Ampéli: به دنبال زیبا و داشتن حق جلوه همیشه به اندازه کافی

منn مستراح از Ampéli من گرفتار کردن گارد عجیب و غریب توفنده و خش خش صدا. برای یک لحظه من فکر کردم من تا به حال شکسته چیزی یا که هوا باهم بازی می شد اما پس از آن من متوجه شدم این بود که صدای دریا بازی از یک سخنران در سقف.

احتمالا این ایده این است که به شما دوست داشتنی تعطیلات آرامش بخش پرنیان بنابراین شما فراموش نکنید که شما در یک زیرزمین در خیابان شارلوت و ارائه کمی حریم خصوصی برای کسانی که ترجیح می دهند خود را در توالت صداهای به باقی می ماند یک رمز و راز به همکار diners اما اثر است و بیشتر شبیه یک روانی مطالعه است.

آن را سخت برای فرار از این ایده است که برای تلفن های موبایل به معنای انجام کاری به مغز شما مانند آن را بیش از حد نگران نباشید در مورد آنچه شما به غذا خوردن.

Ampéli است یک رستوران جدید در مورد دو درب را از گونیا و با بی شباهت نیست پرنیان; ریزه اندام اتاق اما هوشمند و گران قیمت به دنبال دیوار با رنگ سبز و دوست داشتنی panelled چوب نوار و ذوق روشنایی.

آنها به اندازه کافی همه کاره برای آگهی زمین ناهار کسب و کار و همچنین به عنوان یک آخر هفته بزرگ Bouffe. که در آن نورما سیسیلی Ampéli یونانی است و نام آن از کلمه یونانی برای تاکستان به طوری که شراب یک قرعه کشی بزرگ.

لیست همراه با پاراگراف مقدماتی در مورد چقدر خوب یونانی شراب است در حال حاضر است که برای تلفن های موبایل فقط کمی مانند بیش protestation, و وجود دارد یک بخش از “حباب و عصر جدید Retsina”. Ampéli و این فهرست شراب به دست آورد ستایش از چندین واقعی جدی منتقدان و مشتریان چند که آمد در حالی که من وجود دارد در نگهداری غرغر “پری Maschler” و “فایننشال تایمز” به کارکنان.

در کنار منوی کامل که در آن برق برسد به راحتی نسبت به مدت 30 پوند وجود دارد به خوبی با قیمت مناسب تغییر ناهار مجموعه; £19 برای دو دوره و یا £23 به صورت سه. مجموعه ناهار نیاز نمی شود جایی را fanciest ظروف, اما آنها باید به رقابتی: این باید پنجره نمایش برگشتاندن در رهگذران و متقاعد کردن آنها به بازگشت برای یک pomposo شام زمان دیگری است.

اولین بار من رفت ما مشترک برخی از mezze اما چرا تا کنون در خدمت سه نفر از هر چیزی به دو نفر ؟ (استیون جویس)

در اولین دیدار من و دوستم مشترک برخی از mezze. تنها ظرف است که سنگ بود شلاق رو با چاشنی ترشی فلفل هالوپینو و پیاز کمک به بیرون کشیدن از fishiness. یک پشته از چغندر کسل کننده بود و خیلی بیش از حد بود, بادمجان, ظاهرا, دودی, در است, josper اما بدون به دست آوردن هر گونه عطر و طعم.

با وجود داشتن تنها چهار mezze در منوی ناهار, آنها تا به حال اجرا از خرد کبد بنابراین ما جایگزین آن برای سه underwhelming manti کوفته. (چرا خدمت دو نفر سه نفر از هر چیزی؟)

اصلی من بود و یک زن و شوهر از گراز وحشی سوسیس که در آن گوشت نیست به اندازه کافی غنی به قلدر کنار آن از مخلوط عدس و کلم و لیمو حفظ آن واقعا باید به. Loukoumades پف شیرینی با چای شیرین شربت و دانه خشخاش بریزید همه چیز را به عقب گرد. رک و پوست کنده اگر شما نمی توانید یک حلقه ای با کاستارد, راست, شما باید برای باز کردن یک رستوران در خیابان شارلوت.

من فکر کردم شاید من تنها بودن بد خلق پس از من رفت و برای دومین ناهار یک هفته بعد به دنبال پناهگاه از به خصوص سازمان ملل متحد-یونانی خارج از آب و هوا. یک سوپ ماهی استارت شد و بی مزه و جالب unfishy با وجود تکه از آنچه که من فکر می کنم این بود monkfish اگر چه من نمی توانستم قسم به آن را فراموش کرده و به درخواست.

من به دنبال آن با یک moussaka به عنوان مسیر یکی به عنوان ویمبلدون در نود چه بیشتر زیبا به در نگاه کنید. آن را به عنوان یک چمباتمه زدن دور برج ایستاده آزادانه در گودال خارج از قرار دادن در سس گوجه فرنگی. بالا بود داستد با تکه های نمک که می شده اند علاوه بر خوش آمدید به سوپ ماهی, اما, نیست, مورد نیاز در اینجا.

این باید به یک ظرف عمیق و راحتی ساده به طوری که اگر شما آن را در زمان را به دریا-صداهای لوو و خوردند آن را با چشم خود را بسته و شما می توانید تصور کنید که شما را در آن کمی کامل taverna شما را در بر داشت که سال قبل از اینکه بچه به دنیا آمده زمانی که شما اجاره دوچرخه و مست کردم در ouzo. به جای آن صرفا خوب و وارد به مراتب بیش از حد به آرامی برای کسی که شام میخورد خود را در یک روز هفته ناهار.

من خیلی افسرده به منظور پودینگ بار دوم. به عنوان در نورما یک مقدار زیادی از پول صرف شده برای دریافت Ampéli به دنبال این هوشمند است. فهرست شراب مونتاژ شده است با مراقبت های بزرگ است. یک شکاف وجود دارد به صورت تخیلی یونانی مواد غذایی در مرکز لندن. من نمی خواهم به نوشتن آن در دسترس نباشد چرا که وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را نمی شود خوب است. شاید اگر شما در شب و رفتن به یک جداجدا سفارش داده شده است خشن لذت. اما از آنچه که من دیدم وجود گرما ندارد و آن را احساس نمی کند بسیار یونانی در همه. به دنبال قشنگ و داشتن حق جلوه های صوتی همیشه کافی نیست.

من دوباره ؟ هیچ
شما باید بروید? هیچ
شما می توانید پدر و مادر خود را? منظورم این است که شما می توانید اما چرا ؟

Ampéli, 18 شارلوت خیابان alex phillips, لندن, W1T 2LZ; 020 3355 5370; ampeli.لندن; باز روزانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de