رها شده ‘شبح کشتی’ شوی تا خشکی پس از بیش از یک سال را در دریا

آن را به عنوان معلوم قایق که تا به حال شسته شده در ساحل در نزدیکی شهرستان از چوب پنبه شناخته شده بود به عنوان یک “کشتی ارواح” بلند شناور در اطراف اقیانوس اطلس را بدون هر کسی روی. پس حال خود رها خدمه نزدیک به 17 ماه پیش MV آلتا تا به حال بازم به تنهایی در سراسر اقیانوس, زنگ زدن و شکستن آن را به عنوان skirted نزدیک و آفریقا و اروپا و آمریکا.

“این یکی در یک میلیون” جان Tattan رسمی با شعبه محلی سلطنتی ملی قایق نجات موسسه غیر انتفاعی است که عملیات نجات افراد سرگردان در دریا خاموش انگلیسی و ایرلندی در سواحل گفت: ایرلندی آزما. “من هرگز دیده می شود هر چیزی رها شده بود که قبل از.”

Tattan اضافه شده است که آن را به خصوص سردرگم که علتا موفق به ساخت آن گذشته بسیاری از قایق های ماهیگیری خاموش ایرلند سواحل جنوبی بدون اینکه شناسایی شده است.

دولت شهرستان کورک هشدار داده است به دور ماندن از محل خراب و اشاره کرد در بیانیه ای که روز شنبه “واقع شده است و خطرناک و غیر قابل دسترس کشش از خط ساحلی است و در یک شرایط ناپایدار.”

ساخته شده در سال 1976 MV آلتا قایقرانی شد تحت پرچم تانزانیا بود و اخیرا تغییر مالکیت در سال 2017 — اگر چه هنوز روشن نیست که به چه کسی است. کشتی باری قایقرانی به و از یونان به هائیتی در ماه سپتامبر 2018 هنگامی که آن را غیر فعال بود در وسط اقیانوس اطلس ترک 10 خدمه رشته مورد 1,380 مایلی جنوب غربی برمودا. قادر به تعمیرات آنها تا به حال به airdropped یک هفته عرضه مواد غذایی به عنوان آنها منتظر کمک کند.

تقریبا 20 روز بعد, U. s. Coast Guard برش وارد برای نجات خدمه و آنها را به پورتوریکو با توجه به gCaptain یک صنعت دریایی اخبار سایت. گارد ساحلی مقامات نیز رسیده به کشتی صاحب آن امید ممکن است استخدام های تجاری tugboat به دو کشتی به ساحل.

که آیا این اتفاق افتاده است معلوم نیست. برخی می گویند آلتا ربوده شد, در حالی که در حال یدک به گویان شاید حتی دو بار.

آن را رسما خال خال تا تقریبا یک سال بعد. در ماه اوت سال 2019 یخ گشت کشتی سرنشین دار توسط بریتانیا نیروی دریایی سلطنتی آمد در سراسر علتا در وسط اقیانوس, ساخت تماس با ما برای ارائه کمک کند اما دریافت بدون پاسخ.

چه اتفاقی افتاد که پس از برخورد به همان اندازه مرموز. Tattan گفت آزما روزنامه است که او معتقد است آلتا حال عبور از اقیانوس به سمت جایی که آن را زیرفشار در شمال گذشته شبه جزیره ایبری و به سلتیک دریا درست در جنوب جزایر بریتانیا.

سپس بیش از آخر هفته طوفان دنیس باعث گسترده و جاری شدن سیل باعث تخلیه در سراسر جزایر بریتانیا. دوبله خشونت “بمب cyclone” دنیس آورده نزدیک به یک ماه نرمال بارش فقط در 48 ساعت gusts تا 70 مایل در ساعت و امواج تا 80 است.

و به نظر می رسد به ارمغان آورده اند MV آلتا بیش از حد.

کشف marooned کشتی ارواح در ابتدا موجب شهرستان کورک را طرح احتمالی به صورت بالقوه نشت نفت به عنوان مقامات نظارت چگونه سوخت و یا هر محموله سرنشین ممکن است بر ساحل شناخته شده برای آن سبز تپه های شنی coves های و در نزدیکی مناطق حفاظت.

مقامات تعیین دوشنبه هیچ نشانه ای از آلودگی است. روز سه شنبه آنها اضافه شده یک پیمانکار را بازرسی خراب در جزر و مد برای تعیین اینکه چه چیزی برای انجام با کشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>