دیگر نظرسنجی ها و نظرسنجی ها نمی کاملا به عنوان جوشان اما تقریبا همه نشان می دهد که آمریکایی ها به مراتب کمتر نگران اقتصاد و شخصی خود را در موقعیت های مالی از آنها در آخرین انتخابات ریاست جمهوری است.

خوش بین تمایلات حیاتی برای اقتصاد ایالات متحده به خاطر آن انگیزه-هزینه های مصرف کننده مهم ترین راننده را از رشد اقتصادی ایالات متحده. و رئیس جمهور تهمت است که به شمارش در یک اقتصاد قوی برای ایجاد انگیزه رای دهندگان به نوبه خود در انتخابات و تجدید انتخاب او.

برایان DeHenau اجرا می شود یک بام و کسب و کار در Macomb County, Mich., فقط در خارج از دیترویت. در سراسر زمان آخرین انتخابات ریاست جمهوری, او تا به حال به اندازه کافی برای نگه داشتن یک خدمه مشغول, اما برخی از مباحث به سختی سودآور است. امروز او می تواند نگه دارید سه خدمه مشغول در طول ماه های بهار و تابستان و او شده است قادر به افزایش قیمت به طور منظم به مردم برآورد $20,000 به کاملا ازنو یک بام و پیدا کردن که “آنها حتی نمی بت یک چشم و در مورد آن ندارم.”

“من رانندگی یک نام تجاری جدید 2019 فورد F-250. من کار بیرون آمدن از یانگ یانگ. من انجام خوب” DeHenau گفت. “چهار سال پیش من نمی تواند در شب خواب. که بسیار بزرگ و برگرد.”

برخی از بزرگترین اخیر افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده در آمده اند از رای دهندگان مستقل و کمتر خانواده ثروتمند به گفته ریچارد Curtin مدیر دانشگاه میشیگان نظرسنجی از مصرف کنندگان است. تیم او همیشه می خواهد به مردم توضیح دهد که چرا آنها احساس اعتماد به نفس و به تازگی آنها در حال شنیدن نزدیک به سطح رکورد از مردم گفت: درآمد و ثروت در حال افزایش است.

“ما فقط دیده می شود بسیاری از این افراد ذکر است درآمد سود دو بار قبل از: 1966 پس از دهه 1960 گسترش و 2000 پس از 1990s گسترش” Curtin گفت.

در مصاحبه با شش های کوچک و صاحبان کسب و کار در سراسر کشور همه اذعان کرد که اقتصاد تبدیل شده بود در اطراف رئیس جمهور, باراک اوباما, اما آنها با اشاره به این که سه سال بیشتر از رشد مداوم جامد کار سود و اضافی بازار سهام سوابق تحت مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده بود “خوشبینی محتاطانه” به تمام عیار خوش بینی.

صاحبان کسب و کار متنوع در چه حد اعتباری آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا اما همه نمونه هایی از آنها کار بیشتر از آنها می تواند اداره کند و با خرید تجهیزات و در آوردن افراد جدید در راه است که تا به حال اتفاق افتاده پس قبل از رکود بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در اقتصاد آمار یک ماه گذشته با توجه به واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی.

اقتصاددانان می گویند یکی از بزرگترین رانندگان مصرف کننده اعتماد به نفس است که کار از کمیت است. اعتماد به نفس بالا می رود زمانی که مردم احساس به عنوان اگر آن را آسان برای به دست آوردن یک شغل, حتی اگر آن است که یک بالا پرداخت یک.

کار رشد کند شده است به تازگی, به طور متوسط 182,000 یک ماه تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل 220,000 یک ماه در 37 ماه در پایان اوباما تصدی. اما سلامت نیروی کار در بازار مشهود است با نرخ بیکاری نزدیک به نیم قرن پایین در 3.6 درصد است. ملت اضافه شده است بیش از 2 میلیون شغل در هر سال برای نه سال گذشته یک بی سابقه رگه هایی از سود ثابت.

“شانس خود را برای رفتن به محل کار فردا و گذاشته شدن است و پایین تر از آن تا به حال شده قصد بازگشت به سال 1948 گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. “که احساس امنیت شغلی بسیار مهم است.”

DeHenau, 33, تماس, این بهترین اقتصاد کار خود را سال است. او به اوباما رای دادند و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن. او به اوباما اعتبار برای شکوفایی رفتن اما او فکر می کند اقتصاد خواهد بود نه به عنوان خوب به عنوان آن در حال حاضر بدون مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من به تهمت 80 تا 90 درصد از اعتبار” DeHenau گفت. “حتی اوباما هنگامی که آن را خوب وجود نداشت و سودآوری است.”

شده است وجود دارد کمتر ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن در بخش تولید است که سقوط به ویژگی های رکود اقتصادی در سال گذشته به عنوان رئیس جمهور جنگ تجاری راند تا قیمت و خرید صدمه دیده از سایر نقاط جهان است.

Jamison اسکات که اجرا می شود یک شرکت تولیدی در وودبریج Conn., به خاطر زشت تعجب او پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب تعرفه جراحی در مارس 2018 و قیمت فولاد افزایش یافت و در حدود 20 درصد است.

اسکات که تولید و توزیع کانالهای هوا و می گوید او با استفاده از آمریکایی فولاد نگران بود که چگونه شرکت خود را می تواند مدیریت هزینه اضافی — و یا حتی گرفتن نگه دارید به اندازه کافی جراحی. یک جراحی حمل و نقل او دستور داد که در آن سال نشان داد تا با حدود یک چهارم مواد کمتر از آنچه او درخواست شده است.

اما قیمت فولاد را دوباره پایین در ماه های اخیر امداد خوش آمدید برای اسکات و کسب و کار خود را از سراسر کشور برداشت کرده است. پول نقد به اندازه کافی شده است و در آینده که او خریداری یک برش پلاسما و درز جوشکار انواع خرید های بزرگ او ساخته شده در سال.

“مشتریان ما شنیده ام از در در حالی که در حال بیرون آمدن از چوب گفت:” اسکات معاون اجرایی رئیس جمهور از Air Handling Systems. “بزرگترین تفاوت برای من است و نوسانات از بین رفته است.”

تولید است که در حال حاضر یک بخش کوچکتر از کلی اقتصاد ایالات متحده است که نمیتواند به سرعت در حال رشد بخش خدمات است. هنوز هم وجود دارد نشانه ای از پتانسیل وانت حتی برای تولید. محبوب ساخت سنج, موسسه مدیریت عرضه نظرسنجی به تازگی گزارش خود را برای اولین بار اقتصادی پس از خواندن جولای.

تهمت های اخیر “فاز یک” معامله تجارت با چین شامل وعده داده است که چین را به خرید بیشتر ایالات متحده تولید و محصولات کشاورزی در دو سال آینده دیگر دلیلی برای خوشبینی در بخش آمار با تجارت جنگ است.

“چینی ها چسبیده به فاز یک معامله” لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی گفت: در یک مصاحبه. “رئیس جمهور تا به حال خوب تلفن تماس [پنج شنبه] با [رئیس جمهور] Xi Jinping. یازدهم گفت: نگاه انتظار خرید از صادرات ایالات متحده ممکن است کمی با تاخیر اما ما آن را.’ “

مایکل Canty جمهور از آلیاژ دم و دقیق جوشکاری در کلیولند است که با اعتماد به نفس بیشتر در مورد تولید پس از اخیر چین معامله و مغلوب ساختن پیشی جستن امضای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه است.

“همه رونق چرخه باید یک پایان — همه ما می دانیم که. اما من فکر می کنم این است که رفتن به ادامه برای حداقل دو سال دیگر,” Canty گفت. “دلیل این است که معاملات تجاری و مقررات که آمده اند ، آنها با داشتن یک اثر در حال حاضر.”

وجود دو علامت سوال برای اقتصاد ایالات متحده در این سال — چقدر بد تاثیر coronavirus خواهد بود و اینکه آیا هزینه های کسب و کار را انتخاب کنید تا. Kudlow و بسیاری از بخش خصوصی و اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که ضربه های کوچک از کشنده کروناویروس در آمریکا, اقتصاد, اصلاح کردن حدود 0.2 درصد از سه ماهه اول رشد. اما آن است که هنوز دلیل دیگری برای رهبران شرکت های بزرگ چند ملیتی به نگران باشید.

در حالی که مصرف کنندگان ادامه داد: صرف هزینه در یک سالم رای دادن کسب و کار و سرمایه گذاری در خارج از بخش مسکن قرارداد از آوریل تا دسامبر. بسیاری از رهبران شرکت های بزرگ را نگه ندارد همان اقتصادی ebullience که مصرف کنندگان و صاحبان کسب و کار انجام دهد.

“هنگامی که ما نگاه مدیر عامل شرکت اعتماد به نفس بررسی آن را کاملا یک داستان متفاوت” گفت: Lynn فرانکو مدیر-شاخص های اقتصادی-و نظرسنجی در این کنفرانس هیئت مدیره. “آنها بسیار بدبین. تجارت گرفته شده تلفات در کسب و کار سرمایه گذاری.”

نیز وجود دارد که نگرانی ها در مورد اقتصاد آمریکا که دموکرات نامزد ریاست جمهوری صحبت شده است تا اغلب, به خصوص عدم بالاتر شغل پرداخت و اغلب سنگین هزینه های مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک و کالج.

“و ما در حال تولید مقدار زیادی از کیفیت پایین مشاغل گفت:” علامت گذاری Muro, مدیر شهری سیاست برنامه در موسسه بروکینگز. “اما یک کار و یک شغل برای یک وحشت زده و عصبی ملت است.”

اسکات کلمنت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im