کارشناسان پیش بینی دو سوم از ماهی های خوراکی خواهد بود پرورشی سال 2030 اما آنها غالبا مخالف در بهترین وسیله برای انجام این کار است.

این بحث در می آید به سر روز سه شنبه در آزمایشگاه دریایی خرده در ساراسوتا فلوریدا., نتیجه آن ممکن است پیامدهای قابل توجهی برای فدرال آب در خلیج مکزیک است. ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست برگزار خواهد شد یک مجوز شنوایی در 5:30 p. m. به نظر تصویب نهایی پیشنهاد Velella اپسیلون آبزی پروری پروژه.

اگر تایید آن خواهد بود که برای اولین بار finfish پروژه آبزی پروری در خلیج فارس قادر به بالا بردن 20,000 almaco جک (یک گونه شبیه به یک amberjack) هر سال است. همچنین این امر می تواند برای اولین بار در فدرال آب در قاره ایالات متحده است.

آینده نگر تظاهرات مزرعه از هاوایی مبتنی بر اقیانوس عصر است موجب مخالفت های شدید از ساکنان محلی و گروه های زیست محیطی که نگران باشید که تنظیم یک زنجیره ای پیوند مش قلم را در آب باز و 45 مایلی جنوب غربی ساراسوتا خواهد ناراحت اکوسیستم و ایجاد یک سابقه از خصوصی فدرال آبهای هموار کردن راه برای بیشتر مزارع.

“مشکل این است که بسیار یک مزرعه اما آنچه در مورد 10 یا 15 مزارع ؟ که بسیاری از اضافی آلودگی قرار داده و به خلیج فارس می گوید:” نیل Schleifer 40 سال ساکن خواب نیمروز کلیدی که مخالف مزرعه. “اجازه در اینجا این است که برای آلودگی تخلیه. ما در منطقه حساس و مستعد ابتلا به جزر و مد قرمز و شکوفه. ما بزرگترین صنعت گردشگری است. آن است که ارزش خطر است؟”

آبزی پروری, پروژه اغلب سرمایه و انرژی فشرده شده است تنزل به دولت-کنترل آب و چیزهایی مانند تیراژ داخلی سیستم های آبزی پروری. آبهای اقیانوس بین سه و 200 مایل هستند تحت فدرال کنترل و قبلا از حد به کشاورزی به دلیل نگرانی در مورد تاثیر آن بر وحشی شیلات و محیط زیست.

“چگونه بسیاری از پوند ماهی رشد داده شدند در فدرال آب در سال گذشته ؟ هیچ کدام. که سازگار با محیط زیست غیر مسئولانه و اخلاقی غیر مسئولانه است. اگر ما در حال رفتن به سوی راه حل های پایدار بیشتر می گوید:” نیل آنتونی سیمز مدیر اجرایی اقیانوس دوران “اساسی سرود آب های عمیق تر و بیشتر دریایی. اگر شما آن را انجام دهید دریایی و با جریان های شما را برآورده می تواند دقیق ترین استانداردهای.”

او می گوید که با توجه به انتشار گاز گلخانه ای بحران و جمعیت رو به رشد فشارهای “ما نیاز به حرکت بیشتر از منابع زمینی و غذاهای دریایی غذاهای و ما باید منابع پایدار مدرج کردن غذاهای دریایی است.”

در اوت. 30 سازمان حفاظت محیط زیست صادر شده و پیش نویس مجوز برای این پروژه تحت اقتدار از آب تمیز عمل می کنند که ماریان Cufone مدیر غیر انتفاعی تیراژ مزارع ائتلاف می گوید نشان دهنده پایان اجرا برای سیمز و اقیانوس عصر. سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره منتقل شد و به تصویب چندین آبزی پروری عملیات در خلیج مکزیک در سال 2016 اما این تلاش ها متوقف شد با چالش های قانونی که اشاره به Magnuson Stevens شیلات حفاظت و مدیریت, قانون اولیه کشور مدیریت شیلات قانون است.

“وجود دارد 2016 مورد است که ما از نظر قانونی به چالش کشیده و ما برنده” Cufone می گوید. “ما آنها را متوقف کرد در فدرال آب در خلیج مکزیک است. آنها با نادیده گرفتن کاهش دادگاه نظر. آنها این کار را نکردند تحت Magnuson Stevens آنها رفت و برای تایید از سازمان حفاظت محیط زیست و سپاه مهندسان ارتش. آن را در حال حاضر از دست رفته در کنگره است.”

بسیاری از کارشناسان محیط زیست نگران هستند که مقدار بسیار عظیمی از ضایعات ماهی و در نتیجه آب با سطوح بالاتر از نیتروژن و فسفر که باعث جلبک شکوفه چیزی است که گرفتار فلوریدا خط ساحلی خلیج فارس از چند سال گذشته کشتن ماهی و نگه داشتن گردشگران دور از سواحل است. Cufone می گوید اقیانوس آبزی پروری می تواند یک تهدید برای ماهی وحشی سهام یا گسترش بیماری و یا فرار ماهی که تربیت شده اند به رشد سریع تر و بزرگتر مسلط زیستگاه بومی ماهی. Cufone همچنین نگران است که interbreeding فرار ماهی با ماهی وحشی می تواند تضعیف ژنتیک و رفتارهای وحشی ماهی.

فراتر از خصوصی سازی فدرال آب و ایجاد no-go مناطق تجاری ماهیگیران می گویند آبزی پروری دارای یک مزیت ناعادلانه و تهدید معیشت خود را در بالا از مشکلات مانند واردات ارزان, خشن, طوفان, فصل, آلودگی است که باعث شده تا مرده مناطق در خلیج فارس و افزایش درجه حرارت آب که گرفتار حرفه ای ماهیگیران تفننی در سال های اخیر است.

“وحشی شیلات در حال مرگ هستند به دلیل عدم ماهی نه به خاطر رقابت از آبزیان و” سیمز می گوید.

تظاهرات قلم خواهد بود 17 متر در سراسر و 7 متر عمیق غرق به 40 متر زیر سطح لنگر انداخته پایین و با یک تغذیه بارج افسار به سمت آن است. سیمز می گوید ماهی رشد می کنند به اندازه بازار مورد 4½ پوند در 12 ماه و در حالی که وحشی almaco جک حدود 4 درصد چربی پرورشی آنهایی که 30 درصد چربی “گوشت کوبه از دریا.” او می گوید که مزارع از این نوع درخواست تجدید نظر به مصرف کنندگان تمایل به دانستن مواد غذایی خود را منشأ و اکوسیستم اطراف این مزارع گی با حیات وحش است.

هنوز مترقی کشورهای مانند کانادا و دانمارک شروع به حرکت به دور از باز کردن آب خالص قلم آبزی پروری و نسبت به زمین های مبتنی بر بسته-مهار مزارع.

برخی از فلوریدا بوستر مانند اد چیلس یک رستوران در آنا ماریا و قایق داخل کشتی بازرگانی کلید هستند خودداری از قضاوت تا بیشتر شناخته شده است در مورد باز قلم آبزی پروری اثر در فدرال آب.

“من نمی دانم اگر من برای آن و یا در برابر آن, اما من قطعا به دنبال آن” چیلس گفت. “این بوده است مدت زمان طولانی در آینده و در اینجا کسی نظر گرفتن خطر با چیزی که بسیار سرمایه بر. بله این می تواند بخشی از یک عجله به سمت مقررات زدایی. اما غذاهای دریایی است که ما دومین و بزرگترین کسری تجاری. ما باید از خودمان بپرسیم آیا ما اعتماد مردم ما بیشتر از ما کسانی که در کشورهای دیگر؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im