Amie Harwick مرگ: محدود کردن دستورات در حال سقوط کوتاه از حفاظت از قربانیان کارشناسان هشدار می دهند

Amie Harwick مرگ ثابت کرده است که بیشتر می تواند انجام شود برای تقویت ضابط سفارشات زمانی که آنها در حال محافظت از قربانی خود را از مصرفکننده ،

هالیوود درمانگر و ex-نامزد از کمدین Drew Carey به قتل رسید در هالیوود هیلز آپارتمان در ساعات اولیه پس از روز ولنتاین با توجه به اداره پلیس لس آنجلس.

در آن زمان دکتر Harwick تا به حال تمام شده سفارش محدود در برابر دوست پسر سابق گرت Pursehouse, 41 دستگیر شد و بعد از ظهر روز شنبه در ارتباط با قتل است. او قبلا ثبت سفارش ضابط پس از ابراز ترس به پلیس در مورد او.

مایک دیویس بازنشسته گروهبان با ونکوور اداره پلیس در واشنگتن و عضو کادر از کارشناسان برای پایان خشونت علیه زنان بین المللی گفت که در حالی که او در حمایت از سفارشات مهار او اذعان کرد که هنوز هم وجود دارد اتاق را برای رشد بهتر است برای محافظت از قربانی خود را از مصرفکننده.

“در سراسر کشور بسیاری از دستورات نقض در برخی از نقطه” آقای دیویس گفت:. “دستورات حفاظتی می تواند مفید باشد اگر آن را همراه با ایمنی طرح است.”

این ایمنی برنامه کمک به قربانی تعیین مناطق زندگی خود را تغییر دهید مانند حفاظت در خانه یا در محل کار برای کمک به آنها احساس امنیت. اما آن را نیز می تواند باعث یک تحول در زندگی یکی از آنها را به احساس امنیت آقای دیویس گفت:.

“در هر مورد متفاوت است … هر ایمنی طرح منحصر به فرد که به قربانی نیاز دارد. اما به منظور موثر ایمنی طرح شما اخلال در زندگی خود را,” او اضافه شده است.

Dr Harwick تا به حال تمام شده سفارش در برابر او دوست پسر سابق (صبح به خیر زمین لاله)

آقای دیویس معتقد است قانونی خیابان خوب است اولین گام برای یک قربانی اگر آنها ساخته شده است به احساس نا کسی, اما او از طرفداران بهبود پس از سفارش محدود واصل شده است.

“ما پس از استفاده از این دستور باید به ارائه پشتیبانی مناسب خدمات برای قربانیان و ایمنی, برنامه ریزی,” او گفت:.

برای مثال ایالت واشنگتن legistators در حال حاضر در تلاش برای تصویب یک قانون است که نیروی معتادان به حمل الکترونیکی ردیاب که هشدار قربانی اگر آنها در نزدیکی. ایالت از جمله ایالت ایلینوی و مریلند تصویب قوانین مشابه در سال های اخیر است.

Dr Harwick را سفارش محدود در برابر او دوست پسر سابق تمام شده بود گفته است و هنوز معلوم نیست اگر او اقدام به تمدید آن را به عنوان او تا به حال دیده می شود آقای Purehouse در هفته های اخیر.

قوانین می تواند متفاوت باشد دولت توسط دولت برای آنچه که مورد نیاز است که گسترش یک سفارش محدود. برای برخی از کشورها آن را مورد نیاز برای قربانی به اثبات تهدیدات جدید از خشونت های رخ داده در برابر آنها.

“معمولا شما باید به برخی از های اخیر تهدید است که هنوز هم رخ می دهد گفت:” مورین Curtis, معاون رئیس جمهور از برنامه های عدالت کیفری در امن افق. “نیویورک دولت چند سال قبل به تصویب یک قانون است که فعال بازماندگان برای رفتن به دادگاه جدید بدون بروز [خشونت] اتفاق می افتد.”

این فشار برای تغییر قانون در نیویورک آمد از طرفداران که می خواست بیشتر به محافظت از بازماندگان از معتادان خود را. اما نیویورک حکومت برای گسترش یک سفارش محدود است منعکس شده در هر کشور در سراسر ایالات متحده است.

حتی با این نکته Ms کورتیس گفت: او حمایت برای قربانیان گرفتن سفارشات مهار اگر آنها احساس می کنید آن را کمک خواهد کرد که حفاظت از آنها.

“مردم بحث در مورد چگونه سفارشات حفاظت خوب,” او گفت:. “آنچه که ما نمی شنوند در مورد هزاران نفر از بازماندگان که با کمک یک دادخواست برای حفاظت است.”

قربانیان سوء استفاده در ایالات متحده می تواند تماس های ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799-7233 برای دسترسی به ایمنی از روابط سوء استفاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>