمپا دیگر دفاعی مربیان است.

Shanahan را مطالعه شدید از دفاع فعال است بزرگترین تاکتیک به عنوان نخستین استاد: او می تواند مهندسی معکوس در دفاع با تماشای فیلم و استفاده از یک دفاع اصول اساسی را به نفع خود به عنوان یک بازی-تماس گیرنده. او می آید به درک یک دفاع قوانین — برای مثال یک linebacker را پوشش می دهد یک مسیر خاص و یا چگونه ایمنی را در واکنش به ترکیبی از الگوهای — و همچنین به عنوان هماهنگ کننده از طرف دیگر حاشیه و سپس او خرابه این قوانین با بازی خلاق طراحی شده است. او باعث می شود سیستم دفاعی به سقوط خود را.

کایل Shanahan در حال رفتن به پیدا کردن یک راه برای شکستن ستاد دفاع.

ریچارد شرمن دیدم آن اتفاق می افتد دست اول. در بخشی دور حذفی بازی در ژانویه 2017, شرمن Seattle Seahawks شد بازی در آتلانتا که Shanahan بود شاهین’ هماهنگ کننده توهین آمیز. آنها ملاقات کرده بود در این فصل به طور منظم و حتی در آن بازی که در سیاتل برنده Shanahan حال بازگشت سیاتل جلد 3 دفاع — طرح ساخته شده است که “لژیون بوم” معروف است.

“او تا به حال کشیده شده تا برخی از مفاهیم ما تا به حال هرگز دیده می شود” شرمن گفت. “او شکسته بود چند تا از قوانین ما. … ما اساسا تغییر آن پس از آن بازی به دلیل قوانین که او را شکست بودند قوانین هیچ کس تا به حال شکسته قبل از.”

و سپس آمد و خود را از بازی حذفی. آتلانتا led 12-10 درست قبل از اینکه حاصل کار دو تیم بود و توپ در سیاتل 14-حیاط خط. در اینجا با شکوه فوتبال اصطلاحات است چگونه شرمن توصیف آنچه آمد بعد خاموش در بالای سر خود را این هفته در سوپر باول:

“و سپس ما به پلی آف و او فرار یک OVS است که خارج عمودی کشش 9-7-3 است که یک مسیر یک تخت و یک گوشه مسیر,” او گفت:. “است که یک نرمال مفهوم شما در برابر پوشش 3. اما او تا به حال آن را اجرا کنید در یک راه است که بسیار منحصر به فرد و ما تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. گوشه ای مسیر را کاملا باز بود. ما رفت و به حاشیه مانند, ” هی, آنچه ما در مورد این بازی؟’ و آنها مانند ‘Um ما لازم نیست که یک جواب برای آن بازی است.’ و من تا به حال شنیده هرگز یک مربی می گویند که. من تا به حال هرگز شنیده ام کسی می گویند که. اما واقعا وجود دارد هیچ پاسخ برای آنچه که او تا به حال طراحی و راه او تا به حال طراحی شده است.

“Tevin کلمن بود در حال اجرا بازگشت [و] زد 7-برش از backfield از نزدیک سازند — [تفنگ ساچمهای] نزدیک است. تنگ پایان رفت و به تخت. گیرنده زد یک مسیر. بنابراین تخت جیبش buzzard [خارج linebacker]. رفتن مسیر کشیده گوشه. این linebacker نیست و حتی به دنبال بازگشت به [اجرای یک مسیر عمودی]. هنگامی که او می رود عمودی گذشته او را نادیده می گیرد و او را. هنگامی که او می رود 7-برش هیچ کس حتی فکر کردن در مورد او. او باز برای touchdown و هیچ پاسخ وجود دارد برای این بازی است.”

اساسا Shanahan نمیفهمد بود که در سیاتل منطقه پوشش linebacker مالکوم اسمیت را پوشش تنگ پایان در حال اجرا به تخت که مربیان خود را آموخته بود او را نه به نگرانی در مورد در حال اجرا پشت گذشته او خواهد بود که مسئولیت ایمنی. او همچنین می دانست که cornerback — deshawn می Shead — تا به حال به احترام تیلور گابریل رفتن در مسیر است. برای اندازه گیری خوب و جزئیات است که شرمن از سمت چپ خولیو جونز زد کشیدن مسیر در سراسر این زمینه از طرف دیگر تشکیل کشیده ایمنی Kam صدراعظم ،

و اگر هر سیاتل مدافع انجام مسئولیت خود کاملا این بدان معنی است که هیچ کس می تواند پوشش کلمن در حال اجرا خود را در گوشه ای از مسیر به منطقه پایان.

Shanahan اغلب اشاره می کند که هیچ چیز جدید است — فوتبال شده است در اطراف برای 100 سال. که “آس قیچی” بازی مشترک مفهوم است. اما هیچ کس نمیفهمد که با استفاده از در حال اجرا به عقب در گوشه ای مسیر در برابر پیت کارول-سبک پوشش 3 خواهد باز کردن بسیاری از مشکلات تا Shanahan انجام داد.

“این یک بازی کایل آمد در همان راه او آمد تا با ما کل توهین آمیز سیستم و گرفتن که تکرار بازی در برابر آن دفاع و فکر کردن خارج از جعبه فکر کردن که چگونه به استرس یک مدافع تکالیف” مایک McDaniel, the 49ers’ اجرای بازی هماهنگ کننده گفت. “یکی از چیزهایی که منحصر به فرد به کایل است که درک خود را از دفاع و مسئولیت های خود را. که نبود عطا به او از خدا. که از کار سخت است. … این خنده دار است — شما فقط دریافت استفاده می شود برای او در آینده با آن سال پس از سال است. اما هیچ میانبر برای دسترسی به یک بازی مانند آن. که فقط او که کایل Shanahan.”

اما بدون سرب است ایمن در برابر پاتریک Mahomes.

با توجه به این که 49ers باید Shanahan یک مربی که می شکند دفاع و دو هفته برای آماده سازی و فهرستی است که قوی تر از آن است که از این ستاد به خصوص در امتداد خطوط باید آن را یک بازی آسان به انتخاب کنید.

دلیل آن است که توسط پاتریک Mahomes. کلمه “نابغه” است پرتاب بسیاری در این هفته اما Mahomes درست است ورزشی, نابغه است. و او سریع ترین مجموعه گسترده ای از گیرنده در تاریخ فوتبال شد. Mahomes آنلاک که با سرعت با خود فرا زمینی بازوی قدرت, اما او همچنین می توانید خود را در حال اجرا اگر توانایی دفاع اختصاص منابع آن به پوشش آنها را در اعماق زمین. او به اندازه کافی دقیق به بهره برداری حتی ریزترین miscue در پوشش. او نهایی کارت مغلوب ساختن پیشی جستن.

کانزاس سیتی را سرعت خواهد شد یک عامل در برابر سان فرانسیسکو دفاع.

سرعت یک موضوع عمده ای از این بازی. The 49ers و روسای هستند NFL دو تا از سریع ترین تیم های, با توجه به این لیگ داده های ردیابی است که یک پنجره به NFL در سال 2020 است. اگر شما می خواهید برای دریافت بهتر شما باید به سریع تر دریافت کنید. “این نام از این بازی گفت:” کانزاس سیتی مدیر کل برت Veach وجود خواهد داشت و با سرعت بیش از همه میدان یکشنبه از Niners linebackers Kwon الکساندر و فرد وارنر به روسای ایمنی Tyrann متیو به Niners پایدار از پشت در حال اجرا.

شاید بیشتر از همه روسای’ سرعت در گیرنده گسترده ای به خصوص Tyreek تپه و Mecole Hardman خواهد استرس 49ers’ دفاع. هماهنگ کننده رابرت صالح را پوشش 3 طرح — یک شاخه از کارول برای آنها صالح یک بار کار کرده — است استوار بر جلوگیری از بزرگ بازی می کند. روسای’ نقاط قوت را که برنامه ریزی شدید تر خواهد شد که دعوت Mahomes و مربی اندی رید را کوتاه و متوسط سود. این مشکل وجود دارد برای 49ers است که از دست دادن سریع می اندازد کاهش خود عبور راش است که خود را قدرت مطلق. Mahomes در راه های بسیاری است که یک مشکل لاینحل.

این Niners’ presnap حرکت باعث مشکلات خواهد شد.

سان فرانسیسکو جرم ارائه مسائل است که تقریبا به نظر می رسد به طور خاص طراحی شده برای حمله به ستاد’ دفاع. بی حد و حصر متنوع presnap حرکات Shanahan استفاده می کند تاثیر می گذارد متیو بیشتر است. هماهنگ کننده استیو Spagnuolo دوست دارد به حرکت متیو در اطراف قبل از ضربه محکم و ناگهانی. اما هنگامی که متیو به حساب برای تمام جنبش 49ers, آن را می سازد آن را سخت تر برای پنهان کردن نیات خود را.

“شکل گیری آنها شکستن ازدحام در نمی توان شکل گیری آنها ضربه محکم و ناگهانی توپ را در” متیو گفت. “پس از آن یک چالش مطرح به خصوص برای یک مرد مثل خودم. … او در حال حرکت تعداد زیادی از مردم در سراسر چرا که او می خواهد شما را به توقف و فکر می کنم. او در تلاش برای استفاده از بچه ها مثل خودم که می خواهند به بازی های سرعتی که می خواهید برای دیدن آنچه آنها باور دارند و برو.”

سوپر باول فرمت آشنایی خود را به شگفتی است. در این سال سازمان دیده بان بیمارستان.

یکی از جنبه های است که باعث می شود فوق العاده کاسه غیر معمول صرفا به عنوان یک ورزش فوتبال است دیگر معافیت های تجاری. این خرابی های اضافی به مربیان فرصت های بیشتری برای ایجاد تنظیمات.

یکی دیگر از عوامل است که مربیان نگه دارید و هیچ چیز به عقب. The 49ers ممکن است نیاز به ترفند بازی می کند اما آنها به طور بالقوه یک تا آستین خود را. بیمارستان Kyle Juszczyk را تطبیق پذیری است که به خوبی مستند شده است کلید به 49ers جرم. او می تواند خط در هر نقطه بلوک کسی اجرای توپ و گرفتن توپ. Niners دفاعی مقابله با DeForest Buckner بحث بود Juszczyk را تطبیق پذیری زمانی که او اجازه این لغزش:

“من حتی او را دیده پرتاب توپ قبل از” Buckner گفت.

جالب است. Juszczyk هرگز پرتاب یک پاس در یک بازی. به طوری که در آن است Buckner دیده می شود او را منتقل می کند ؟ فایل که دور.

وقتی کانزاس سیتی توپ نگه داشتن چشم در داخل خط حمله.

یک جانباز NFL دفاعی lineman با اشاره به یک عامل را نادیده گرفته است که در نهایت می تواند تفاوت در توقف و یا حداقل کاهش — Mahomes. روسای’ دنده ها قدرت خود را در خط حمله. میچل شوارتز ممکن است بهترین عبور-حفاظت از حق مقابله در فوتبال است. اریک فیشر سابق شماره 1 انتخاب کنید که می توانید نگه دارید خود را در سمت چپ.

اما lineman گفت: این ستاد خواهد بود آسیب پذیر در پوزیشن های گارد چون Stefen کرده و لوران Duvernay-Tardif هستند در طرز سخن گفتن از بازیکنان NFL فقط بچه ها.

صالح را دوست دارد به ترکیب و مطابقت خود را با تصویب rushers پوشش آنها تقریبا قابل معاوضه — با استثنا از خارج با سرعت-حمله کننده دی فورد — در داخل و خارج. نیک Bosa, Arik آرمستد بود و Buckner تمام خواهد شد قابل عبور-عجله عدم تطابق زمانی که آنها در داخل. Mahomes خود را بازی می کند, صرف نظر از آنچه فشار او چهره اما 49ers’ بهترین امید در برابر او نهفته در اعمال فشار او را تا وسط.

اگر شما به دنبال به را انتخاب کنید …

در اطراف NFL, روسای در حال احساساتی مورد علاقه. رید یک معشوق رقم آلوده با رکورد خود در بازی های بزرگ. او نمی نیاز به یک سوپر باول عنوان به اعتبار حرفه ای خود را, اما میراث او را احساس ناقص و بدون لومباردی جایزه.

رید یکی از بهترین بازی-تماس گیرنده تمام وقت. اما او نیست بهترین بازی-تماس گیرنده در این بازی است. چیزی که یکشنبه شب خواهد بود در مورد. The 49ers’ عالی دفاع خواهد بود فقط به اندازه کافی خوب به سرعت Mahomes حداقل توسط Mahomes استاندارد است.

انتخاب: 49ers 31, ستاد 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>