آمریکایی و کانادایی تقلا به خانه قبل از مرز تا حد زیادی تعطیل

الکس Filipe ایسنا

دو خط بسته در کانادا عبور از مرز در هزار جزیره پل در لنسدون انتاریو در روز پنج شنبه. ایالات متحده و کانادا به توافق نزدیک خود را 5,500 مایل مرز به “غیر ضروری” ترافیک به سرعت گسترش coronavirus.

تورنتو — این بود که چگونه باب شل انتظار اقامت خود را در تمپا, فلوریدا,., برای پایان دادن به.

برای 21 سال او و همسر خود را ترک کرده اند خانه های خود را در پارلمان انتاریو — برخی از 75 مایلی جنوب اتاوا — به صرف خود را در زمستان گرم و sunnier مکان درست مثل صدها نفر از هزاران نفر از دیگر “snowbirds.” این زن و شوهر وارد در فلوریدا در ماه نوامبر و برنامه ریزی برای بازگشت به کانادا اواخر ماه گذشته.

در حال حاضر آنها در میان بسیاری از کانادایی ها در تکاپوی به خانه پس از کانادا و ایالات متحده اعلام کرد که آنها تا به حال به توافق نزدیک خود را 5,500 مایل مرز — جهان طولانی ترین سرزمین مرزی — به ترافیک غیر ضروری در یک اقدام بی سابقه تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

شل گفت: خانواده اش از او خواست تا دوباره قبل از اعلام به خصوص که تعداد موارد ابتلا به این ویروس کشنده در فلوریدا علامت رو به بالا. او تقریبا تصمیم به ترک “برای حفظ صلح در خانواده او گفت:” اما خبر جزئی مرز خاموش شدن ارائه یک “فشار.”

“هنگامی که ما از مرز عبور خواهیم بود رها,” او گفت:.

مرز محدودیت های که پا زدن در نیمه شب نه تنها طرح میتوانست به برنامه سفر بلکه معرفی یک درجه از سردرگمی و احساس وحشت و نگرانی به هم تنیده شده مرز جوامع است. برخی از 400000 نفر و بیش از 1.6 میلیارد دلار کالا گذشتن از آمریکا و کانادا مرز هر روز.

[مغلوب ساختن پیشی جستن ترودو به توافق نزدیک آمریکا و کانادا مرز به ‘غیر ضروری ترافیک]

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد که بسته شدن از کانادا مرزها به اکثر اتباع خارجی دوشنبه اما معاف شهروندان آمریکایی به دلیل “سطح از ادغام دو ما اقتصاد است.” این تصمیم با واکنش انتقادی از جمله از بریتیش کلمبیا, وزیر بهداشت, که اشاره به افزایش موارد در کشور همسایه واشنگتن است.

ترودو و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد بخشی از مرز بسته شدن در جدا اخبار همایش دو روز بعد. محدودیت خواهد شد که برای حداقل 30 روز اجازه می دهد جریان کالاهای مجاز بازرگانی و تجارت برای ادامه و همچنین معاف مسافران با عبور از مرز برای اهداف پزشکی به مطالعه و یا به کار می کنند. کسانی که سفر را برای “مقاصد گردشگری” را منع می شود.

پناهجویانی که در تلاش برای آمدن به کانادا نامنظم از ایالات متحده را نیز ارسال خواهد شد به عنوان بخشی از یک موقت توافق جدید بین دو کشور ترودو به خبرنگاران گفت: خارج Rideau کلبه رسمی اقامت در اتاوا. او شده است در انزوا وجود دارد بعد از آزمایش مثبت برای covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus هفته گذشته است.

ایالات متحده و شهروندان کانادایی که در خارج از کشور اجازه خواهد داشت برای بازگشت به خانه و حتی پس از اقدامات در حال اجرا. که به معنی شل و دیگران نمی خواهد نیاز به عجله برای بازگشت به کانادا قبل از نیمه شب جمعه. اما کانادا نیاز شهروندان خود به خود منزوی برای 14 روز پس از بازگشت آنها و یا محل آنها را در قرنطینه اگر آنها نشان می دهد تا در یک مرز مشترک با علائم.

اوان Rachkovsky سخنگوی کانادا Snowbirds انجمن گفت: بسیاری از snowbirds هنوز تقلا برای دریافت, صفحه اصلی, به ویژه به دلیل برخی از ارائه دهندگان خدمات بیمه توصیه کرده اند که مشتریان است که پوشش خود را به پایان خواهد رسید در 10 روز. دیگران او گفت: تلاش شد برای پیدا کردن پرواز به کانادا, پس از چندین خطوط هوایی به طور چشمگیری محدود خدمات.

بیل بلر کانادا امنیت عمومی وزیر به خبرنگاران گفت: جمعه وجود دارد در حال حاضر شده است “کاهش قابل توجهی” در سفر در سراسر ایالات متحده و کانادا مرز پس از اعلام تعطیلی. از جمعه بعد از ظهر وجود دارد بدون تاخیر برای مسافران در ترین گذرگاه های مرزی با توجه به آنلاین ردیاب به روز شده توسط آژانس خدمات مرزی کانادا.

[به روز رسانی های زنده: نیویورک کارگران گفت: به ماندن در خانه را به آهسته coronavirus; U. s.-Mexico border بسته به ترین سفر]

جیم Diodati شهردار Niagara Falls, Ontario, گفت اخبار CTV این هفته است که این شهر را تبدیل به یک “شهر ارواح” و این خطوط در مرز بودند عملا وجود ندارد.

اما در عبور از میان Coutts آلبرتا و شیرین چمن منت., زمان انتظار برای رسیدن به کانادا کشیده بود تقریبا یک ساعت در روز جمعه.

خواهد Harty صاحب دو درخت مسافرخانه در کوتس گفت: ساکنان محلی اغلب در سفر به Shelby منت., گاز و مواد غذایی به دلیل آن است که بسیار نزدیک تر از شهرهای بزرگ در آلبرتا. او نگرانی های جزئی مرز بسته شدن صدمه خواهد متل او متعلق به دو دهه است.

“من امیدوارم که آنها این مراقبت گرفته و آن را به پایان می رسد و همه چیز به حالت عادی بازگشت,” او گفت:.

جف باتلر مدیر هزار سلیمان وظیفه رایگان در انتاریو در سراسر مرز از اسکندریه خلیج n. y. او گفت در حالی که او را دیده است “کاهش شیب دار” در سفر از کانادا به ایالات متحده در این هفته ترافیک در جهت مخالف بوده است ،

باتلر گفت: یک قطره در گردشگری به عنوان یک نتیجه از بسته شدن است “قطعا یک نگرانی” اما مغازه اش باز باقی خواهد ماند به خدمت, تجاری, ترافیک, البته با کاهش ساعت.

[نقشه برداری گسترش coronavirus]

در Blaine بشویید. a seaside مرز شهر در کنار همسایه, سفید, سنگ, بریتیش کلمبیا, مقامات دولتی و صاحبان کسب و کار آماده برای قریب الوقوع محدودیت در صلح طاق سوم-شلوغ ترین ایالات متحده آمریکا-کانادا عبور از مرز.

“ما در نظر کانادایی ها که در شمال مرز به همسایگان ما” گفت: بلین شهرستان مدیر مایکل جونز. “ما به سفید سنگ به سینما و برای شام آنها را انتخاب کنید تا بسته از خرده فروشان آنلاین است. که تغییر چشمگیر است.”

رکود در مرزی ترافیک فرستاده است سال بیش از فروش سال رو به کاهش تقریبا 90 درصد در دو هفته گذشته در مایک هیل شورون ایستگاه که در آن اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار می آید از کانادایی, خرید ارزان آمریکا گاز.

“هنگامی که شما بسته است که رگ کردن تمام ایستگاه های گاز در حال خالی,” او گفت:.

شل گفت: آن را به حدود 21 ساعت به رانندگی از بازگشت به آتن. او و همسرش از فلوریدا در 4:20 a. m. و در کارولینای جنوبی ظهر. آنها برنامه ریزی برای ماندن در جایی یک شب قبل از ادامه سفر خود را.

در میان تمام این هرج و مرج وی با اشاره به پوشش نقره ای.

“ترافیک خوب است,” او گفت:. “ترافیک بسیار خوب است.”

Scruggs گزارش از سیاتل.

ادامه مطلب

برای رسیدن به این کانادا, جزیره ایمیل عبور از طریق مین است. در حال حاضر آمریکا و عوامل آن باز است.

در یک پیچ و تاب و کانادا و ایالات متحده می پرسد برای کمک به سرکوب در آن مرز جنوبی

یک مرگ در مرز کانادا: دومینیکن مرد در تلاش بود برای رسیدن به دختر خود را در ایالات متحده آمریکا

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>