وجود دارد بسیاری از مسائل در مورد 60-بازی لیگ بیس بال در حال آماده شدن برای پیاده سازی بر روی بازیکنان خود را, اما شروع به سمت راست وجود دارد. در “اجرای” برنامه کمیسر راب مانفرد است اما تحمیل و یا فصل است. چه یک چارچوب است. لذت از این بازی است که در خارج قبل از “بهار” آموزش حتی آغاز می شود. بیایید بازی دو ؟ Eh من bummed به اندازه کافی در حال حاضر چه کسی مراقبت کنید ؟

احمقانه واقعیت: MLB و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان Association آمد به یک توافق مارس 26 bickered برای نزدیک به سه ماه — بدتر شدن رابطه خود را به جای تقویت آن — فقط تا پایان بازی تحت شرایط مارس 26 مقابله. ماهیگیری-کمتر از 18 ماهه بسته در یک صندلی بلند و مسلح با اسپاگتی, سس مارینارا, ماندگار و نشانگر مجموعه ای از انگشت رنگ نگاه می MLB و اتحادیه و سخن نامفهوم گفتن “نگاهی به ظروف سرباز یا مسافر شما ساخته شده است.”

“این مطلق مرگ برای این صنعت به حفظ و عمل به آن شده است. هر دو طرف” Cincinnati Reds پارچ ترور بائر توییتی دوشنبه شب. “ما در حال رانندگی اتوبوس مستقیم از یک صخره. چگونه است که این خوب است برای هر کسی که درگیر است ؟ Covid 19 ارائه شده در حال حاضر از دست دادن از دست دادن از دست دادن وضعیت و ما به نحوی در بر داشت یک راه برای آن را بدتر می کند. باور نکردنی است.”

نمره برخی از نقاط برای خود آگاهی. آنها تنها نقاط در دسترس در حال حاضر.

بازگشت آن سه دردناک ماه. در مارس 12, MLB لغو تمام باقی مانده بهار آموزش بازی پی وخیم تر شدن رمان coronavirus بیماری همه گیر. دو هفته بعد دو طرف به توافق رسیدند که این بازیکن با $170 میلیون دلار پیش پرداخت است که ارائه برخی از وجوه باید وجود داشته باشد هیچ فصل است. لیگ توافق برای پرداخت بازیکنان سرشکن بخشی از حقوق خود را — اگر لیگ معتقد بودند طرفداران در می ایستد. آن را به سرعت مشخص شد که بازی در یک فصل با طرفداران تنها مسیر ممکن برای بازگشت. و بنابراین طرف حفر شده در.

در اینجا من ساده و بی تکلف بود و آن سه ماه پیش: من فکر می کردم با توجه به این که back-to-play توافق گرد هم آمدند و نه به سرعت وجود دارد ممکن است نه تنها یک مسیر به یک توافق در کوتاه 2020 فصل اما همه گیر ممکن است یک مسیر برای قرار دادن کنار کینه و پیشرفت در یک توافق دسته جمعی. برای سال, کسانی که مذاکرات — زمان CBA منقضی پس از 2021 فصل — احساس آخرالزمانی. من با تعجب: می تواند این واقعیت است که دو طرف نیاز به بحث هر چه زودتر به آنها کمک کند خطر بیشتر در زمینه های مشترک و کار بهتر ارتباط است ؟

به من گفته شد به سرعت توسط شخصیت ها در هر دو طرف: آه ، با توجه به اینکه چگونه آن را, آنها حق داشتند و من اشتباه بود نه در شرایط کامل. اما این بدان معنا نیست که آن چه باید اتفاق می افتاد.

تعلیق ناباوری برای یک ثانیه. این ورزش بود در خود نگه دارد. این مهم است به یاد داشته باشید که چگونه سریع جهان در حال حرکت بود به مه تبدیل به مه: متحده اورژانس پس از اقامت در خانه, سفارشات, با, بسیاری از ما در حال تبدیل شدن به عادت اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن و در خانه ماندن در همه زمان ها. اما این به آن معنا نیست که بیس بال نمی توانست بیشتر مترقی در مورد پیدا کردن راه حل. مکث در بازی به نام برای یک گام به عقب برای دیدن آنچه که ممکن است برای خوب از این بازی تشکر و قدردانی از آنچه کمیسر سابق جوانه Selig اعتقاد درست بود: که بیس بال باشگاه نیست به همان اندازه کسب و کار آنها به عنوان نهادهای مدنی. در عوض طرف تمرکز بر آنچه نسبت به سلامت کلی از این بازی این است که در کوتاه مدت minutia, haggling over پول در میان یک بحران بهداشت عمومی.

در طول چند ماه گذشته به عنوان مثال چند جبهه-دفتر مقامات در باشگاه های مختلف — که از لحاظ فنی در کنار مالکیت اما نه اینکه صاحبان خود نوع در وسط — پیشنهاد به من که MLBPA باید اقدام به لینک دادن امتیاز در کوتاه 2020 فصل به تجارت آف برای آینده چانه زنی کرد. آنچه که من آموخته ام اگر چه, این است که مرتب کردن بر اساس سازش و dealmaking را شامل دو عنصر قطعا وجود ندارد و از سه ماه گذشته: اعتماد و چشم انداز بلند مدت.

نگاهی هاکی, به عنوان مثال. NHL و اتحادیه بازیکنان کار کرده در طی این بیماری همه گیر به راه اندازی یک قالب برای پلی آف جام استنلی و شروع بحث جدید CBA. در حال حاضر وجود دارد تفاوت بین لیگ های برخی از قابل توجه: NHL حال تکمیل بخش عمده ای از آن فصل بازیکنان پرداخت شده بود بخش عمده ای از حقوق خود را. به علاوه فعلی CBA منقضی می شود این سقوط خیلی بیشتر وجود دارد ضرورت هاکی در جدول زمانی.

هنوز بیس بال باید تشخیص فوریت جریان است. این 16 ماه در حال حاضر و انقضای زمان CBA نمی تواند با همان تن-ناشنوا لفاظی و ذکراست که مشخص است سه ماه گذشته باعث خشم طرفداران هستند که از جان گذشته — در این زمان نامشخص — برای حس عادی ورزشی را نمایندگی کند.

اختلاف است به طوری که در اوایل این فرایند یک پیشنهاد رسمی به من که دو طرف تا به حال به آدرس های بهداشتی و پروتکل های ایمنی قبل از آنها نقل مکان کرد در اقتصاد, زیرا چگونه خواهد اقتصاد مربوط می شود اگر آنها نمی تواند موافق با خیال راحت به مرحله بازی ؟ به جای آنها صرف نزدیک به کل زمان squabbling بیش از پول — و پس از آن بودند شتاب به راست کردن تدارکات از جمله تست از بازیکنان در 11 ساعت با یک هفته قبل از آنها امید برای باز کردن سایت های آموزشی.

در مورد کسانی که سلامت-و-پروتکل های ایمنی: در صورتی که بازیکنان جمع آوری از قطعات در سراسر کشور — نه به ذکر است در سراسر جهان — آماده شدن برای یورش مثبت coronavirus نتایج آزمون. این اجتناب ناپذیر است. این ویروس وجود دارد. آن را در حال حرکت. ما نمی قفل شده است. وجود دارد دلیلی برای شک و تردید در مورد اینکه آیا یک فصل می تواند صحنه با خیال راحت — نه تنها برای بازیکنان بلکه برای مربیان و حمایت اعضای هیات بسیاری از آنها به سقوط جمعیتی است که بیشتر در معرض covid-19.

برای مدت طولانی بیس بال باز بعد نشان داده شده است تمام کسانی که کلیشه در مورد بهار و امید و احتمال است. اگر این روز باز تا کنون می رسد — بزرگ اگر واقع خواهد شد آن بود که ویژگی های فراوانی? ما قادر خواهید بود به تمرکز بر روی یک چرخش یا یک صف و یا اینکه آیا یک بازیکن باید بازی یک موقعیت و یا یکی دیگر ؟ خواهد شد و یا این سه ماه گذشته ما را ترک متمرکز نیست و در این بازی به عنوان یک حواس پرتی از همه ما در حال رفتن را از طریق, اما نه در این بازی به عنوان یک کسب و کار است که دیگر ما آسانسور بالا ولی جای ما کشیدن بیشتر پایین ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات