Ctq واقعا می خواهد نیوهمپشایر به می دانم که او نه سوسیالیستی است و او فکر نمی کند که این به ویژه ایده خوب برای انتخاب یکی به عنوان نامزد دموکرات یا.

تنها چند ساعت قبل از رای دهندگان در گرانیت دولت تعیین شد شروع به استفراغ کردن, رای اولین بار در کشور اولیه Ms Klobuchar تاکید کرد که نقطه او به عنوان مانت آنچه که می تواند آخرین شانس واقعی در چرخش او بلند شات نامزد انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی در چشم انداز.

“ما تا به حال بسیاری از بحث همانطور که می دانید” Ms Klobuchar گفت: هفتگی باشگاه روتاری جلسه در یک باشگاه های کشور در Nashua روز دوشنبه به عنوان شرکت کنندگان و سفید munched در درمان گوشت و مرغ cacciatore. “و … من موافق نیستم با همه چیز مردم می گویند در بحث مرحله است.”

او ادامه داد: “در واقع زمانی که از ما خواسته شد در آخرین مناظره اگر ما فکر سوسیالیستی باید منجر بلیط, من تنها کسی بودم که مطرح شده دست من و گفت:” من اینطور فکر نمی کنم.'”

این موضع او را روشن ساخته و در راه های مختلف برای ماه ها در حال حاضر تا حد زیادی به گوش های ناشنوا در رسانه ها. او دوستان با این هدف که سوال خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی برنی ساندرز اما او به دور از اعتقاد خود را در مورد چشم انداز برای آینده است.

فقط در آخرین لحظه هر چند – فقط به عنوان جو بایدن نامزدی به نظر می رسد به محو شدن و در حد متوسط و رای دهندگان باید دست و پنجه نرم به طور فزاینده ای چشم انداز واقعی است که آنها ممکن است نامزد پیت Buttigieg یک زن 38 ساله با نامزد صفر گسترده دولت و یا ملی تجربه – او چشم انداز صعودی به نظر می رسد.

در دوشنبه, New Hampshire از خواب بیدار به یک خبر خوب برای مینه سوتا سناتور که تأکید او تمرکز بر سیاست های او معتقد است که کمک خواهد کرد که کسب و کار کوچک در سراسر کشور است. پس از چند ماه از گمنامی نسبی و متوسط نظر سنجی دو نظرسنجی نشان داد او سبقت الیزابت وارن به اشغال مقام سوم در مسابقه پشت سر آقای Buttigieg و برنی ساندرز.

در یکی Ms Klobuchar سوم با 14 درصد پشتیبانی به مکان دوم آقای Buttigieg 19 درصد است. آقای ساندرز که یک سناتور از نزدیک ورمونت به نظر می رسد آماده برای یک فوران چاه نفت در دولت با 27 درصد حمایت در این نظرسنجی.

برای Stepanie Wolf-روزنبلوم 64 ساله پزشک است که متوقف شده توسط Nashua رویداد به شنیدن Ms Klobuchar صحبت مینه سوتا سناتور دقیقا همان است که چرا او را تجویز برای کاخ سفید است.

آقای Buttigieg دارای آینده ای روشن پیش از او, او گفت:, اما او فکر می کند که آسیب Mr مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و در سه سال گذشته مستلزم یک رهبر با تجربه در دفتر بیضی.

“ما نیاز به کسی که با تجربه است. طیف وسیعی از تجربه” او گفت:. “و ما نیاز به کسی که با تاسیس روابط است.”

او ادامه داد: “او مربوط به مردم و مبارزات خود و درد خود را در راه است که من فکر نمی کنم دیگر نامزدها داشته باشد.”

Devra کوهن 63 ساله مراقبت از کودک, دکتر, نیز ستایش Ms Klobuchar اما گفت که تصمیم خود را برای حمایت از سناتور روز سه شنبه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آقای بایدن را کاهش و شانس.

“من ساخته شده ذهن من چند هفته پیش” او گفت:. و او فکر می کند Ms Klobuchar می تواند بازگرداندن کرامت به کاخ سفید است که قربانی در طول Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری: “من فکر می کنم او یک زن که دارای یک اخلاقی هسته. ما نیاز به کسی است که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de