در میان ‘ناشناس’ خرید اینترنتی شورای امنیت ملی مشاور reassigned

واشنگتن — ویکتوریا Coates, یک مقام ارشد در شورای امنیت ملی است که reassigned میان خرید اینترنتی بیش از هویت نویسنده inside-the-کاخ سفید ارسال به تمام کتاب توسط “ناشناس.”

Coates, که در خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی برای خاورمیانه و شمال آفریقا است که reassigned به وزارت نیرو به عنوان مشاور ارشد وزیر دن Brouillette شورای امنیت ملی پنج شنبه اعلام کرد.

این حرکت در میان تجدید حدس و گمان در مورد نویسنده کتاب “یک هشدار” و نیویورک تایمز مقاله که عمیقا انتقادی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده تحت نام قلم “ناشناس.”

اما یک مقام ارشد دولت رسمی اصرار داشت این حرکت تا به حال هیچ چیزی برای انجام با حدس و گمان و گفت top مقامات کاخ سفید رد شایعاتی که منتشر شده در هفته های اخیر نشان می دهد Coates نویسنده است. حرکت آنها گفت: در جریان بوده است برای چند هفته.

“ما مشتاق در مورد اضافه کردن دکتر Coates به سازمان حفاظت محیط زیست که در آن تخصص او در خاورمیانه و امنیت ملی و سیاست خواهد بود مفید” Brouillette در بیانیه ای گفت. “او نقش مهمی در تیم ما است.”

“در حالی که من غمگین هستم به از دست دادن عضو مهمی از تیم ما ویکتوریا خواهد بود یک دارایی به وزیر Brouillette به عنوان او اجرا رئيس جمهور در امنیت انرژی اولویت های سیاست,” Robert C. اوبراین که منجر امنیت ملی اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته تمدید سوال در مورد هویت ناشناس زمانی که او گفت که او می دانست که در آن بود. پرسید که آیا او معتقد است که فرد هنوز هم کار می کند و در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “ما می دانیم که بسیاری. در واقع زمانی که من می خواهم برای به دست آوردن چیزی به مطبوعات و من بگویم برخی از مردم است. و این شگفت انگیز آن می شود وجود دارد. اما تا کنون من می روم آن که در راه است.”

سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley کاهش یافته است می گویند چهار شنبه چرا تهمت می داند که فرد هویت آنها هنوز هم می تواند کار در دولت او.

در کتاب منتشر شده توسط Hachette Book Group, در ماه نوامبر, نویسنده ادعا ارشد مقامات دولت در نظر گرفته استعفا به عنوان یک گروه در سال 2018 در “نیمه شب خود قتل عام” اما در نهایت تصمیم گرفت چنین عملی را انجام بیش از آسیب خوب.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>