در میان همه گیر New Orleans پاستور با استفاده از صهیون ویلیامسون به آسانسور مجازی جماعت

آن را لمس Anglim که ویلیامسون متعهد شده است برای پوشش حقوق همه را-از-کار آرنا کارگران در اسموتی شاه مرکز برای 30 روز. وجود دارد در مورد 1,150 کارکنان به طور متوسط پلیکان شب بازی با توجه به ASM مدیریت جهانی شرکت می باشد. در یک شهر که جان سالم به در طوفان کاترینا و همچنان پر جنب و جوش با وجود بی پایان سختی شفقت و سخاوت نیست گرفته شده برای اعطا. به عنوان رمان coronavirus مانت آن سکوت و حمله مرگبار در New Orleans Anglim است که به دنبال الهام بخش مانند هر کس دیگری در جهان است. او در بر داشت آن را در یک 19 ساله New Orleans Pelicans رو به جلو که در شهر وارد شده فقط نه ماه پیش.

“صهیون است Nola,” Anglim گفت: جماعت خود را. “چرا من دعوت صهیون به امروز با ما? صهیون را یک چیز زیبا است. در یک لحظه از اضطراب او نمیفهمد وجود دارد چیزی است که او می تواند انجام این کار آسان بود برای او را به انجام. هنگامی که شما 10 میلیون دلار نشسته چرا به 5 میلیون دلار دور آمین?”

آن را ساده و در عین حال کاردینال پیام است که ورزشکاران و افراد مشهور در حال کامل خط لوله برای انتقال: کمک به دیگران. کمک به دیگران را با فاصله با خود پول خود را با قطب نمای اخلاقی با تلفن های تماس و چت تصویری با صبر و شکیبایی شما. با فضل خود را. اجازه دهید که روح گسترش در سرعت سریع تر از covid-19. ویلیامسون در میان بسیاری از چهره های ورزشی است که در ادامه به مهربانی نسبت به عرصه کارکنان که کلیولند کاوالیرز به جلو Kevin Love آغاز شده و با 100.000 دلار کمک مالی. در حال حاضر آن را تبدیل به مشترک برای ورزشکاران به کمک خود را به پول و شهرت به علل مختلف در طول این زمان دشوار است.

Bob Mangham streams the Sunday service at First Grace United Methodist Church in New Orleans. (Kathleen Flynn/for The Washington Post)
باب Mangham جریان سرویس یکشنبه در اولین گریس کلیسای متحد متدیست در نیواورلئان. (کاتلین فلین/برای واشنگتن پست) (Kathleeen فلین/برای واشنگتن پست)

این عمل شایسته ستایش بیش از حد, اما اذعان مناسب است. آن می تواند ایجاد یک فرهنگ از خود گذشتگی که بیشتر رشد می کند و لازم است روز به روز. با خانواده های جدا در سراسر جهان در تلاش برای کند کردن ویروس مسری آن را سخت تر برای ایجاد هر نوع ارتباط عاطفی فراتر از مشترک ما نا امیدی. زندگی در خود نگه دارد و آن ملعون موسیقی نمی خواهد به توقف بازی.

اما در حالی که این زمان برای جدا کردن آن را هرگز به نفع تقسیم شود. ستاره ها نقش عمده ای در این روی حیله و تزویر تلاش برای متحد کردن.

“افراد مشهور فرهنگ است نه یک فرهنگ سالم اگر شما عمل می کنند مانند یک هنرمند مشهور” Anglim گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “چرا یک هنرمند مشهور اگر وجود دارد نه چیزی بیشتر شما می توانید با آن انجام دهید؟”

اولین فضل سرود برای لنت — “عزیزم من برای شما اینجا هستم” — در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک جهانی بیانیه ماموریت. رعایت ویلیامسون از دور Anglim متوجه یک جوان متعالی بسکتبال استعداد با همان پتانسیل تاثیر زندگی کردن دادگاه است. از آغاز ویلیامسون شده است فروتن و سپاسگزار. او می شود آن را به عنوان مردم می خواهم به می گویند. در حال حاضر او را به عنوان مثال برای دیگران به آن را دریافت.

“او وجود دارد برای آن دسته از کارگران” Anglim گفت. “او نه تنها آنها را به عنوان ‘کارگران’ اما به مردم عزیزان خود را در چشم است.”

گروه کر با کمک بچه ها به تماشای یکشنبه خدمات یادگیری یک آهنگ در مورد شستن دست های خود را. آنها بهینه سازی “در هنگام پرستاران راهپیمایی” می گویند “اوه زمانی که پلیکان برنده مسابقات قهرمانی NBA.” همهمه همراه به تجدید نظر کر برای 20 ثانیه شما باید تمیز کمی دستگیره و امید تازه ای در مورد حق رای دادن هنوز در تلاش برای پیدا کردن آن NBA امان باشد.

Backstory متنوع اولین کلیسای گریس, نشاط بخشی, به خصوص در میان همه بیگانه ستیزی و رئیس جمهور تهمت اصرار بر استفاده از عبارت “چینی virus.” دو سال پس از کاترینا ویران شهر دو کلیسا — یک عمدتا سیاه و دیگری سفید — ادغام شده در Oct. 21, 2007. هفده عضوی از یک اجتماع و 25 از دیگر گرد هم آمدند. امروز اولین گریس بیش از 400 عضو و حدود 250 معمولا پر کردن کلیسا در روزهای یکشنبه. اما از آن است که بیش از یک ساختمان با یک واعظ و یک گروه کر و گروه ترکان و مغولان از کتاب مقدس-toting محله های کشیش نشین.

کلیسا قرار می دهد ایمان و خیرخواهی در عمل است. آن را به یک شربت خانه مواد غذایی را فراهم می کند سرپناه برای زنان و کودکان می پیوندد و با سازمان های دیگر برای عدالت اجتماعی است. آن است که دو زبانه کلیسا; خدمات خود را در حال ترجمه به زبان اسپانیایی است. اول فضل تماس خود را به عنوان “که در آن شهر پرستش.” در حال حاضر تعریف یک کلیسا و یا هر لباس عادت کرده اند برای آوردن مردم با هم — باید گسترش دهد. اولین گریس است که در حال حاضر در آن سطح است. بنابراین آن را تنها طبیعی برای Anglim و جماعت خود را به دنبال و جشن یاران.

“وجود دارد برخی از درد و رنج ما نمی توانیم هر چیزی را در مورد” Anglim گفت. “اما وجود دارد برخی از درد و رنج ما می توانیم چیزی در مورد. صهیون ویلیامسون به عنوان یک جوان 19 ساله مجموعه ای قوی به عنوان مثال از آنچه که ما می توانید انجام دهید. آن را بسیار مهم برای حفظ, اجتماعی, فاصله, اما این مهم نیست که در انزوا زندگی می کنند و خودخواهی. وجود دارد مقدار زیادی از درد و رنج در رفتن در بسیاری از اشکال و ما باید برای پیدا کردن یک راه برای با هم بودن در آن و کمک به یکدیگر است.

“این یک لحظه ما نمی پرسند اما اگر ما می توانید انجام دهید که ما می آمد و با یک قوی تر مجموعه ای از روابط است که اتفاق نمی افتد و اگر نه برای این شرایط است.”

Anglim سه مورد شناخته شده از coronavirus در خود کلیسا. دو عضو به نظر می رسد در راه خود را به بهبود است. سوم شخص در 60s است تسکین یافته و در ونتیلاتور. به عنوان یک کشیش به عنوان یک رهبر جامعه Anglim صرف اکثریت از وقت آزاد خود را در تلاش برای تعیین چگونه او و کلیسا می تواند تاثیر مثبت را. او تا به حال برای هدایت مردم از طریق کاترینا و موارد متعدد از پلیس کشندگی که زخمی دل جماعت خود را. آخرین چالش بی سابقه است اما.

“این باعث می شود آن را برای ما” Anglim گفت: از کلیسا covid-19 موارد است. “اگر شما لازم نیست که یک داستان می خواهم که آن را تنها یک موضوع از زمان. ما نیاز به اتصال و در آغوش مردم از تمام جنبه های زندگی ما با نگرانی است. اگر مردم یک کلیسا آنها در حال رفتن به پیدا کردن چه مقدار از آنها نیاز به یک.”

Anglim است نه تبلیغی به همان اندازه به عنوان آن به نظر می رسد. در صحبت کردن در مورد کلیسای او است بحث در مورد آنچه که او می داند. اما جایگزین این کلمه با “جامعه” و این همان معنا و صحبت می کند به همه مخاطبان است.

“درد و رنج نیست بدترین چیز” Anglim گفت: در صهیون خطبه. “رنج تنهایی بدترین چیز است.”

Williamson, بازی های برگزار شده است فقط در 19 بازی در یک پلیکان, اما او داده است نیواورلئان بیش از قدرتمند dunks و نمایش قدرت و چابکی است. آن را نه صرفا در مورد اهدای پول است. پلیکان در حال او پرداخت $9.8 میلیون در این فصل و او را در اردن با نام تجاری کفش مقابله بنا به گزارش ها به ارزش $75 میلیون نفر است. تمایل به به و پیام آن را می فرستد به او بی شماری از پیروان مهم ترین است.

هفته گذشته یک عضو کلیسا دست Anglim 1000 دلار به صورت نقدی و گفت: “من مطمئن هستم که شما پیدا کردن استفاده خوبی برای این کار است.” کشیش آیا صهیون چیز و گسترش نقدی در اطراف برای چند نفر.

“بار مانند این می تواند بدترین در ما ترس و اضطراب” Anglim گفت. “و آنها می تواند به خارج کردن بهترین. در New Orleans ما چنین مکان های توریستی و, این ویروس و فاصله گرفتن بازدید ما بسیار سخت است. اما صهیون است پس از مشاوره او گفت که او دریافت از Drew Brees. Brees به او گفتم ” عشق مردم در شهر نیواورلئان و آنها را دوست دارم شما حق بازگشت.’ ما احساس کردند که. من امیدوارم که او در اینجا یک زمان طولانی است.”

ما می تواند نگرانی در مورد “مدت طولانی” به بعد. در حال حاضر آن را یک موهبت است که ویلیامسون و بسیاری دیگر در حال حاضر متصل به نیازهای دیگران و مشتاق به تمرین که اولین فضل روزهای پرهیز و روزه سرود: “عزیزم من برای شما اینجا هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>