بنیامین C Tankersley برای واشنگتن پست

یک بالکن است که در یک طرف از منطقه زندگی می کنند در واحد 7, مبله دو خوابه پنت هاوس در مجتمع مسکونی ساختمان.

Kōzō هشت واحد مشاع ساختمان در Chapin Street, NW, نیم بلوک از نصف النهار هیل پارک در منطقه کلمبیا ارتفاعات محله.

بازدید از پیاده رو ساختمان هاله ای از مینیمالیسم ژاپنی است. طراحی ساده و تمیز و منظم گفت: Patrick بلومفیلد اصلی از P. T. شکوفه توسعه و سازنده است.

“Kōzō به معنی “ساختار” در ژاپنی بلومفیلد گفت. “ساختار چیزی است که همه ما به دنبال در زندگی, آیا این پاک کردن خطوط از ساختمان ما تصمیم به زندگی می کنند و یا ساختار ما ساخت به زندگی ما از طریق عادات یک محیط راحت است.”

این ساختمان دارای سه واحد با یک اتاق خواب و یک حمام چهار با دو اتاق خواب و دو حمام و یک با سه اتاق خواب و سه حمام است. سه خوابه و واحد یک واحد دو خوابه دو سطح پنت هاوس. واحد اشغال فضا در چهار طبقه به طور کامل از سطح زمین و سطح پایین تر.

چهار واحد فروخته شده اند. چهار نفر باقی مانده قیمت از $785,900 به $1.235 میلیون. حرکت ها انتظار می رود برای شروع در اواخر ماه جولای.

Kōzō اصلی ورودی دارای یک جراحی مجسمه بونسای درخت توسط آتلانتا هنرمند Camilo لوپز که در آن گفت: “روابط با هم آشنا جنبه ای از فرهنگ ژاپنی بونسای درخت” با ساختار.

“بنفش گل داوودی انگور ما کاشته شده در چهار گوشه مجسمه را پایه رشد خواهد کرد به سمت بالا و بافت در داخل و خارج از بونسای را در شاخه” لوپز گفت. “این هم پیچیده خواهد شد نشان دهنده ادغام ما طبیعی و محیط ساخته شده.”

[لورل, Md., شهری توسعه جاذبه های طبیعی در محله.]

‘زیبا در شب‘: یک الگوی متناوب مربع در نما — احتمالا برای ویندوز, بیرون زده برای بالکن — embellishes ساختمان بیرونی است. “سیاه فلز ها [بالکن] در برابر سفید و آجر نما ایجاد یک پاک نگاه مدرن و عمل به عنوان یک اهل تفریح و بازی علاوه بر به خیابان گفت:” امیلی Hirst, معمار با کوهن معماران این شرکت که ساختمان طراحی شده است.

جاسازی شده در بالکن’ محیطی هستند روبان از چراغ های LED است که می تواند سفارشی-رنگ توسط ساکنان و برجسته بیرونی ساختمان در شب.

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

آشپزخانه مینیمالیستی در واحد 7 پر از نور از دیوار شیشه ای.

“این حداقل اما بسیار تاثیرگذار و زیبا در شب” گفت: Jennie مان, معاون رئیس جمهور در McWilliams بالارد است که دست زدن به فروش. “شما می توانید رنگ های نور قرمز و سفید و آبی برای جولای چهارم و یا به عنوان یک کلاژ رنگین کمان با غرور ماه. شما می توانید در پس Uber می تواند شما در پیدا کردن.”

بالکن هستند جداره با شیشه. “ما ساخته شده در خارج از منزل گسترش فضای زندگی” هرست گفت. “تار شیشه ای مانع فیزیکی بین انسان و طبیعت است.”

[محل سکونت ساختمان مناسب برای سی را کینگمن پارک]

ورود به مبله واحد 7 دو خوابه پنت هاوس باز می شود به یک راهرو که منجر به آشپزخانه و مجاور منطقه زندگی می کنند. یک اتاق خواب و حمام در یک طرف از منطقه زندگی می کنند; بالکن است ،

یک جزیره آشپزخانه با مرکز غرق است در بین لوازم آشپزخانه و منطقه زندگی می کنند که آب گرفتگی با نور طبیعی از طریق بالکن شیشه ای دیوار.

پله ها منجر به یک اتاق بزرگ است که می تواند پیکربندی شده به عنوان یک دن, یک انبار و یا رسانه ها یا اتاق بازی. یکی دیگر از دیواره شیشه بالکن چهره این خیابان وجود دارد و خصوصی در پشت بام تراس خارج از واحد را پشت دیوار. اتاق خواب استاد, en مجموعه حمام و پیاده روی در گنجه متصل می دن/فضای زیر شیروانی قرار دادن.

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

اتاق خواب استاد en مجموعه حمام و واقع شده است و در سطح دوم واحد 7.

در این نزدیکی هست: Meridian هیل پارک 12 هکتاری خدمات پارک ملی ملک است tall oaks, landscaped, چمن, بزرگترین آبشار چشمه در شمال امریکا و مجسمه ژاندارک دانته و رئیس جمهور جیمز بیوکنن. Kōzō بین 14 و 16 خیابان ها و فروشگاه ها, رستوران ها, کافه ها و کسب و کار خدمات خط هر دو خیابان.

مدارس: ماری نی ابتدایی, کلمبیا ارتفاعات آموزش و پرورش دانشگاه, Cardozo آموزش و پرورش دانشگاه.

حمل و نقل: کلمبیا در ارتفاعات, سبز و زرد, خطوط, نزدیکترین ایستگاه مترو. چهاردهم و 16 خیابان NW هر دو عمده ترافیک دالان با اتوبوس به طور منظم. برخی از همسایه خیابان های تعیین شده برای اقامت-تنها پارکینگ; دیگران باید دو ساعت غیر ساکن پارکینگ.

Kōzō
1434 Chapin خیابان شمال غربی واشنگتن
این ساختمان دارای هشت واحدهای مشاع که چهار نفر از آنها فروخته شده اند. این واحدهای باقی مانده قیمت از $785,900 به $1.235 میلیون. سازنده: P. T. شکوفه توسعه امکانات: سقف 11 فوت ارتفاع دارد و در چهار واحد هنوز هم در دسترس برای خرید. طبقه هفت اینچ سفید بلوط تخته. این ساختمان دارای تصویری-تماس و ورود بدون کلید و سیستم های امنیتی. آشپزخانه باید GE کافه یا Thermador لوازم لاکی تخت-پنل کابینت های سفارشی بهار لود شده با فشار دستگیره کابینت و زیر شلواری سفید کوارتز شمارنده تحت کابینه روشنایی پنهان رسانه ها و ویگو زیر کوه فولاد ضد زنگ سینک. دستشویی و حمام باید 24-توسط-24-inch Porcelanosa دیوار و کف کاشی و سنگ غرور شمارنده یک کولر دراز, توالت, یک Mirabelle عمیق خیساندن وان و یک فریم لس شیشه ای حمام محوطه. تمام واحد ها دارای برخی از فضای در فضای باز. فضاهای باز شامل بالکن پاسیو و خصوصی, سقف عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. اتاق خواب/حمام: 1 تا 3/1 تا 3 قطعه مربع: 583 به 1550 انجمن محل سکونت هزینه ها: $214 به 380 دلار دیدن مدل: تنها با وقت قبلی. تماس با ما: Jennie مان در 202-660-0168 یا LiveKozo.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات