جدید آمریکا 600 میلیارد دلار برنامه نجات به سنگی شروع

بانک فدرال خیابان اصلی برنامه اعطای وام قرار است به ارائه کم هزینه وام به شرکت هایی با کمتر از 15000 نفر از کارگران, اما آن را گرفته است فدرال رزرو نزدیک به سه ماه به آن را راه اندازی و بسیاری به انتقاد از آن برای بودن بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

“شما می خواهم فکر می کنم بعد از این همه تاخیر این امر راه اندازی بیشتر هموار از PPP [چک Protection Program]. همانطور که معلوم است, به نظر می رسد مانند آن را مرده در هنگام ورود که غمگین است” گفت: Valeo, مدیر اجرایی Documo یک شرکت نرم افزاری امن اسناد و مدارک.

هر دو چند میلیارد دلاری وام برنامه با هدف کمک به کوچک و متوسط شرکت های اما خیابان اصلی وام است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر هزینه. PPP است یک کمک مالی است که نیاز نیست به بازپرداخت به عنوان طولانی به عنوان بسیاری از پول می رود به سمت پرداخت حقوق کارمند. بانک فدرال اجرا می شود خیابان اصلی برنامه مدیریت کسب و کار کوچک دسته PPP.

برنامه ها نقش اساسی در دولت وسیع تلاش برای حفظ شرکت های شناور و متقاعد کردن آنها برای حفظ و یا حتی استخدام دوباره کارگران در میان بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ است که کنار حداقل 20 میلیون نفر از کارگران. PPP به حال هرج و مرج راه اندازی آوریل 3 به عنوان بانک تلاش برای دریافت آن در حال اجرا و رسیدگی به سیل مشتریان به دنبال سرمایه اما در نهایت دست از 500 میلیارد دلار. بانک فدرال خیابان اصلی برنامه فقط آغاز شده است.

به یک خیابان اصلی وام کسب و کار باید به درخواست از طریق بانک و پس از آن می تواند فروش 95 درصد از وام به بانک فدرال انتقال بسیاری از خطر به بانک مرکزی.

فدرال رزرو برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را برای ایجاد این برنامه در 23 مارس. از آنجایی که این اولین بار است که فدرال ریزرو ایالات متحده انجام داده است و هر چیزی شبیه به این فعلی و سابق بانک مرکزی مقامات می گویند از آن زمان به دست آوردن اطلاعات درست است.

روز دوشنبه فدرال ریزرو اعلام کرد که بانک ها می تواند شروع ثبت نام برای شرکت در برنامه است. در روز سه شنبه, تغذیه صندلی جروم H. پاول گفت سنا در پنل وجود دارد “قابل توجه علاقه” از بانک ها در نظر گرفتن بخشی در خیابان اصلی وام. اما جامعه بانکی کمتر است و مشتاق است.

“ما منافع محدود از جامعه بانک ها در سراسر کشور” گفت: پل Merski معاون اجرایی رئیس جمهور به صورت مستقل جامعه بانکداران آمریکا است. “این یک بازی بسیار چالش برانگیز و پیچیده برنامه است.”

برخی از امریکا بزرگترین بانک جی پی مورگان چیس بانک مرکزی آمریکا و ولز فارگو — گفته واشنگتن پست آنها طرح شرکت کنند اما آنها در عین حال برای به روز رسانی وب سایت خود را. ولز فارگو وب سایت هنوز هم می گوید این بانک است که “تشویق هدف از این برنامه است.” جی پی مورگان وب سایت هدایت مشتریان به بانک فدرال سایت. بانک مرکزی امریکا نیست ذکر خیابان اصلی برنامه در آن کسب و کار کوچک وام صفحه وب است.

فدرال رزرو مقامات می گویند آن را خیلی زود نشان می دهد این برنامه دچار مشکل است. آنها می گویند در آن طول می کشد چند روز به ثبت نام بانک و احتمالا در هفته آینده برنامه های کاربردی وام آغاز خواهد شد در سراسر کشور.

“آن روزها هنوز زود در برنامه” گفت: Joel Werkema سخنگوی بانک فدرال رزرو بوستون است که نظارت بر برنامه است. “ما شاهد یک جریان ثابت از علاقه بانک های بزرگ و کوچک آغاز ثبت نام از دوشنبه.”

وجود دو نگرانی عمده در مورد خیابان اصلی برنامه اعطای وام: برای اولین بار است که به اندازه کافی بانک ها شرکت خواهد کرد و دوم که هنوز بسیاری از کوچک و متوسط کسب و کار می خواهد وام به دلیل شرایط بسیار طاقت فرسا.

“بانک ها و کسب و کار به تاریخ در حال نشان دادن علاقه کمی در موجود برنامه” سابق بالا تغذیه کارکنان William B. انگلیسی و نلی لیانگ نوشت: در یک مقاله منتشر شده پنج شنبه توسط موسسه بروکینگز. “بانک ها به طور کلی بگوییم که این وام آنها را به هر حال. وام گیرندگان بالقوه می گویند که وام های بیش از حد گران هستند و غم انگیز است.”

حداقل اندازه وام در حال حاضر $250,000 ساخت آن را بیش از حد بزرگ برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک. جامعه بانکداران خواسته اند که فدرال رزرو به پایین تر از حداقل مقدار به $100,000. کسب و کار نیز باید به ارائه مقدار زیادی بیشتر کارهای اداری برای گرفتن یک خیابان اصلی وام بیشتر از آنها برای محبوب چک حفاظت از برنامه.

یک بانک اجرایی صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی گفت که از صدها نفر از هزاران نفر از مشتریان تنها حدود 1000 تا به حال در مورد پرسش خیابان اصلی برنامه است. آن را قابل توجه مقابل از PPP که در آن بانک ها سرازیر شدند با برنامه های کاربردی از میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک.

زبان انگلیسی و لیانگ توصیه کشت از تغییرات از جمله کاهش حداقل اندازه وام دادن به شرکت بیش از پنج سال به آن پرداخت, کاهش نرخ بهره در وام های با کیفیت بالاتر کمتر مخاطره آمیز شرکت و ارائه به بانک ها هزینه های بالاتر به عنوان انگیزه ای برای اینکه بیشتر از این وام.

یکی دیگر از نگرانی پژواک آنچه اتفاق افتاده است با PPP: بانک ها گفتن کوچک-صاحبان کسب و کار که آنها می خواهند به ارائه این وام فقط برای مشتریان موجود از بانک. این یک پرچم قرمز بزرگ برای دیوید Lawall.

Lawall است که رئیس جمهور از دستورات سیستم های کسب و کار در یک شرکت نرم افزاری در Winchester Va. هنگامی که او را دیدم که فدرال رزرو برنامه های وام دهی شد و در نهایت گرفتن زمین در این هفته او به نام بانکدار او کار کرده است به مدت 20 سال در Truist بانک (که قبلا SunTrust) به بحث در مورد چگونه به درخواست. اما خود بانک به او گفت که آنها مطمئن نبودند با این حال اگر آنها به شرکت. یک Truist بانک سخنگو تایید کرد که این بانک نه یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای شرکت در خیابان اصلی برنامه اعطای وام.

Lawall به نام پنج بانک های دیگر نگه داشته و شنیدن همان پاسخ: وام دهندگان یا نمی دانم در مورد خیابان اصلی وام در همه آنها نمی دانند که آیا آنها در حال رفتن به شرکت; یا آنها نمی خواهم به کار با مشتریان جدید است.

“من هل دادن سخت به سعی کنید به محلی من بانک به انجام این برنامه” Lawall گفت. “ما فقط در تلاش برای پیدا کردن برخی از وام دهندگان که در حال شرکت در این برنامه است.”

Lawall است که به دنبال یک وام حدود 400.000 دلار است. او به نظر می رسد به تناسب تغذیه معیار: کسب و کار خود را در خطر فوری است اما او می خواهد کم هزینه وام برای کمک به پرداخت برخی از بالاتر و هزینه بدهی و او را به برخی از اتاق تنفس تا زمانی که کسب و کار می شود و نزدیک به نرمال امیدوارم بعد از این سال.

فدرال رزرو هنوز به انتشار یک لیست از بانک ها که در حال شرکت در برنامه خروج از کسب و کار کوچک صاحبان مانند Lawall و Valeo برای تماس با اطراف خود است. هر دو مردان به پایان رسید تا با تماس با بانک در اوکلاهما به دلیل آن را یکی از چند بانک در کشور است که در واقع گفت: در وب سایت خود را که قصد دارد برای ارائه به خیابان اصلی وام اما بانک به آنها گفت که این طرح تنها به کار با مشتریان در اوکلاهما.

Valeo مستقر در لاس وگاس. او به دنبال یک 1 میلیون دلار وام برای شرکت فن آوری. او قصد دارد به استفاده از پول برای پرداخت بالاتر بهره بدهی و به طور بالقوه اضافه کردن کارگران در ماه های آینده اگر کسب و کار پرتاب ریباند. قبل از همه گیر Valeo فروش می گوید: قوی بودند که انگیزه او را برای گرفتن وام و فکر او می تواند به گسترش کسب و کار در این بهار. اما پس از آن coronavirus رسید. او هنوز به اخراج هر یک از 10 نفر از کارکنان خود را, اما او می گوید: وام کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود او نیست مجبور به انجام آن است.

“این بسیار مایوس کننده به عنوان یک صاحب کسب و کار” او گفت:. “هنگامی که پسر بزرگ نیاز به یک کمک مالی است که پول حرکت سریع می باشد.” اما برای کسب و کارهای کوچک “این فقط به نظر می رسد مثل هیچ کس واقعا مراقبت.”

یک گزارش جدید صادر پنج شنبه توسط کنگره نظارت کمیسیون به منظور نظارت بر فدرال رزرو و خزانه داری متعدد اورژانس تلاش برای کمک به اقتصاد در طول همه گیر پژواک Valeo نگرانی.

کمیسیون به این نتیجه رسیدند که اقدامات تا کنون داشته اند “روشن و قدرتمند و تاثیر” در کسب و کارهای بزرگ است “کمتر شواهد” آنها شده اند مفید برای و کارهای کوچک و شرکت های.

بخشی از مشکل این است که تغذیه است که نگران از دست دادن پول اگر این وام به بیش از حد بسیاری از شرکت هایی که ممکن است در نهایت بیرون رفتن از کسب و کار. وزارت خزانه داری را کنار بگذارند 75 میلیارد دلار برای پوشش هر گونه ضرر و زیان در خیابان اصلی برنامه اما فدرال رزرو اقدام با دقت آن را به عنوان به دنبال به طور بالقوه قادر می سازد تا 600 میلیارد دلار در وام.

پاول گفت: کنگره این هفته که آن را دشوار است برای بسیاری از برنامه های جدید و در حال اجرا در وسط یک ملی اضطراری است. او در مقایسه با تلاش برای معروف جنگ جهانی دوم نبرد و گفت: “من می دانم آن را کمی به مانند دانکرک, شما می دانید, در قایق و رفتن. آوردن مردم به عقب. این واقعا چیزی است که ما انجام داده ایم.”

پاول وعده فدرال رزرو ادامه خواهد داد به نیشگون گرفتن و کشیدن خیابان اصلی برنامه اعطای وام به اطمینان حاصل شود آن را در نهایت کار می کند.

“هیچ کس تا به حال انجام این دقیقا پس ما شده اند به طور مداوم در نظر گرفتن بازخورد از وام دهندگان و وام گیرندگان را که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات