آمریکایی ها باید ثبت بیش از 40 میلیون مدعیان در گذشته 10 هفته به عنوان یکی دیگر از 2.1 میلیون ظ برای منافع هفته گذشته

در هفته های اخیر بسیاری از کشورها آغاز شده لغو محدودیت های اعمال شده در مارس به معنای محدود کردن گسترش coronavirus که از چهارشنبه تا به حال به کشته شدن بیش از 100 ، 000 در سراسر کشور است. اما روند بهبود بوده است ناهموار hamstringing برخی از دولت و کارفرمایان بیشتر از دیگران است. در تعدادی از کشورهای بسیار زیادی بخش از نیروی کار است که در حال حاضر جمع آوری مزایای بیکاری. برای مثال 26.7 درصد از نیروی کار در نوادا در حال جمع آوری مزایای بیکاری به 25 درصد در فلوریدا. حتی 20.6 درصد از نیروی کار در کالیفرنیا پرجمعیت ترین دولت است, جمع مدعیان.

در عین حال گسترده زیان کار را ترک کرده اند کارگران به طور فزاینده ای خطرناک اتصال: تحت فشار برای بازگشت به نیروی کار — از جمله از کاخ سفید — آمریکایی ها شده اند از چپ به رقابت برای سریع-کاهش تعداد مشاغل کمک دفاتر ورود داده ها و دست زدن به مسئولیت های دیگر است که می تواند عمدتا اعدام از خانه.

وجود دارد در حال رشد است و تعداد روزنه ها در انبارها به عنوان عمده فروشان مانند آمازون گسترش ردپای خود را با توجه به یک عکس فوری وارد شده توسط ZipRecruiter یک شغل-ارسال وب سایت. اما برخی از بزرگترین تقاضا برای سخت تر برای دریافت “امن” شغل نیاز به کمی به هیچ چهره به چهره از جمله ورود اطلاعات و خدمات به مشتریان و سایر انسانی-منابع وظایف جولیا گفت Pollak این شرکت کار اقتصاددان.

سه ماه پیش برای مثال 19 نفر به طور متوسط ممکن است اعمال می شود برای باز مشتری-سرویس نماینده موقعیت در سایت ZipRecruiter یافت. توسط ممکن است که به طور متوسط به حال سه برابر شده حتی اگر وجود دارد 40 درصد کاهش در تعداد کسانی که شغل ذکر شده در وهله اول آنلاین.

تقلا برای کنترل از راه دور, اجتماعی دور اشتغال نشان دهنده طولانی ترس در بخشی از کارگران ایالات متحده در مورد امنیت فیزیکی و مالی به عنوان همه گیر امتداد آن به ماه سوم — و تهدید به گرفتگی در دسترس بودن برخی از فدرال برنامه های کمک.

“با شش, هفت, هشت, شاید حتی 10 بیکار آمریکایی ها در هر کار باز” Pollak گفت: “این بسیار رقابتی در بازار کار است.”

تنش بافندگی بیش واشنگتن به عنوان قانونگذاران کنگره و کاخ سفید دشمنی بیش از بعدی خود را در پاسخ به بحران اقتصادی ساخته شده توسط coronavirus. آخرین آمار آمد چهارشنبه به بوئینگ یکی از بزرگترین ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان گفت: این مراحل به اخراج هزاران نفر از کارگران است.

همه گیر باعث شده است تا نرخ بیکاری در کشور بیش از 14 درصد و مارک بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ.

تاریخی نرخ افزایش بیکاری را تهدید ایالات متحده با یک نامشخص مسیر بهبود اقتصادی فدرال رزرو در تأیید گزارش روز شنبه که برجسته ناگهانی قطره در هزینه های مصرف کننده, گردشگری داخلی, فعالیت های تولیدی و کشاورزی شرایط بیش از زندگی از این همه گیر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود متعهد شده است در هفته های اخیر که سریع دوباره بجای اول برگشتن است در افق. آن را می تواند چند ماه قبل از یک تصویر واضح تر از بازار کار پدیدار می شود.

از ماه مارس آمریکایی ها به طور غیر منتظره از کار بهره مند از اضافی $600 در هر هفته در بیکاری کمک های تاریخی به افزایش مزایای بیکاری مجاز تحت 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند. پول ثابت شده مهم در کمک به خانواده خود را پرداخت صورتحساب خود را حفظ کنند وام مسکن و خرید مواد غذایی و کالاهای دیگر کارشناسان می گویند.

اما کمک مجموعه به پایان رسید و در پایان ماه جولای بیشتر بدون اقدام کنگره که تهمت و عربستان متحدان مخالفت کرده اند. پتانسیل از دست دادن که بحرانی نقدی — ترک برخی از آمریکایی ها با اندازه کوچکتر بیکاری چک — ممکن است ارسال برخی از کارگران تکاپوی این تابستان به سعی کنید برای پیدا کردن کنسرتهایی در یک دور بازار است. و سپس وجود دارد می تواند به رقابت و حتی بیشتر برای کار از راه دور است که اجازه می دهد تا کارکنان به ماندن در خانه.

“برای قریب به اتفاق عمده ای از مردم کسانی [بیکاری] مزایای حتی نمی جایگزین نیمی از خود را قبل از درآمد گفت:” هایدی Shierholz این اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی و اقتصاددان ارشد سابق در وزارت کار. “آن را به معنی مردم خواهد بود و قطعا به دنبال شغل” او افزود: ایجاد یک بحران به دلیل “تعداد فرصت های شغلی تا حد زیادی کاهش می یابد coronavirus شوک.

کسانی که آرزوی بازگشت به نیروی کار به دنبال موقعیت های جدید در میان کتک اقتصاد هستند به احتمال زیاد برای پیدا کردن گزینه های خود را محدود و کمتر از ایده آل است. در حال حاضر برخی از اقتصاددانان گفت: آنها تا به حال متوجه رشد بی میلی در بخشی از کارگران به درخواست برای موقعیت های که در آن چهره به چهره تعامل مورد نیاز است — و کار در خانه ممکن است دشوار یا غیر ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>