آمریکایی ها در برخورد با شوک های اقتصادی به سردرگمی دچار سردرگمی تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن محرک تلاش

مقامات در سرویس درآمد داخلی هشدار داده اند که $1,200 امداد چک ممکن است در رسیدن به بسیاری از آمریکایی ها تا ماه آگوست یا سپتامبر اگر آنها قبلا داده شده خود را مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات به دولت است. مالیات دهندگان نیاز به پاسخ از IRS در میان یک سرعت در حال تغییر بازار کار آنها در مواجهه با وب سایت های دولتی ناکارآمد و بی توجه مراکز تماس است که تبدیل به understaffed به عنوان کارگران فدرال در خانه بمانند.

اضافه کردن به سردرگمی بودند چندین آخرین لحظه تغییرات تصویب توسط مقامات فدرال به اساس تلاش های امدادی از جمله یک نسخه به قوانین کسب و کار کوچک وام برنامه ساعت قبل از آن زندگی می کنند رفت و اواخر لغو یک نیاز است که تامین اجتماعی دریافت کنندگان فایل یک فرم مالیاتی قبل از دریافت خود را تسکین چک.

راس ژانگ, 32, روشنایی طراح و تکنسین در نیویورک تلاش ناموفق تماس با بیکاری دولت خط برای کمک به 50 بار در روز جمعه پس از در حال حاضر در تلاش برای انجام این کار ده ها بار پس از گذاشته شدن حدود سه هفته پیش.

“این است که احساس ناتوانی و اضطراب و خشم مردم در قدرت و عدم ارائه پاسخ” ژانگ گفت. “استرس است و به همان اندازه از مجازات بوروکراسی که از virus.”

صفوف بیکاران احتمالا تورم به سرعت: حدود نیمی از کسب و کارهای کوچک در صورت بسته شدن بیش از دو ماه آینده بدون کمک اضطراری با توجه به یک فدراسیون ملی کسب و کار مستقل بررسی.

جو Scaldara, 47, برای هفته بود و تصمیم گرفت در برابر کاهش ساعت از هفت نفر کارکنان در Auto Tune مجموع مراقبت از خودرو به دلیل او به فکر وام های فدرال برنامه اجازه می دهد او را به پوشش خود حقوق و دستمزد. اما در روز جمعه Scaldara بانک به او گفت که آن را نمی خواهد روند کوچک خود-کسب و کار نرم افزار به دلیل آن است که اولویت بندی مشتریان با وام موجود است. Scaldara تماس به سه نفر دیگر از وام دهندگان شده اند بازگشت و او گفت که او انتظار دارد به اخراج کارکنان خود را در پایان این هفته است.

“این بسیار نا امید کننده” Scaldara گفت. “من احساس من تا به حال پشم کشیده بر چشم من.”

مدافعان دولت اوایل می گویند تلاش های دولت اقتصادی بی سابقه ای مواجه شوک و دلهره آور از مجموعه ای از وظایف است. رمان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است مقدار فدرال نیروی کار به کار از راه دور و به شکل آن سیاست پاسخ در حالی که کار از خانه. مقامات گزارش به وزارت خزانه داری خود می شوند و حرارت گرفته شده به عنوان آنها را از طریق ورودی یک روش مشابه به مجاور کاخ سفید و مجریه پیچیده است.

بخش هایی از دولت فدرال تلاش های امدادی را نشان داد نشانه هایی از موفقیت است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز جمعه اعلام کرد که اداره کسب و کار کوچک در حال حاضر فرآوری شده بیش از $1.8 میلیارد دلار وام اضطراری برای شرکت های کوچک تا حد زیادی توسط جامعه بانک, حتی اگر این برنامه در مراحل ابتدایی است. اقتصاددان در هر دو سمت چپ و راست را ستوده اند دو حزبی اقدامات برای ارسال چک و تقویت بیمه بیکاری.

“وزیر Mnuchin طول می کشد بسیار جدی خود مسئولیت اجرای بزرگترین اقتصادی بسته امداد در طول تاریخ برای کمک به کارگران آمریکایی خانواده ها و کسب و کار” سخنگوی وزارت خزانه داری مونیکا کراولی گفت: در بیانیه ای با استناد به سریع راه اندازی کسب و کار کوچک برنامه و $1,200 بررسی پرداخت و همچنین به عنوان استخدام از خارج شرکت های هواپیمایی برنامه وام. “دبیر کل [خزانه] تیم به طور کامل متعهد به سریع و اجرای موفقیت آمیز مراقبت اقدام به ارائه کمک های مورد نیاز به مردم آمریکا.”

Mnuchin دارای اختیار داشت enormous, شخصی, کنترل تخصیص صدها میلیارد در بودجه اضطراری از نزدیک بررسی نه تنها تصمیم گیری های سیاست بلکه بخش صفحات اطلاعاتی و اخبار منتشر شده. برخی از مقامات در وزارت خزانه داری باید griped که Mnuchin نزدیک درگیری های شخصی در سراسر متعدد تلاش خطرات ایجاد یک “تنگنا” که کند می کند فوری روند disbursing کمک با توجه به سه نفر که صحبت با مقامات دولتی در روزهای اخیر.

پیشین مقامات وزارت خزانه داری نیز ایراد گرفت Mnuchin برای انجام بیشتر برای پر کردن موقعیت های کلیدی در وزارت خزانه داری صفوف با کارشناسان. بیش از یک دوجین ارشد در وزارت خزانه داری شد پر نشده به عنوان بحران ایجاد گسترده خلاء بین شغل کارکنان و بالاترین سطح مدیریت.

“این یک چیز را به نوبه خود آب در انفجار کامل آن چیزی است که کنگره را با 2 تریلیون دلار محرک. اما آب هنوز برای دریافت از طریق لوله ها — و در حال حاضر لوله ها مسدود هستند” گفت: سارا بلوم راسکین سابق معاون وزیر در وزارت خزانه داری در دولت اوباما.

که کمبود خطرات تاخیر در یک تلاش عظیم است که در آن سرعت از ذات است در تمام سطوح اقتصاد. برخی از شرکت های بزرگ walloped با شیوع این بیماری در حال جستجو برای پاسخ در مورد چگونه آنها می توانید دسترسی به بیش از 400 میلیارد دلار در اورژانس بودجه فدرال. Mnuchin مثلا گفت که دولت احتمالا به دنبال سهام عدالت در شرکت های هواپیمایی در ازای کمک های اضطراری یک تقاضای شرکت های هواپیمایی با عصبانیت رد. هواپیمایی لابی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای مطبوعات کاخ سفید شورای اقتصاد ملی و رئیس جمهور تهمت به طور مستقیم اگر Mnuchin نمی کند به پایین با توجه به یک فرد با آگاهی از استراتژی سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به آزادانه بحث خصوصی مشورت.

توجه هفته گذشته محور تا حد زیادی در این قانون SBA برنامه محور دولت را تلاش برای جلوگیری از شرکت هایی با کمتر از 500 کارمند از بیرون رفتن از کسب و کار. وام برنامه طراحی شده است برای کمک به سرعت به میلیون ها نفر از بیمار کسب و کار به طوری که آنها می توانید نگه داشتن کارکنان خود را. برخی از مدیران بانک ها balking در شرایط استفاده از این برنامه که به آنها هشدار داد در آن عجله به خرج کردن بودجه می تواند منجر آنها برگزار می شود در قبال “می دانم که شما مشتری” مفاد قانون محرمانه بودن بانک. تاخیر و عدم قطعیت را ترک کرده اند برخی از کسب و کارهای کوچک در تلو تلو خوردن.

کریس Landry اجرا می شود که یک شرکت مشاوره در شمالهمپتون, Mass., گفت: با دو فرزند خود در کالج او نیاز به دانستن این که آیا او می تواند دریافت وام اما قادر نبوده است برای دریافت پاسخ از هر دو خود را در اتحادیه های اعتباری و یا بانک خود را. “این بسیار نا امید کننده” Landry گفت. “دستورالعمل بسیار گیج کننده برای کسانی است که حسابداران حرفه ای.”

بخش دیگر از پاسخ دولت در حال حاضر در معرض بودن به عنوان ناکافی به چالش در دست است. کنگره داده است ایالات متحده اضافی 1.5 میلیارد دلار برای به روز رسانی سیستم های خود را به روند نرخ بیکاری که در واقعیت متحده احتمالا باید نزدیک به یک اضافی 30 میلیارد دلار به 60 میلیارد دلار آن مشخص نیست چقدر وزارت کار ارائه خواهد شد با توجه به Indivar Dutta Gupta, co-مدیر اجرایی جورج تاون مرکز فقر و نابرابری. بیش از 25 متحده با استفاده از پردازش سرور است که تاریخ را به سال 1980 و به روز نشده است در دهه. دولت های متعدد بیکاری وب سایت در حال حاضر در حال سقوط در میان گسترده گزارش که به تازگی گذاشته نمی توانید پاسخ سوالات.

اشک در فدرال خالص ایمنی نیز رویه به عنوان یک نگرانی است. میلیون ها نفر بیشتر مردم احتمالا درخواست برای فدرال مزایای رفاهی اما توان انکار کرد چرا که این برنامه هزینه های دربسته در محیط گفت: Michael لیندن یک همکار در موسسه روزولت چپ متمایل فکر می کنم تانک. تا 30 میلیون آمریکایی در معرض خطر از دست دادن بیمه خود را به دلیل ویروس با تعداد افراد بدون بیمه درمانی در همه به طور بالقوه افزایش به 40 میلیون, با توجه به گزارش اخیر توسط مدیریت سلامت همکاران بهداشت و درمان-مراقبت از مشاوره شرکت. درآمد دولت است که انتظار می رود به شاقول به عنوان فعالیت های اقتصادی grinds به توقف محروم پزشکی — فراهم می کند که بیمه به فقرا — از یک کلید منبع مالی.

“این یک طوفان کامل که در آن سیستم تنظیم به سقوط در یک لحظه نیاز” گفت: ربکا Vallas, یک فقر متخصص در مرکز آمریکا پیشرفت های چپ متمایل فکر می کنم تانک.

با وجود این در اوایل مبارزات در گرفتن محرک برنامه راه اندازی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز شده است مذاکرات در اضافی لوله بسته کمک. مقامات کاخ سفید در روزهای اخیر مورد بحث و تبادل حقوق و دستمزد-کاهش مالیات سرمایه-مالیات بر سود برش ایجاد 50 ساله اوراق قرضه خزانه داری را به قفل در نرخ بهره پایین و چشم پوشی است که پاک کردن کسب و کار و مسئولیت از کارکنان که قرارداد coronavirus در این کار با توجه به دو نفر با دانش داخلی کاخ سفید مذاکرات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی.

در اظهارات تهمت نیز کشف و ضبط شده است بر اساس این ایده از 2 تریلیون دلار زیرساخت های بسته پس از گفتگو با دیرینه همکاران کسب و کار در نیویورک یک ایده همچنین محبوب در میان دموکرات کنگره. اما تهمت چهره داخلی و تردید بیش از یک زیرساخت لایحه از پیشرو کاخ سفید بازیکنان با رئیس ستاد علامت مراتع و ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow دیده می شود به عنوان مخالفت با تلاش و با توجه به یکی از افراد آشنا با پویایی.

آن است که روشن نیست که آیا مقامات در حال حرکت به اندازه کافی سریع برای اجرای این بسته برای اولین بار و یا به تصویب یک دوم برای بحران باربری در اقتصاد برخی از اقتصاددانان می گویند.

“اداری از طرف دولت به طور کامل غرق در حال حاضر گفت:” جیسون فورمن که در خدمت به عنوان یک اقتصاددان ارشد در دولت اوباما. “ما تا به حال یک creaky زیرساخت برای شروع و آن را در حال حاضر در خطر شکستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net