در میان اخراج و furloughs, sportswriters تعجب می کنم که چه خواهد شد در سمت چپ از یک طبقه حرفه

اما یک مشکل وجود دارد: Mike شرمن, ورزشی, ویرایشگر برای Tampa Bay Times, نمی شد در اطراف منجر به کاغذ پوشش. او گذاشته مارس 16.

روزنامه نگاری ورزشی, هنگامی که یک عامل اصلی روزنامه ها و اخبار تلویزیون محلی در سراسر کشور در حال حاضر teetering از تحولات عصر دیجیتال. اما از آن ویران شده است توسط رمان coronavirus همه گیر است که محو ورزشی برنامه ها و تبلیغات رسانه درآمد تقریبا به طور همزمان.

Furloughs و اخراج آمار ورزشی کارکنان به ظاهر در همه جا از معدنچی در کینگمن, Ariz., به Pittsburgh Tribune-Review به نیویورک پست. Sports Illustrated قطع نه کارکنان بیشتر برش کارکنان آن پس از 40 سرمقاله کارکنان اجازه شد به سال گذشته است. حتی زمانی دیجیتال عزیزان مانند SB Nation یکی از اولین و موفق ترین وب سایت ورزشی نشده است و سیستم ایمنی بدن. Vox متعلق به خروجی اعلام کرد furloughs در آوریل موثر نزدیک به آن کل ستاد ملی نویسندگان.

“ما با یک واقعیت جدید رسوب بیماری همه گیر. برای رسیدن به لزوم صرفه جویی در هزینه … وجود خواهد داشت عواقب به مردم درآمد و امرار معاش ناشی از اقدامات ما در حال اجرای امروز” جیم Bankoff مدیر عامل شرکت بورسی رسانه ها گفت: در یک یادداشت به کارکنان.

بدون زنده بازی ها برای آینده قابل پیش بینی, گریم جدید مجبور است در بسیاری از روزنامه نگاری ورزشی برای مقابله با مشکل سوالات خود را در مورد آنچه طبقه حرفه ای شبیه خواهد شد حتی زمانی که آنها انجام رزومه — از چه نوع از بودجه آنها باید به کار با چه نوع دسترسی به آنها باید به مربیان و بازیکنان.

“وجود دارد یک حرفه ای واقعی ناامیدی گفت:” رابرت Lipsyte بازنشسته نیویورک تایمز ورزشی نویس و سابق ESPN بازرس. “من چیزی دیده نمی خواهم آن را پس از نیویورک sportswriters از دست داجرز و غول در سال 1958 و فکر کردم چه کنیم؟’ چگونه می تواند شما را ترغیب کسی برای رفتن به sportswriting در حال حاضر؟”

زمانی که ورزشکاران شروع به رسیدن به شهرت در 1920s — شروع با اموزش — آن آمد و با کمک از sportswriters chronicling سوء استفاده از آنها مقدار زیادی از آنها را مانند Grantland, برنج, با بزرگتر از زندگی شخصیت خود را. در طول دهه های حرفه ای تولید برخی از تحسین شده ترین نویسندگان: Sports Illustrated تا به حال ستاره مانند دن جنکینز و فرانک Deford و نیویورکر بود راجر Angell; روزنامه محلی مانند شرلی Povich در واشنگتن و جیم مورای در لوس آنجلس بودند مدنی آیکون. این ورزشگاه که در آن شارژر و Padres پس از بازی بود به نام جک مورفی سابق سن دیگو اتحادیه ورزشی نویس.

در حال حاضر ؟ روزانه drumbeat کردند, اطلاعیه ها, بازنشستگی و اخراج. “این واقعا بمکد به رفتن در توییتر هر روز و دیدن این همه زیبا و نویسندگان بدون شغل” گفت: Marisa Ingemi که گذاشته شد از کار او در بوستون هرالد پوشش برونز.

امید برای بسیاری از افراد است که به عنوان لیگ NFL به لیگ اصلی بیس بال شروع به طرح این tenuously برای برخی از نسخه بازگشت که این شغل را بیش از حد. به عنوان چاد Millman, رئیس سابق تحریریه در ESPN تبدیل شده سر از محتوا برای شبکه اقدام یک قمار ورزشی شرکت رسانه ای گفت: “اشتها برای ورزش زمانی که آنها در حال رفتن به باور نکردنی و شما در حال رفتن به نیاز مردم پوشش آن است.”

اما با بودجه تهی, شرکت تحکیم در میان روزنامه های زنجیره ای شتاب و ساختار ورزشی’ بازگشت به بالا در هوا می شود و چگونه — و همچنین توسط آنها.

“مهم تر وجود دارد چیزهایی که در جهان است, اما من فکر می کنم ما در حال f – – – – – صادقانه گفت:” شیکاگو تریبیون ورزشی نویس پل سالیوان است که در مورد برای شروع سه هفته کردند. “آیا ورزش دوباره یا نه.”

خوانندگان وفادار زودگذر درآمد

پس از رکود بزرگ سال 2008 گرفتاری های محلی و روزنامه نگاری است که به خوبی شناخته شده: آگهی دلار رفته اند به Google و Facebook در حالی که خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت را خریداری و ادغام ده ها و ده ها تن از روزنامه ها و سپس فشرده کارکنان و کاهش بودجه است. اما حتی به عنوان محلی مقالات retrenched دادن تا واشنگتن دفاتر سفر و فراتر از مرزهای دولتی برای گزارش اخبار بسیاری در ادامه به پرتاب منابع قابل توجهی به پوشش تیم های ورزشی محلی.

آنها را به یک دلیل: خوانندگان آن را می خواستم.

ریک تیمز سابق سردبیر شارلوت آبزرور به یاد می آورد که در طول فصل فوتبال Carolina Panthers پوشش می تواند تا نیمی از ترافیک سایت. Kansas City Star sports, ویرایشگر جف روزن گفت: ترافیک در اطراف اشراف’ سوپر جام قهرمانی در این سال تحت الشعاع the newsroom کل در سه ماهه اول اهداف ترافیک.

“ما داد تا مسائل ملی و ریخت و همه چیز ما تا به حال به پوشش های محلی گفت:” گلن Crevier که بازنشسته شد در سال 2018 پس از 20 سال به عنوان ورزشی سردبیر مینیاپولیس استار تریبیون. “ما می خواهم انتشار دوقلوها داستان و نیم ساعت بعد از آن خواهد بود ترین-دفعات بازدید: داستان در سایت.”

اما ادارات ورزشی نبود ایمنی بدن به بزرگتر اقتصادی نیروهای buffeting صنعت است. حتی اگر ترافیک آنلاین خوب بود وجود ندارد به اندازه کافی دیجیتال درآمد تبلیغات برای جبران کاهش در چاپ گردش و تبلیغات. با بسیاری از مقالات مبارزه مقدار زیادی از sportswriters که آنها امن نیست اما صرفا بعدی. زمانی که سرمایه گذاری-حمایت شرکت ورزشی شروع استخدام های ورزشی روزنامه نگاران چهار سال پیش برای پوشش محلی حرفه ای و تیم های دانشگاه در سراسر کشور بسیاری از شروع به پریدن کرد و در برد ها و فرصت ها آنها ارائه شد. و مقدار زیادی نمی شد و به جای کارفرمایان سابق خود را.

ورزشی خود ادامه داده استخدام ولگردی و قانونی شکنی در سال های اخیر اما آن باقی مانده است یک outlier در رسانه های ورزشی; بسیاری از بهترین و شناخته شده رسانه ملی را کاهش sportswriting مشاغل دلایل بی شمار. Fox Sports اخراج همه از آن نویسندگان در سال 2017 در یک محور به ویدئو. ESPN یک دهه پیش مونتاژ vaunted تیم از نویسندگان و ویراستاران در تلاش برای فعالیت های روزنامه نگاری اعتبار با گسترش سایت و براق چاپ مجله. اما آن را تا به حال چند دور از اخراج در چند سال گذشته به عنوان کابل TV درآمد کاهش یافته است و این شرکت متمرکز بر زندگی ورزشی و جریان ویدئو خدمات و کسب و کار.

در سال گذشته ویرانی بود به خصوص ، Sports Illustrated — برجسته میراث ورزشی انتشار ریختن حدود یک سوم از کارکنان خود را به عنوان آن را ناشران جدید اخراج بسیار جبران ملی نویسندگان و تحت فشار قرار دادند یک طرح به استخدام پایین پرداخت می شود قرارداد کارگران برای پوشش تیم است. Deadspin, وب سایت است که به شهرت به عنوان بخشی از Gawker شبکه درون منفجر زمانی که حدود 20 از آن نویسندگان و ویراستاران ترک یکهو در یک درگیری با مدیریت جدید بیش از سرمقاله جهت. ایالات متحده آمریکا امروز و یاهو ورزشی برش نویسندگان بیش از حد.

نتیجه این شد یک صنعت است که در حال حاضر گرفته شده بود دل و روده پانچ. سپس همه گیر آمار و ورزشی کارکنان شد هزینه بدون علت.

آینده دور

آن را تقریبا به نظر می رسد عجیب و جالب برای به یاد بیاورید که در اوایل ماه مارس coronavirus مربوط به بحث در sportswriting محافل محور بر اهمیت اتاق قفل دسترسی به انجمن ملی بسکتبال بیشتر برجسته شروع به محدود کردن دسترسی به خبرنگاران برای حفاظت از سلامت بازیکنان خود را. ورزشی روزنامه نگاران به مدت طولانی مشاهده توانایی خود را به صحبت به ورزشکاران در کمتر رسمی محدوده یک اتاق قفل به عنوان یکی از با ارزش ترین فرصت برای به دست آوردن بینش.

هر زمان که بازی ها را از سر خبرنگاران تقریبا قطعا در میان آخرین نفر مجاز به رختکن به عنوان تیم به دنبال محدود کردن خطر سلامت به بازیکنان است. اما برخی تعجب می کنم که آیا محدودیت در محل باقی می ماند.

قبل از coronavirus ورزش حرفه ای لیگ ها و تیم های شروع پوشش خود استخدام نویسندگان و فیلمبرداران به تولید محتوا برای وب سایت خود را که به طور موثر به رقابت با روزنامه ها و پخش رسانه برای طرفداران توجه است. به عنوان رسانه های محلی تلاش و کوچک پشت پوشش در سال های اخیر لیگ ها و تیم های دو برابر کردن برای پر کردن شکاف.

“در حالی که در حال حاضر بزرگترین رشد در رسانه های ورزشی شغل شده است برای تیم ها و وب سایت خود را و شما نوع شکل که تنها شتاب” گفت: J. A. Adande سابق sportswriter برای واشنگتن پست و لس آنجلس تایمز و ESPN که در حال حاضر تدریس روزنامه نگاری در دانشگاه نورث وسترن.

مشکل با تیم پوشش خود است که آنها را وادار به تعیین که ورزشکاران صحبت می کنند و آنهایی که نمی; و سوالات است که می تواند و نمی تواند خواسته می شود. برای بیش از حد بسیاری از اتاق های خبر, هر گونه دسترسی محدود خواهد بیشتر کاهش ارزش فرستادن خبرنگاران با تیم های در جاده ها که اغلب تسهیل عمیق تر گزارش و منبع-ساخت اما می آید قابل توجهی در هزینه.

“من قصد ندارم به همان سفر بودجه من تا به حال گفت:” جوانه Geracie ورزشی سردبیر در منطقه خلیج خبری که منتشر San Jose Mercury News.

Geracie بود که furloughed همراه با کل ورزش کارکنان از 21 مارس تا به حال در حال حاضر شده است با نگه داشتن خود نویس در صفحه اصلی برای پوشش بازی کردن برنامه های تلویزیونی قبل از همه گیر. “من هم نمی دانم اگر آن را به ارزش فرستادن مردم در جاده ها,” او اضافه شده است.

Ingemi گفت بوستون هرالد که مانند جیوه اخبار متعلق به Alden سرمایه یک شرکت سهام خصوصی است که شهرت برای خرید مقالات و سپس کاهش کارکنان و بودجه در حال حاضر آغاز شده بود کاهش سفر با داشتن نویسندگان از دیگر Alden مقالات پوشش سفرهای جاده ای. هرالد با استفاده از یک نویسنده از دنور پست فصل گذشته برای پوشش Red Sox سفر جاده ای در برابر رشته کوه های راکی کلرادو.

“من همه خوب من داستان از رفتن در جاده” Ingemi گفت. “اما اگر وجود دارد هر گونه بهانه ای برای ارسال با خبرنگاران در جاده مقالات آن را خواهد کرد.”

در طول همه گیر خبرنگاران شده است تقریبا به طور انحصاری در اختیار تیم برای مصاحبه با بازیکنان که مناسب مقدار زیادی از تیم ها فقط خوب است. سالیوان است که رئیس جمهور از بیس بال نویسندگان’ Association of America, آغاز یک ایمیل زنجیره ای با خبرنگاران در سراسر کشور در ماه مارس برای پیگیری چگونه MLB تیم بودند دست زدن به در دسترس بودن اما آن را به سرعت fizzled.

“برخی از تیم ها فقط در مجموع همکاری نمی کنند,” او گفت: “بعد اضافه کرد که او خواسته MLB در مورد چگونه آن را اداره رسانه ها در آن آزمایشی بازگشت طرح و هنوز به شنیدن. “من شنیده ام از … توله پس قبل از همه گیر آغاز شده و آن را تنها برای گرفتن سخت تر است. اما چه می توانید انجام دهید ؟ آنها را به زور به مردم را در دسترس است؟”

با این روند کاهش یافته رسانه های محلی به طور بالقوه دسترسی کمتر و تیم قادر به رسیدن به طرفداران خود را Geracie فکر اصلی میثاق بین مستقل ورزشی journalistsand تیم های آنها را پوشش میدهد.

“وجود دارد یک دلیل 100 سال پیش که ما با فشار عبور می کند از تیم” Geracie گفت. “این بود ناگفته تبادل تبلیغات رایگان و در اینجا به معنای خود را به آن را انجام دهد. اما رسانه های ما تبدیل غیرضروری به آنها ؟ ما و آنها در حال پیدا کردن در صورتی که واقعا این مورد است.”

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>