Netflix

هنوز هم از Netflix بکشد “فرود سقوط در شما” محبوب تلویزیون کره جنوبی سری است که به دست آورده ستایش برای آن ظریف تصویر از زندگی در کره شمالی.

سئول — چگونه این برای یک فیلم “محمد” ساخته طرح برای فرار از واقعیتهای این بیماری همه گیر کوروناویروس?

یک کره جنوبی اری برنده زن-slash-کسب و کار اجرایی تصادف اراضی در کره شمالی پس از او paraglider گرفتار در گردباد و به پایان می رسد تا در حال سقوط از یک درخت راست به آغوش یک strait-laced و کم حرف کره شمالی, ارتش کاپیتان.

اما در کره جنوبی Netflix سریال “سقوط فرود بر شما” نیز پیدا کرده است یک دور از ذهن تو رفتگی در دیوار در روی حیله و تزویر جهانی از کمک رسانی بین دو کره. سری محبوب — که نویسندگان شامل یک فراری از شمال به دست آورده است ستایش از آن ظریف تصویر از کره شمالی است که به چالش یکنواخت و خسته کننده یکنواختی اغلب به تصویر کشیده شده در کره جنوبی فرهنگ پاپ.

Sokeel پارک آزادی در کره شمالی, یک گروه کمک می کند که مردم در حال فرار شمالی گفت: نمایش “سقوط کره جنوبی زمانه در کره شمالی” با به تصویر کشیدن سه بعدی کشور با relatable — حتی دوست داشتنی مردم است.

تلویزیون و فیلم را اغلب لعنتی از طریق کلیشه های فرهنگی bridging سیاسی تقسیم مانند هند و پاکستان و اسرائیل و فلسطینی ها است. اما تعداد کمی از مکان ها بیشتر estranged — بلکه در پیوند با زبان و سنت — از شبه جزیره کره.

“فرود سقوط در شما” بود که با الهام از یک رویداد واقعی که یک بازیگر زن کره جنوبی و سه نفر از دوستان به طور تصادفی منحرف به آبهای مورد مناقشه بین کره شمالی و کره جنوبی در یک سفر با قایق در سال 2008 حتی صحبت کردن به کره شمالی ماهیگیران پس از گم شدن در مه.

بقیه “فرود سقوط در شما” است فانتزی که همچنین جذب مخاطبان در سراسر آسیا و در ایالات متحده است.

واشنگتن پست خواسته سه جداشدگان برای نظرات خود را در مورد نشان می دهد آنچه را که آنها دوست game, چه دقیق بود و چه نبود.

عاشقانه در سراسر خط مقدم

Netflix

نشان می دهد شروع می شود با یک کره جنوبی اری برنده زن-slash-کسب و کار اجرایی سقوط فرود در کره شمالی.

بدون دادن بیش از حد دور نشان می دهد مراکز دور از ذهن عاشقانه بین کره جنوبی و کسب و کار اجرایی و کره شمالی کاپیتان و باور نکردنی فداکاری و خطرات هر یک را به ماندن با هم.

اما از آن است که پوچ ؟

Kang Ha-na فرار کره شمالی به عنوان یک 18 ساله, پناه در چین برای پنج سال پیش در چت با کره جنوبی, سرباز, آنلاین و در حال سقوط در عشق با او.

“در مدرسه, من آموخته بود به نفرت دشمن کره جنوبی سربازان به عنوان خشونت آمیز و خصمانه” او گفت:. “من هرگز تصور نمیکردم دیدار با یکی از آنها است.”

خود را آنلاین دوستی تبدیل به عشق و پس از آن به یک قمار خطرناک برای خرید از هویت یک فرد مرده به دست آوردن یک چینی گذرنامه. کانگ استفاده از آن برای سفر به کره جنوبی با سرباز. آنها در نهایت ازدواج کردم.

“من تا به حال به وحشتناک خطرات در هر مرحله از سفر من به کره جنوبی برای دیدار با او. این عشق بود که من رو از طریق غیر ممکن است مرز,” او گفت:. “مردم اخراج ‘فرود سقوط در شما به عنوان یک غیر واقعی درام. اما من کاملا احساس [کره شمالی, ارتش کاپیتان شخصیت] زمانی که او به دروغ و جعلی چینی گذرنامه خود را به صرفه جویی در کره جنوبی ، خواهد یک کره شمالی مرد چیزی به عنوان دیوانه به عنوان که فقط برای عشق? خوب Iook آنچه من انجام داد.”

زندگی روستایی در شمال

Netflix

نشان می دهد همچنین شامل شخصیت های دیگر مانند کره جنوبی باهم در یک داستان عاشقانه با یک عضو از پیونگ یانگ نخبگان.

کانگ که در حال حاضر زندگی در نزدیکی کره جنوبی در مرز شمالی به تازگی نشان می دهد ، او به درخواست او در مورد آنچه که او از دیدن در تلویزیون, او گفت:.

“او نمی تواند باور بود که زندگی من زندگی می کردند قبل از ملاقات با او اما آره من هم ساخته شده کیمچی از آب دریا و باران در موقت حمام بخار تحت پلاستیک, ورق,” او گفت: با توجه به صحنه هایی از این مجموعه است.

کانگ گفت که او استفاده می شود برای جلوگیری از تماشای کره جنوبی فیلم و سریال است که کره شمالی به دلیل شمالی به تصویر کشیده شده به عنوان “پس از تاریکی است.”

“زندگی من در کره شمالی تا به حال سختی بود اما نه فقط درد و رنج” او گفت:. “وجود واقعی زندگی مردم در این کشور و همه نوع از چیزهایی که اتفاق می افتد وجود دارد. آنچه من در مورد این مجموعه این است که آن را نشان داد نوع مختلف از زندگی مردم در کره شمالی.”

Plunking ثروتمند کره جنوبی زن به یک کره شمالی ایجاد کرد بی پایان را فراهم می کند مواد به صورت کمدی در نشان می دهد. اما آن را نیز فراهم می کند یک چشم-باز کردن حساب از زندگی روستایی شامل یک گروه از زنان که در ابتدا آمد در سراسر به عنوان busybodies اما در نهایت ثابت می شود وفادار به یکدیگر است.

اما Kang می گوید که گرم جامعه احساس است و دیگر رایج در شمال.

“پس از دولت-رهبری اقتصاد خراب نفر سمت چپ خود را برای زنده ماندن,” او گفت:. “بسیار وجود دارد اتاق را برای چنین همسایگی پشتیبانی می کند.”

آنچه در مورد کره شمالی ارتش ؟

Netflix

برخی از بینندگان احساس نشان می دهد که یک گام به جلو از معمولی یک طرفه تصویر از کره شمالی به عنوان یک احساس محل.

در نشان می دهد, ارتش کاپیتان شخصیت برخوردار و غیر رسمی ارتباط با چهار سربازان تحت فرمان خود و این مردان نیز تبدیل به مرکزی شخصیت.

Jung Ha-نئول پیوست ارتش خلق کره تازه از مدرسه به عنوان یک 17 ساله و مستقر شد به عنوان یک گارد همراه به شدت نظامی جنوب مرز درست مثل شخصیت های نشان می دهد. او گفت: آن را به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات قدیمی خواستار نشان می دهد یک گام به جلو از معمولی یک طرفه تصویر از کره شمالی به عنوان یک احساس محل.

اما او گفت: “این رنگ بیش از حد گلگون تصویر از زندگی در کره شمالی ،

“گارد مرزی واحد من تجربه خیلی سفت و سخت تر و سلسله مراتبی” او گفت:, و اضافه کرد که او “به سختی هر گونه خاطرات شاد” از 15 سال را صرف او در ارتش.

یونگ مخفیانه در سراسر شدت استخراج خط مقدم در سال 2013 هنگامی که یک گردباد زدم برخی از نرده ها برق — فقط به عنوان یک گردباد در تلویزیون درام — اما او گفت که او هرگز در معرض خطر زندگی خود را برای اجرای دور است اگر ارتش شده بود به عنوان گرم به عنوان آن را به تصویر کشیده است.

اما در یک مورد او می گوید: این نشان می دهد دقیق است.

“هنگامی که سربازان برای اولین بار آمده به سئول در نشان دادن حس شگفتی و تعجب آنها احساس واقعی است,” او گفت:. “همبرگر من طعم برای اولین بار در سئول بودند.”

و پیونگ یانگ نخبگان بنابراین وضعیت وسواس?

Netflix

نشان می دهد محبوب است با بینندگان به دلیل آن را نشان می دهد از طریق چشم از شخصیت اصلی سمت های مختلف از کره شمالی.

نشان می دهد satirizes نخبگان از پیونگ یانگ, که, کودکان, تحصیل در خارج از کشور و به طور مداوم در تلاش برای یکی کردن هر یک از دیگر. آنها نیز پراکنده کلمات انگلیسی به مکالمه خود را در تلاش برای صدای جهان وطنی.

کیم Geum-hyok, 29 بود که یک مشاور برای نشان می دهد و می گوید: او از یک پس زمینه مشابه قبل از defecting.

“اروپا طراح کالا در پیونگ یانگ و فروشگاه مد روز مد کره شمالی مطالعه-دانش آموزان خارج از کشور, کسانی که تمام زندگی واقعی است که من تجربه خودم” کیم گفت. “افرادی که این فرصت نادر از رفتن به خارج از کشور سعی خواهد کرد تا نشان دهد که با مخلوط کردن شکسته کلمات انگلیسی را به گفتار. وجود دارد مردم می خواهم که در کره شمالی, درست مثل هر جای دیگری در جهان است.”

اما برای کیم یک عنصر قوی از نشان دادن این است که چگونه آن را ارائه کره شمالی به عنوان داشتن انسان عادی نقص است.

“همه نوع از زندگی مردم در کره شمالی اما رسانه ها را کاهش می دهد این کشور به تخت و منفی, تصاویر,” او گفت:. “من خوشحالم برای دیدن این نشان می دهد که کمک می کند تا مردم در این کشور در یک نور جدید.”

ادامه مطلب

Netflix بکشد ‘Tiger King’ عظیم رسید. در حال حاضر واکنش شدید وارد کرده است.

کره شمالی جداشدگان کشف روح یک تقسیم شبه جزیره از طریق هنر

چگونه K-pop است برگشتاندن جوان کره شمالی به عبور از خط

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات