در میان coronavirus اسرائیل تغییر مراسم تشییع جنازه برای اولین قربانی

امیر لوی خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسرائیل آتش نشانی عضو خدمه اسپری های ضد عفونی کننده در بخش اورژانس از تل آویو بیمارستان.

اورشلیم — Veronique حتی فقط یک نوجوان زمانی که او وارد تنها در اسرائیل از جنگ زدگان مجارستان یک بازمانده هولوکاست ساخته شده است که زندگی او و خانواده به عنوان دولت یهودی بود که خود ساختمان. روز یکشنبه اسرائیل سوگواری 88 ساله به عنوان اولین قربانی از coronavirus هایی با آیین های سازگار با این بیماری همه گیر است که او را کشتند.

حتی بدن انجام شد به گورستان توسط یک دفن در biohazard دنده, عکس های خصوصی مراسم نشان می دهد. تشییع جنازه محدود بود به 20 عزاداران هر نگه داشتن حداقل شش فوت جدا از بعد. پرستار که برای مراقبت و حتی در روزهای آخر عذرخواهی در رسانه های اجتماعی است که بدن خود را نمی تواند شسته در مراسم راه به عنوان ضد ویروسی پروتکل های ایمنی در حال حاضر تهمت سنت است.

“با عرض پوزش او گذشت او در آخرین روزها و لحظات در زمانی که اعضای خانواده اش بودند مانع از بودن در کنار او” حتی خانواده — چهار فرزند و 18 نوه — در بیانیه ای گفت: با توجه به تایمز اسرائیل است. او به آنها گفت: “عزیز و محبوب مرد زندگی یک زندگی کامل اختصاص داده شده به خانواده او یک مرد قوی تا پایان.”

اسرائیل گزارش کرده است 945 coronavirus عفونت. حتی برای اولین بار به مرگ; وزارت بهداشت گفت: بیش از 15 موارد دیگر باقی مانده مهم است. دولت مهر و موم شده از مرزهای این کشور و دستور داد آن 8.7 میلیون نفر باقی می ماند در خانه های خود را برای همه اما ضروری فعالیت است.

[اسرائیل تبدیل به ضد تروریسم ابزار در مبارزه با کروناویروس]

اسرائیل که تا به حال یکی از بالاترین بیمارستان اشغال نرخ در میان کشورهای توسعه یافته قبل از وقوع است زور زدن برای نگه داشتن این بیماری همه گیر از قریب به اتفاق آن عرضه پزشکان و تجهیزات. بیش از 1700 پزشکان و پرستاران در قرنطینه بیش از ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس وزارت بهداشت گفت شنبه. بیش از 40 آزمایش مثبت برای ویروس.

حتی یک حرفه ای کارمند که نوشته شده بود به جانشینی از ماموریت های خارج از کشور با, همسر, Yona روزانه ha’aretz گزارش شده است. او زنده می ماند او.

حتی طولانی بازنشسته حتی یکی از حداقل شش ساکنان یک مرکز کمک زندگی می کنند در اورشلیم که ممکن است قرارداد این ویروس از آلوده مددکار اجتماعی اورشلیم پست گزارش شده است. مدیر این مرکز گفت: باقی مانده ساکنان منزوی در آپارتمان خود را.

حتی گرفته بود در هفته گذشته به ویژه coronavirus درمان بخش در شهرستان Shaare Zedek مرکز پزشکی. او دچار شرایط بهداشتی اساسی با توجه به گزارش های رسانه ها در بیماری جدی است.

این ویروس شناخته شده است به خصوص خطرناک برای افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

[اسرائیل است که با استفاده از تلفن همراه و نظارت برای هشدار دادن به شهروندان: شما در حال حاضر ممکن است آلوده]

راشل Gemara یک انکولوژی پرستار که به طور داوطلبانه برای درمان و حتی دیگر covid-19 بیماران در این بخش توصیف مشکلات ارائه مراقبت به آلوده به یهودی مجله. اکثر درمان های تحویل داده شده از راه دور, او گفت: پزشکان ماندن در پشت سپر محافظ. بسیاری از ارتباطات است که توسط ویدئو.

Gemara, 32, گفت:, جوان, سالم بيماران 20-تخت بخش کمک کرده اند برای مراقبت از مسن تر به طور جدی تحت تاثیر آنهایی که fluffing خود را بالش خود را تنظیم ماسک اکسیژن کمک به آنها در تماس با خانواده خود را.

“آنها فرشتگان” Gemara گفت. “این دلگرم کننده به تماشای.”

40 کارکنان در این بخش داوطلب هستند, او گفت:.

متولد کانادا Gemara دقیق پروتکل های جدید برای دست زدن به Covid-19 مرگ و میر برای جلوگیری از گسترش بیشتر عفونت در Facebook post.

اما با وجود استریل محیط او گفت: حتی در آخرین ساعت شب جمعه شد و یک بار از دست زدن به شفقت.

“در واحد ما در هیبت به عنوان ما به تماشای دیگر بیماران مراقبت برای شما,” او نوشت. “آنها آنقدر نمی خواهید شما تا به حال به احساس تنهایی می کنم.”

دو بيمار با حتی در آخرین لحظه او گفت:. آنها قرار داده شده دست خود را بر چشمان او و گفت: Shema سنتی نماز در پایان زندگی است.

ادامه مطلب

به عنوان اپیدمی پدیده اردوگاه های پناهندگان خاورمیانه آسیب پذیر ترین چهره یک تعمیق کابوس

Coronavirus ارائه می دهد امکان آب شدن یخهای سیاسی در اسرائیل

اسرائیل مهر و موم خود را از مسافرت های بین المللی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>