در میان گزارش می دهد که کیم جونگ سازمان ملل متحد است که در معرض خطر جدی کره جنوبی می گوید هیچ نشانه ای از این شایعات درست هستند

http://www.washingtonpost.com/video/world/kim-jong-uns-health-has-always-been-an-issue/2020/04/21/b4595ad4-ef30-4afa-8484-e3f0c0cf675f_video.html

توکیو — کره جنوبی روز سه شنبه گفت: هیچ نشانه ای از فعالیت غیر معمول در کره شمالی است که نشان می دهد وجود دارد این است که حقیقت هر گزارش می دهد که این کشور با ” کیم جونگ سازمان ملل متحد در خطر بعد از جراحی.

سی ان ان به استناد یک مقام آمریکایی “با لينک مستقيم دانش” عنوان کرد و گفت واشنگتن نظارت بر اطلاعاتی که کیم سلامت بود که در “خطر” و دیگری رسمی عنوان کرد و گفت نگرانی در مورد سلامت خود را معتبر بودند اما شدت سخت بود برای ارزیابی.

اما دولت کره جنوبی بازی کردن گزارش.

“ما هیچ چیزی برای تایید در مورد گزارش های رسانه ای اخیر در مورد مشکلات بهداشت و درمان از رئیس کیم جونگ سازمان ملل متحد از کره شمالی و هیچ حرکت غیر معمول در داخل کره شمالی شناسایی شده است,” Kang Min-seok سخنگوی دولت کره جنوبی ماه Jae-in, در بیانیه ای گفت.

کیم سلامت شده است یک نگرانی به دلیل سیگار کشیدن و چاقی است.

شده است وجود دارد گمانه زنی 36 ساله دیکتاتور ممکن است دچار نوعی از بیماری پس از شکست او برای حضور در جشن برای تولد پدر بزرگش کیم ایل سونگ در پیونگ یانگ چهارشنبه گذشته اما اطلاعات در مورد سلامت خود را بسیار سخت برای بررسی در دولت مخفی.

کره جنوبی وب سایت خبری Daily NK گزارش اواخر روز دوشنبه که کیم دوره نقاهت بود در کوه, ویلا پس از تحت قلبی عروقی روش هفته گذشته است. آن را با ذکر یک منبع ناشناس.

[کیم جونگ سازمان ملل متحد است که به عقب بر اسب سفید خود را به کره شمالی پرچم یک تصمیم بزرگ]

این سایت که توسط کره شمالی گروگان گفت: کیم تا به حال تحت عمل جراحی در بیمارستانی در کره شمالی Hyangsan شهرستان در مارس 12, شد و هنوز هم تحت درمان. آن گفت: برخی از پزشکان باقی مانده در حضور دیگران بود اما در حال حاضر بازگشت به پیونگ یانگ.

دیپلمات ها و مقامات در این منطقه گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای از غیر معمول نظامی فعالیت در مرز میان کره شمالی و جنوبی یا کره شمالی سفارتخانه ها در سراسر جهان است.

آنها همچنین گفت که گزارش ها در مورد کیم سلامت خواهد بود محرمانه افراد در داخل کره شمالی و ابراز تعجب آنها می تواند به بیرون درز به مقامات ایالات متحده.

AP

AP

در این عکسي ارائه شده در چهار شنبه, اکتبر. 16, 2019, توسط کره شمالی, دولت, رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد سوار یک اسب سفید به صعود کوه Paektu.

Daily NK گفت: Kim شده بود مبتلا به مشکلات قلبی و عروقی پس از ماه اوت گذشته که بوده بدتر توسط بازدیدکننده داشته است به کره شمالی کوه مقدس Paektu در اواخر سال گذشته. آن گفت: کیم تا به حال سمت چپ برای بیمارستان پس از ریاست بر جلسه حاکم کارگران دفتر سیاسی حزب در آوریل 11.

کیم نشده است دیده می شود در پس از آن.

در مارس 12, پیونگ یانگ شلیک چندین کوتاه برد موشک است. که یک رویداد کیم ممکن است به طور معمول حضور داشتند اما در این آزمون که گزارش شده در رسانه های دولتی.

[در میان مستند شراب خواری تماشای ایالات متحده بینندگان مزه داستان قرار می دهد که صورت انسان در کره شمالی]

در آوریل 15, او دیده نمی شد در غیر منتظره ای پایین کلید جشن به مناسبت کیم ایل سونگ رسمی تولد. در آن زمان کارشناسان گفت که می تواند به دلیل رژیم می خواستم برای جلوگیری از جمعیت عظیمی جمع آوری در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس و یا حتی به خاطر او بود که با ارسال یک سیگنال در مورد کمرنگ جلوه دادن میراث پدربزرگش. اما سلامت فقیر بود که همیشه یک احتمال است.

حداقل گزارش یک یادآوری از خطرات ناشی از بی ثباتی اگر کیم بودند به مرگ است.

“کیم جونگ سازمان ملل متحد وضعیت بهداشتی ضعیف و مرگ زودرس بود که همیشه یک کارت وحشی در پتانسیل NK حالات ایم” یونگ و پاکستان یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز.

“در 36 کیم چاق است و یک سابقه خانوادگی از بیماری های قلبی. او گزارش بیماری از تابستان ممکن است توضیح دهد که چرا خواهر او بوده است و صدور بیانیه در نام خود در هفته های اخیر.”

کیم خواهر, کیم یو جونگ, نمایندگی برادر در بازی های المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی است و تصور می شود یک کلید محرم از برادرش. ماه گذشته او صادر شده و او اولین اظهارات سیاسی در نام خود.

کیم گزارش از سئول.

ادامه مطلب

در میان مستند شراب خواری تماشای ایالات متحده بینندگان مزه داستان قرار دادن انسان در کره شمالی

تهمت می نویسد: کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به ارائه کمک در برابر coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات