در میان آسیب پذیرترین به کروناویروس: ده ها میلیون نفر که حمل HIV و سل

میشل Spatari خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بیماران استراحت در باغ از بخش درمان افراد مبتلا به مواد مخدر-مقاوم در برابر موارد سل در Sizwe گرمسیری بیماری در بیمارستانی در ژوهانسبورگ در ماه اوت سال 2019.

نایروبی — رمان coronavirus مسابقه نسبت به برخورد با دو نفر دیگر در حال اجرا بیماری های همه گیر به عنوان امواج از HIV و سل عفونت را ترک کرده اند و ده ها میلیون نفر از مردم در کشورهای در حال توسعه به ویژه آسیب پذیر به تهدید جدید است.

مناطق سخت ترین ضربه به HIV و سل هستند در آفریقا و جنوب آسیا که در آن coronavirus به سرعت در حال گسترش. این کشورها بیشتر در معرض خطر عبارتند از آفریقای جنوبی به بزرگترین تعداد از افراد HIV مثبت و هند که دارای بالاترین تعداد موارد سل در جهان است.

HIV و سل در حال حاضر تقریبا در همه جا در سراسر جهان است. سل گسترش یافته است در دوره ای بیماری های همه گیر برای صدها سال کشتار در اوج خود در قرن 19 حدود یک چهارم از جمعیت اروپا. بیش از 1 میلیون هنوز هم مرگ از سل در هر سال. HIV رسیده pandemic مرحله در 1980s و کشته شدن حداقل 32 میلیون نفر است. حدود 40 میلیون نفر در حال حاضر زندگی با اچ آی وی است.

کارشناسان انتظار دارند covid-19 بیماری ناشی از coronavirus را تحت تاثیر قرار حامل HIV و سل نامتناسب و مرز تعطیلی و بیمارستان ها شلوغ ممکن است به درمان سخت تر است.

آفریقای جنوبی است که همزمان کانون هر سه بیماری های همه گیر. این کشور به 20 درصد از جهان را در موارد سل و همچنین 20 درصد از جهان HIV-مثبت جمعیت نزدیک به 8 میلیون نفر — و بزرگترین تایید covid-19 تعداد در آفریقا در بیش از 1700.

“ما در حال آماده شدن برای بدترین گفت:” سلیم Abdool کریم آفریقای جنوبی عفونی-متخصص بیماری های است که در این کشور انتخابات ریاست جمهوری coronavirus نیروی کار.

که آسیب پذیری موجب شده است دولت وجود دارد را سریعتر و بیشتر اقدام جدی در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. آن را نیز بدان معنی است که HIV و سل کارشناسان به خوبی نشان داده و این کشور را coronavirus نیروی کار.

“هنگامی که شما نگاه در داده ها از ووهان بدترین آسیب دیده بودند و بالاتر از 70 سال” کریم گفت. “ما در حال آماده سازی برای یک سناریو که در آن به نظر می رسد مشابه در HIV و بيماران مبتلا به سل — یک مرگ و میر در منطقه 10 درصد است.”

http://www.washingtonpost.com/video/national/health-science/what-are-the-symptoms-of-covid-19-or-coronavirus/2020/03/20/e2882208-4816-437c-9a88-2d9c427e66f9_video.html

Covid-19 نکرده اند و در اطراف به اندازه کافی بلند برای مطالعات قطعی به پایان خواهد رسید در ارتباط آن با اختلالات ایمنی اما خطرات به آسانی آشکار است. سل در درجه اول یک بیماری تنفسی مانند coronavirus که بدان معنی است که کسانی که از آن رنج می برند اغلب به شدت کاهش یافته ریه سلامت. و HIV باعث مترقی شکست سیستم ایمنی بدن, ترک حامل های بیشتر در معرض مرگ ناشی از عفونت های دیگر.

برخی از کارشناسان از ترس مرگ و میر ناشی از سل در هند می تواند در سال آینده یا دو. در حال حاضر بیش از 1000 سرخپوستان مرگ از سل در هر روز است.

سل بازماندگان مانند Deepti Chavan, 37, covid-19 یک چشم انداز وحشتناک. او بعد از چند دارو مقاوم در برابر فشار از سل در سال 2005 از دست داد اما یکی از ریه ها. او باقی مانده ریه راست است که ویران شده توسط یک نوع قارچ.

او صرف بیشتر از ماه گذشته جدا شده در یک اتاق خواب آپارتمان او سهام با پدر و مادر خود را در بمبئی. او باقی می ماند در اتاق خواب پدر و مادر او غذا خوردن و خواب در اتاق نشیمن.

اگر coronavirus است “با توجه به زندگی عادی افراد سالم با دو ریه ها من فکر نمی کنم ما باید از هر فرصتی برای زنده ماندن,” او گفت:. او تنها گزینه ای است که برای منزوی کردن خودش تا زمانی که این بیماری همه گیر است. “من نمی خواهد بود قادر به بیرون آمدن حتی پس از دولت می گوید آن را امن برای سرمایه گذاری,” او گفت:.

نوح Seelam

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دکتر چک chest X-ray از یک بیمار در سل بخش دولتی Osmania بیمارستان عمومی در حیدرآباد هند.

کارشناسان پایگاه برخی از پیش فرض های خود را در مورد چگونه covid-19 تعامل با HIV و سل در مطالعات که لینک آنها را با آنفلوانزا حتی اگر مقایسه inexact. Coronavirus ثابت کرده بود مرگبارتر از شايع آنفلوانزا به ویژه در میان افراد مسن و از کار فرض اکثر کارشناسان این است که آن را نیز باید بیشتر در اثر ضعف سيستم ايمنی جمعیت.

“مدلسازی مطالعات نشان می دهد بیشتر آنفولانزا و بیشتر شدید آنفلوآنزا در بيماران مبتلا به سل از کسی که سالم است. و در برخی موارد آنفولانزا می تواند باعث فعال سل در سل نهفته موارد است. آنفولانزا می تواند به عنوان یک زای و ماشه” گفت: Nesri Padayatchi که مورد مطالعه قرار سل در آفریقای جنوبی برای 25 سال است. بیش از 2 میلیارد نفر در سراسر جهان حمل به شکل نهفته سل.

اما حتی اگر کارشناسان بدترین ترس در مورد تعامل بیماری درست نیست پارگی دارویی در زنجیره تامین با توجه به مرز تعطیلی نیز به عنوان انحراف از محلی منابع پزشکی دور از HIV و سل درمان هنوز هم می تواند به خطر اندازد میلیون ها زندگی می کند.

“خسارت های ناخواسته از همه این است که رفتن به بسیار زیاد” گفت: Madhukar Pai, متخصص اپیدمیولوژی که سر مک گیل بین المللی TB مرکز در کانادا. اگر covid-19 گسترش به طور گسترده ای در درآمد کشورها, تمام دستاوردهای مبارزه با سل در سال های اخیر خواهد بود “پاشید” او گفت:.

گزارش اولیه از چین و کره جنوبی نشان می دهد که کروناویروس در حال حاضر مختل مراقبت از بيماران مبتلا به سل در این کشورها گفت: Pai. پرسنل پزشکی در حال منحرف تمایل به افراد آلوده به ویروس coronavirus و بخش برای بیماران مبتلا به مواد مخدر-مقاوم در برابر بیماری سل شده اند repurposed به عنوان coronavirus جداسازی بخش.

در کشورهای فقیرتر سیستم های سلامت در شرق و جنوب آفریقا که بر خلاف هند ندارد و صنایع دارویی نیز رو به چشم انداز در حال اجرا از مواد مخدر.

کنیا و مرزها بسته شده اند و برای هفته ها و عرضه داروهای ضد ویروسی نامشخص است. مانند بسیاری از کشورهای آفریقایی کنیا محدودیت های ضد ویروسی مصرف کنندگان مواد مخدر به یک ماه نسخه به دلیل عرضه محدود. در حال حاضر جمعیت است که جمع آوری در درمانگاه در هر ماه به جمع آوری داروهای مکان ایده آل برای coronavirus به گسترش است.

کارشناسان به ویژه نگران کشورهایی مانند کنیا اما جای تعجب نیست توجه متمرکز شده در آفریقای جنوبی است که در ادامه به تحمل فشار از هر دو HIV و سل و بیماری های همه گیر.

http://www.washingtonpost.com/video/world/security-forces-deployed-across-south-africa-to-enforce-21-day-lockdown/2020/03/27/dcb5358d-10b4-47e0-b3f7-cb63c3cffa35_video.html

این کشور میان سه هفته مستند و 10000 سلامت کارگران در حال رفتن درب به درب در سراسر کشور به آزمون مردم و همچنین به تعیین محل که در آن مردم با اچ آی وی و سل در زندگی هستند.

که چالش مرکب حدود 2 میلیون آفریقای جنوبی که به اچ آی وی مبتلا هستند اما تشخیص داده نشده و تعداد زیادی از دیگر افرادی است که تصور می شود مصرف داروهای ضد ویروسی متناقض است که می تواند سیستم ایمنی بدن آسیب پذیر تر است.

“ما به سرعت در حال ایجاد یک مرکز داده های مخزن است که در خانه همه اطلاعات استراتژیک مانند مردم وضعیت HIV به عنوان به خوبی به عنوان دیگر سوابق پزشکی گفت:” ایان Sanne یکی دیگر از اعضای آفریقای جنوبی coronavirus نیروی کار است که طراحی مداخلات در مشورت با رئیس جمهور سیریل Ramaphosa. “است که داده ها را می توان با ترکیب مربوط به جنبش داده است. از آنجا که این تلقی یک مسئله امنیت ملی ما قادر به استفاده مردم از تلفن همراه داده ها به حد معینی برای نظارت بر حرکات بیش از حد.”

داده خواهد شد مورد استفاده برای شناسایی مکان های که در آن نقاط داغ به احتمال زیاد به رخ می دهد — و یا در حال اتفاق می افتد در حال حاضر و که در آن برای ساخت زمینه مراکز درمانی گفت: Sanne.

هند نیز در وسط یک هفته سه مستند از جمله ممنوعیت تقریبا تمام حمل و نقل عمومی. بیش از 1.3 میلیارد نفر از مردم خواسته شده است به ماندن در خانه های خود را به جز برای خرید مواد غذایی یا دارو. که موجب خروج از کارگران که در حال خروج از شهرستانها در پا بعد از شغل خود ناپدید شد و آنها در مواجه با مبارزه برای بقا است.

در حالی که هند و آفریقای جنوبی نسبتا قوی در سیستم های پزشکی در مقایسه با کسانی که از دیگر کشورهای در حال توسعه این مستندات را ترک کرده اند و میلیون ها نفر مبتلا به HIV و سل نامشخص از چگونه آنها را از دسترسی به درمان های لازم برای مدیریت شرایط مزمن. این مستندات در اثر رانش مخربی از coronavirus بر روی فقیر و مریض تر مردم است.

“حصول اطمینان از تداوم درمان برای در حال حاضر بیمار است و در بالای دستور کار ما” گفت: Michel یائو سازمان جهانی بهداشت اضطراری مدیریت عملیات در آفریقا است. او تاکید کرد که در کشورهای در حال توسعه نیست فقط HIV و سل است که دولت ها باید نگران اما مالاریا که بر بیش از 200 میلیون نفر سالانه عمدتا در آفریقا و سوء تغذیه است که نزدیک به 1 میلیارد دلار است.

بهداشت عمومی فعالان خواستار اقدام سریع از دولت ها در سراسر جهان در حال توسعه برای اطمینان از HIV و بيماران مبتلا به سل از دست ندهید دسترسی به درمان.

کنیا با وجود داشتن تنها ثبت بیش از 170 تایید covid-19 مواردی است که به احتمال زیاد برای تحمیل یک مستند در روزهای آینده این کشور و وزارت بهداشت در حال حاضر آغاز شده به شدت مردم را به ترک خانه های خود. اما هدایت در یک ماه ضد رترو ویروسی نسخه در محل باقی می ماند.

“اگر یک مستند می آید به کنیا, کامل, یک, ما به سادگی نمی دانم اگر به اندازه کافی وجود دارد [داروهای ضد ویروسی] در کشور ما درمان افراد HIV مثبت و یا چه استراتژی دولت به آنها گفت:” نلسون Otuoma که هدایت یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای افراد مبتلا به HIV در کنیا.

“افراد HIV مثبت در اینجا بیشتر ترس آنها نمی خواهد درمان و یا حتی نمی خواهد اجازه دهید به بیمارستان از گرفتن این بیماری است.”

اسلاتر گزارش از دهلی نو است.

ادامه مطلب

کارشناسان بهداشت عمومی: Coronavirus می تواند پایمال جهان در حال توسعه

پلیس کنیا از کشته شدن یک نوجوان در بالکن در طول یک coronavirus حکومت نظامی سرکوب

چگونه زود تصمیم گیری در coronavirus تست به کمک شکل یک بیماری همه گیر

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im