آمریکایی ها به احتمال بسیار زیاد برای دریافت 1000 دلار (یا بیشتر) چک. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

“ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که تهمت می خواهد چک به بیرون رفتن “در دو هفته آینده.”

این یک ایده جدید است. ایالات متحده انجام داده است و این دو بار قبل از. در طول رکود بزرگ دولت فدرال فرستاده شده در مورد هر یک از $300 به $600 چک (به علاوه 300 دلار برای هر کودک). همان چیزی که اتفاق افتاده در سال 2001 زمانی که اکثریت آمریکایی ها دریافت 300 دلار را بررسی کنید.

در آخرین رکود چک بیرون رفت و به تقریبا هر کسی که نبود یک میلیونر و ثبت متحده اظهارنامه مالیاتی از جمله امنیت اجتماعی گیرندگان. آمریکایی ها درآمد حداقل برخی از درآمد اما کمتر از $75,000 کردم مقدار کامل در حالی که ثروتمند و افراد کمتر است. پرداخت ارسال شد با یک بررسی در پست الکترونیکی و یا واریز مستقیم به حساب بانکی.

اکثر اقتصاددانان در سراسر طیف سیاسی مانند این ایده به دلیل آن ساده و نسبتا سریع است. بر خلاف دیگر کمک دولت — بیمه بیکاری رفاه و یا مواد غذایی — مردم مجبور به درخواست برای پرداخت, و وجود دارد هیچ محدودیتی در چگونه به استفاده از پول است.

به عنوان اقتصاد ایالات متحده می آید به یک وقفه کار ضرر و زیان در حال نصب است و می تواند رسیدن به میلیون ها نفر اقتصاددانان می گویند. $1,000 پرداخت نمی به طور کامل جبران کند اما کارشناسان و سیاستمداران می گویند این اولین گام خوب برای کمک به مردم در خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره. آن آثار را به معادل آن از یک هفته از پرداخت به صورت معمولی آمریکایی, با توجه به آخرین گزارش وزارت کار داده که نشان می دهد متوسط درآمد هفتگی از $936 برای کارگران تمام وقت.

در گذشته رکود ثروتمند آمریکایی ها تمایل به صرفه جویی در پول است که blunted کمک های اقتصادی اما کم درآمد آمریکایی ها استفاده می شود بلافاصله آن را به پرداخت صورتحساب تاسیسات برای خانواده های خود و تقویت اقتصاد است. در گذشته حدود دو سوم از پول صرف شده در شش ماه اول چک, بیرون رفتن با توجه به مطالعات اقتصادی از سال 2001 و 2008 محرک تلاش.

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که تداوم کردن مواد غذایی تمبر رفاه و بیمه بیکاری در طول رکود فراهم می کند و حتی بزرگتر اقتصادی افزایش به همین دلیل: این آمریکایی ها هستند که بیشتر پول در بسته و آنها تمایل به صرف پول به سرعت.

وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد به طور آهسته از پول تا آزادانه. برخی بپرسید که آیا آن را عاقلانه به ارسال پول در زمانی که اکثر آمریکایی ها قرار است به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. دیگران استدلال می کنند که غنی مردم نباید چک از آنجا که آنها نیاز به پول نقد.

در سال 2001 و 2008, چک شدند از لحاظ فنی مالیاتی “تخفیف” به معنی آنها بخشی از یک بزرگتر مالیات را کاهش دهد. Coronavirus بررسی پیشنهاد فقط می تواند مستقیم و پرداخت نقدی که دولت صندوق قرض گرفتن پول است.

Mnuchin گفت: میلیونرهای خواهد بود نه گرفتن چک. دموکراتیک پیشنهاد از Rep. تیم رایان (D-اوهایو) و Ro خناس (D-کالیفرنیا.) را به حداقل $1000 به همه ساخت کمتر از $65,000. آنها می گویند که حدود 75 درصد از آمریکایی ها خواهد بود واجد شرایط.

دموکراتیک طرح از سنسور. Michael F. بنت کلرادو, Cory Booker از نیوجرسی و Sherrod قهوه ای از اوهایو می رفتن و حتی بیشتر. آن را فراهم می کند 2000 دلار برای هر آمریکایی بالغ و کودک به همراه 1500 دلار چک در تابستان و یک $1,000 بررسی در پاییز اگر بهداشت عمومی اورژانس همچنان ادامه دارد. بالاترین درآمد را دریافت چک تحت دموکراتیک طرح است.

“ما نیاز به چند دور از پول برای همه” گفت: کلودیا Sahm سابق فدرال رزرو اکونومیست که یکی از کارشناسان برجسته در رکود. “این رکود در حال رفتن به شدید تر از رکود بزرگ.”

سهم در حال حاضر پیش بینی یک رکود اقتصادی عمیق تر از آنچه که اتفاق افتاده در 2007-2009 اما او گفت: آن را نمی ممکن است به عنوان طولانی مدت اگر سیاستگذاران عمل کن. او شده است صحبت کردن به قانونگذاران در مورد 1.5 تریلیون دلار محرک که شامل این بررسی همراه با کمک های ایالات و کمک برای شرکت در آستانه ورشکستگی.

اقتصاددانان در سراسر طیف سیاسی شده اند, اصرار کنگره برای ارسال این چک ها از جمله گرگ Mankiw رئیس جمهور جورج دبلیو بوش رئیس اقتصاددان و جیسون فورمن باراک اوباما رئیس اقتصاددان. آنها می گویند پول می تواند تحویل سریع امروز از آن در سال 2008 بود تا حدودی به دلیل واریز مستقیم است به طوری گسترده در حال حاضر. ارسال به همه — بدون در نظر گرفتن درآمد — همچنین می تواند سرعت بخشیدن به روند چرا که دولت نمی خواهد باید برای بررسی سوابق درآمد.

“با توجه به دشواری شناسایی واقعا نیازمند و مشکلات ذاتی در تلاش برای انجام این کار با ارسال هر آمریکایی یک $1,000 بررسی asap خواهد بود یک شروع خوب” Mankiw نوشت و در وبلاگ خود.

فورمن قرار داده و آن را این راه: “هیجان زده برای دیدن @MittRomney پیشنهاد 1000 $در چک. این خواهد [بود] بحرانی طبقه اجتماعی بیمه برای صدها میلیون نفر از آمریکایی ها و کمک خواهد کرد تا اقتصاد جهش سریع تر زمانی که ما از گذشته این ویروس مستند فاز.”

پول احتمالا نمی توانید بیرون بروید و در دو هفته, به کاخ سفید ارائه شده است. در سال 2008 آن را در زمان حدود دو ماه برای دریافت چک به افراد, یادداشت Mattie با Duppler یک همکار در سمت راست متمایل ملی مالیات دهندگان اتحادیه. اما او گفت: آن را معقول و منطقی است که پول می توانید شروع به بیرون رفتن در ماه آوریل است.

سرویس درآمد داخلی بسیاری از مردم مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات با توجه به اینکه نزدیک به 90 درصد از مردم ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را آنلاین در سال گذشته است. پول می تواند تحویل داده می شود و حتی سریع تر به بسیاری از سخت ترین ضربه مردم اگر آن را ارسال از طریق پرداخت تأمین اجتماعی به افراد مسن و یا از طریق الکترونیکی انتقال سود کارت اعتباری که دولت کمک گیرندگان در حال حاضر.

Sahm, رکود اقتصادی, کارشناس مقامات کنگره و کاخ سفید برای ارسال اولیه چک به سرعت و پس از آن می گویند که آنها انجام خواهد داد اگر نرخ بیکاری جهش بالاتر از سطح معینی در این تابستان.

“جهان است که عملا در جنگ” اقتصاددان فرانسوی اولیور بلانچارد در توییتر نوشت. بلانچارد سابق بالا اقتصاددان در صندوق بین المللی پول. او خواست دولت ایالات متحده به عقب نگه دارید در هزینه.

در حالی که برخی نگرانی که ارسال چک برای اکثر آمریکایی ها می آید با یک برچسب قیمت سنگین است که می تواند ارسال این سال کسری بودجه به رکورد 2 تریلیون دلار یا بیشتر بلانچارد اشاره می کند که حدود 10 درصد از اقتصاد کشور است. در طول جنگ جهانی دوم به ایالات متحده فرار کسری بیش از 20 درصد از تولید ناخالص داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>