در میان coronavirus نگرانی دندانپزشکان صورت مملو جاده به بازگشایی

Zachary Kouri نظر خود را خوش شانس است.

بر خلاف برخی از دندانپزشکان او قادر خواهد بود برای بازگشایی عمل خود را در Des Moines پس از رمان coronavirus او را مجبور به محدود کردن کار خود را برای موارد اضطراری برای دو ماه. اما بازگشایی معنای یک هفته یا بیشتر از 15 ساعت در روز بدون برنامه ریزی ساخت و ساز در دفتر خود زمان صرف شده برای شکار مقرون به صرفه تجهیزات حفاظت شخصی و کار پر زحمت بازنویسی دفتر پروتکل های ایمنی.

به عنوان متحده آغاز خواهد شد اجازه می دهد دندانپزشکان برای از سرگیری درمان بیماران آنها حرکت پیچیده لجستیکی واقعیت: در انجام وظایف خود در داخل و اطراف بيماران دهان آنها زمین به خصوص به سیستم تنفسی است.

اما بر خلاف پزشکان درمان covid-19 بیماران و دندانپزشکان در نظر گرفته نشده کارگران خط مقدم و تا روزهای اخیر تا به حال تا حد زیادی رها شده است از سراسر کشور triaging از تجهیزات حفاظت فردی با توجه به مصاحبه با رهبران چند دولت دندانپزشکی انجمن.

آنها در حال تجهیز نشدن دفاتر خود را برای دیدار با جدید و سختگیرانه تر سلامت و دستورالعمل های ایمنی. و از آنجا که بسیاری از ابزار دندانپزشکی می تواند باعث گسترده اسپری تنفسی ذرات بسیاری از دندانپزشکان در حال تلاش برای تعیین خدمات آنها خواهد بود قادر به ارائه هنگامی که بیماران به بازگشت برای اطلاعات بیشتر به مراقبت های معمول.

Kouri یک مدیر آیووا انجمن دندانپزشکی قادر به شانه هزینه مقاوم سازی ، این ساختمان که خانه های خود را تمرین پرداخت. او ندارد تازه وام های دانشجویی به نگرانی در مورد. تا کنون او شده است قادر به پرداخت هزینه سرمایه گذاری مورد نیاز به ساز و برگ خود عمل گسترده PPE او هرگز مورد نیاز قبل از covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. او می داند که دیگر دندانپزشکان به خصوص جوانتر دندانپزشکان هنوز پرداخت وام یا اجاره کردن فضا روبرو هستند به مراتب تندتر صعود به بهبود است.

“من واقعا نگران برای برخی از واقعا کوچک, شیوه های, شیوه های روستایی آیووا و دندانپزشکان شیوه در همه جا” Kouri گفت.

Kouri تا به حال برای اضافه کردن یک رختکن و رختکن برای اطمینان از کارکنان خود را می توانید با خیال راحت باقی می ماند ، او همچنین اضافه شده یک اتاق رختشویی و خرید قابل استفاده مجدد لباسهای پس از او در بر داشت که ایجاد زیرساخت برای شستن لباسهای خواهد ثابت کند ارزان تر از خرید به اندازه کافی قابل استفاده مجدد لباسهای به خصوص به عنوان رقابت برای خرید PPE گرم.

او خریداری تصفیه کننده هوا برای کمک به حذف آلاینده ها از هوا به طوری که آنها نمی معطل یا recirculate از طریق گرمایش و تهویه مطبوع سیستم. مانند بسیاری از دندانپزشکان Kouri در حال رفتن به شروع به فاصله کردن قرار ملاقات به کارکنان خود را زمان به الودگی خود و امکانات خود را.

مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد قطرات تنفسی اخراج هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه, مذاکرات یا تنفس در حال راه اصلی coronavirus گسترش می یابد.

بسیاری از ابزار درگیر در تمیز کردن دندان — نخ ریسی پرداخت برس برای مثال ایجاد این نوع از اسپری. ابزار کلیدی در دیگر کارهای معمول — مته استفاده می شود برای رفع یک حفره — همچنین چرخش و ایجاد اسپری.

در یک وبینار انجام شده برای انجمن دندانپزشکی آمریکا اعضای این ماه دونالد میلتون از دانشگاه مریلند دانشکده بهداشت و Purnima کومار از دانشگاه ایالتی اوهایو دانشکده دندانپزشکی هشدار داد همکاران که پژوهش حاضر نشان می دهد coronavirus همچنین ممکن است معطل به عنوان ذرات معلق کوچکتر قطرات تنفسی سنگین نیست به اندازه کافی به سقوط از هوا. اگر آن را ندارد, اسپری از یک روش می تواند به معنای خروج ذرات آلوده در هوا برای آینده تهدید ایمنی متعدد بیماران.

توصیه می شود اقدامات حفاظتی متفاوت است به طور گسترده ای در هزینه. تصفیه هوا, لامپ ماوراء بنفش و کارگردانی خوبی گرمایش و سیستم های خنک کننده هستند از جمله اقدامات است که می تواند کمک به اطمینان از پاک شدن هوا از مشتری به مشتری. CDC, American Dental Association, و بسیاری از دولت های دندانپزشکی انجمن ها به شدت نشان می دهد که همه دندانپزشکان پوشیدن N95 ماسک و سر به پا پوشش جایگزین می شود بعد از هر بیمار است.

چند دندانپزشکان بودند که مصاحبه گفت که در حالی که آنها به طور منظم عینک اساسی تر ماسک های جراحی در درمان بیماران مبتلا به, آنها به طور معمول تکیه بیشتر محافظ N95 ماسک. اکثر دندانپزشکان بسیاری تقریبا به طور کامل از کار دو ماه گذشته نیست بودجه برای کسانی که ارتقاء سوخت و ترس برخی از دندانپزشکان از دست بدهند شیوه های خود را.

“ما در حال رفتن به دیدن بیماران مانند ما از نظر کمیت که موضوع دیگری است برای یک مطب دندان گفت:” ریچارد Nagy رئیس California Dental Association. “بنابراین ما در حال رفتن به مجبور به افزایش PPE هزینه های بیمار و کاهش حجم آن تاثیر می گذارد که چگونه کسب و کار می تواند اجرا برای اطمینان حاصل کنید.”

Nagy و دیگر رهبران کنفدراسیون دندانپزشکان رها شدند که کالیفرنیا مقامات بهداشتی به آنها گفت یک میلیون N95 ماسک می تواند آنها اگر آنها را انتخاب کنید و آنها را در فرزنو. در اوایل بیماری همه گیر دندانپزشکان تخلیه انبارهای خود را از ماسک غذای یک تماس فوری برای PPE. آنها منتظر بودند به restock منابع خود را. سفر به فرسنو شد, قیمت کوچک به پرداخت.

بنابراین انجمن دندانپزشکی اعزام چهار کامیون به فرسنو ساخته شده و سپس پنج به علاوه-ساعت سفر به دندانپزشکی عرضه شرکت رنو, Nev. که از آنها توزیع کالا. این گروه دندانپزشکی برنامه ریزی برای توزیع ماسک به کالیفرنیا دندانپزشکان. چند روز بعد رهبران گروه دریافت یک تماس و گفتن آنها را آنها را مجبور به بازگشت ماسک با کمی توضیح.

کسانی که میلیون ماسک نمی توانست حل مشکلات گسترده دندانپزشکان در کالیفرنیا — مانند کسانی که در سراسر کشور — داشتن گرفتن تجهیزات آنها نیاز دارید. حتی کارگران بهداشت و درمان درمان covid-19 بيمار به طور مستقیم در بر داشت خود را در برخورد عمیق و گاهی اوقات کشنده کمبود.

اما برای دندانپزشکان مشکل است که با این واقعیت است که بسیاری از حوزه های قضایی را در نظر نمی آنها را خط مقدم پرسنل. نه تا مارس 21 آیا سازمان مدیریت اضطراری فدرال بالا بردن دندانپزشکان به چهارمین روز خود را PPE فهرست اولویت بر اساس بیانیه منتشر شده توسط ایدا.

به بازگشایی با خیال راحت مطابق با CDC یا انجمن دندانپزشکی آمریکا راهنمای دندانپزشکان قرار است به استفاده از “بالاترین سطح از PPE در دسترس است.” اما دندانپزشکان مقابله با بالا رفتن سرسام آور قیمت تجهیزات.

یک نظرسنجی از دندانپزشکان انجام شده توسط ماساچوست انجمن دندانپزشکی یافت دندانپزشکان وجود دارد برآورد هزینه آن را 150.000 دلار به $300,000 به راه اندازی مجدد شیوه های خود را پس از بسته یا باز به تنها اضطراری بیماران برای مدت طولانی.

“این سخت است در بسیاری از دندانپزشکان گفت:” داگلاس رابرتسون, رئیس جمهور, West Virginia انجمن دندانپزشکی. “آنها شده ایم قادر به دیدن اورژانس بیماران, اما این واقعا حتی پوشش هزینه های خود را نگه داشتن کارکنان و سایر هزینه های سربار اداری.”

دندانپزشکی انجمن در سراسر کشور را آغاز کرده اند که لابی شرکت های بیمه برای کمک با موفقیت متفاوت است. Nagy گفت: چند کالیفرنیا شرکت های بیمه اضافه شده اند یک کد جدید به لیست خود را از بازپرداخت — D1999 که سیگنال کوچک بازپرداخت برای PPE مورد استفاده در درمان یک بیمار است.

در ماساچوست Delta Dental عمده ارائه دهنده بیمه دندانپزشکی به تازگی شروع به ارائه دندانپزشکان پیشرفت در یک درصد از آینده ادعا می کند.

“این است که در کوتاه مدت کمک به دراز مدت مشکل گفت:” جنیس Moriarty رئیس جامعه دندان پزشکی ماساچوست. “اما آن را فقط لگد می توانید در پایین جاده به خاطر آنها به شما کمک خواهیم کرد اما بعد از آن در بازی آن را به آینده بازپرداخت از ما انتظار می رود. این ایده آل نیست به هر وسیله.”

کالیفرنیا انجمن دندانپزشکی اخیرا مطالعه تاثیر بالقوه از coronavirus بحران در دندانپزشکان وجود دارد و در بر داشت که اگر این وضعیت تغییر نمی کند به طور چشمگیری به زودی می تواند نتایج فاجعه بار: انجمن پیش بینی ها نشان می دهد نزدیک به 25 درصد از کالیفرنیا دندانپزشکان می تواند بیرون رفتن از کسب و کار.

“سپس شما در حال رفتن به یک-دسترسی-به-موضوع مراقبت از. که رفتن برای دیدن تمام این بیماران؟” Nagy گفت. “این رفتن به تحت تاثیر قرار پزشکی کم درآمد و بیمار است. آن را به یک اثر دومینو است که چرا ما در حال کار به سعی کنید برای جلوگیری از این دفاتر از بسته شدن.”

در برخی از بخش های صنعت dominos در حال حاضر شروع به سقوط. بسیاری از بهداشتکاران دهان شده اند furloughed یا رفته در بخشی از بیکاری برای سال در حال حاضر و بر خلاف دندانپزشکان که به طور معمول در استخدام آنها ممکن است بازگشت به کار در هر زمان به زودی.

با چند استثنا در کشورهای که مجاز خود را کامل بازگشایی بسیاری از شیوه های دهان و دندان هنوز هم نمی خواهید برای انجام روال دندان شستشو به کار گرفته شده توسط بهداشت.

دندان شستشو تکیه بر ابزار است که می تواند ایجاد, اسپری, و در حال چرخش برس سر و جلا در میان ابزارهای اکثر دندانپزشکان در حال تلاش برای جلوگیری از.

“فکر می کنم اگر شما یک بدون علامت covid مثبت بیمار است که نمی داند که شما آن را داشته باشد و شما بنشینید و من ارائه مراقبت به شما و همه تولید این ذرات معلق در هوا. در بسیاری از مطب های دندانپزشکی قبل از covid وجود دارد ممکن است پنج دقیقه فاصله بین زمان شما را ترک کرده و به زمان دیگری بیمار نشسته گفت:” مت Crespin رئیس جمهور آمریکا بهداشتکاران دهان’ Association. “بنابراین کسانی که ذرات معلق در هوا هستند و سپس حلق آویز در هوا و به طور بالقوه آلوده به فرد بعدی که نشسته در صندلی من.”

Crespin است استدلال برای دندانپزشکان برای به تعویق انداختن دفتر دهانه تا زمانی که آن را بی خطر است برای بهداشت به رفتار عادی خود را مجموعه ای از وظایف.

در اواسط ماه مارس, بهداشت ارتباط ایجاد یک صندوق ایمیل برای کاربرانی که ممکن است نگرانی در مورد کار خود را. او گفت که صندوق ایمیل هنوز در حال آب گرفتگی با “صدها نفر از ایمیل.” برخی از این داستان ها از بهداشت نگران رفتن به محل کار به دلیل آنها هنوز مطمئن شوید که دفتر خود را به درستی مجهز در آن زمان آنها انجام دهد.

“من می خواهم سوال آیا ما نیاز به ارائه و قرار دادن بیماران و ارائه دهندگان خدمات در معرض خطر با ارائه روال بهداشت دهان و دندان مراقبت در این نقطه است ؟ من می خواهم هنوز هم می گویند. CDC می گوید: هیچ” Crespin گفت. “من مطمئن هستم که چرا زمانی که ما در دندانپزشکی تکیه بر CDC و راهنمایی های خود را برای بسیاری از چیزهایی که ما در حال حاضر به دنبال در اقتصادی رانندگان درگیر و گفت:” ما به شنیدن آنچه که شما می گویید, CDC, اما ما در حال رفتن به باز کردن شیوه های ما به هر حال.’ “

برخی از دندانپزشکان در حال مقاومت در برابر فشار برای بازگشایی, از جمله دفتر که در آن Crespin می گوید: او می رود برای مراقبت از دندان. در این میان او و دیگران در حال تلاش برای اشفتگی فکری موقتی راه برای رفتن به دندانپزشک تحت عنوان شرایط مورد نیاز قابل تحمل تر برای کسانی که در حال حاضر پیدا کردن آن پس از سانحه.

یک گام مهم او معتقد است که خواهد شد اجازه دهید به بیماران دریافت به دانستن مردم در مراقبت از آنها — حتی اگر آنها ممکن است لباس سر تا پا در دنده محافظ که او می گوید: “ما مانند نگاه بیگانگان.” او شگفتی اگر بیماران باید نشان داده شود یک عکس از خود و بهداشت در آغاز هر دیدار فقط به آنها یادآوری می کنند که مردم در مراقبت از آنها انسان هستند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>