آمریکایی ها در حال نوشیدن بیشتر در این بیماری همه گیر. صنایع دستی قرار زیرند نمی گرفتن هر یک از این عشق.

الکل تحویل برنامه Drizly می گوید فروش رسید 485 درصد از طریق اواسط ماه آوریل است. و تجزیه و تحلیل داده ها شرکت inMarket می گوید نور آبجو فروش سر به فلک کشید با Anheuser-Busch را Busch نور فروش دچار 44 افزایش بیش از دو ماه گذشته.

رستوران ها و کافه ها فقط بیدار شدن از یک خواب طولانی اما ما جگر شده اند کار اضافه کاری در طول بیماری همه گیر.

یک دسته تا به حال کمی چشم انداز مثبت در فروش و مصرف ، آمریکایی هنر و صنعت قرار زیرند دیده اند ناگهانی کاهش در فروش, نگرانی کارشناسان صنعت است که بسیاری از مشروب نمی خواهد آن را از طریق همه گیر و رکود اقتصادی است.

با توجه به آب مقطر ارواح شورای ایالات متحده و آمریکا تقطیر موسسه مشروب در حال تجربه قابل توجهی اخراج و کاهش در فروش.

“روایت شده است که مردم به خرید انواع سبز اما ما شک و تردید گفت:” اسکات هریس مالک Catoctin نهر تقطیر در هیبلا ولی Va., که باعث می شود آن گل سرسبد Roundstone چاودار و همچنین جین و هویج. “بازار لرزه های تغییر کرده است.”

او گفت که قبل از همه گیر این شرکت به فروش 60 درصد از محصولات خود را به فروشگاه ها مشروب و 40 درصد به رستوران ها و کافه ها. در آوریل Catoctin فروش نیست به یک رستوران یا نوار, او گفت:.

“به واقع می بینیم که ویرانگر است,” او گفت:.

مردم تا حد زیادی نوشیدنی چیزهای فانتزی کوچک-تولید صنایع دستی ارواح در رستوران ها و میله های ترک خود را در متخصص مراقبت از mixologists. در خانه مردم نیست و جزئی با عماری و bitters خیلی, رفتن سنگین در دسته ارزان قیمت, آشنایی با مارک های چنین به عنوان Jim Beam یا Smirnoff.

رستوران بازگشت 80 موارد قرار دادی ویسکی bottlings که تا به حال ساخته شده است به طور خاص برای آنها به Catoctin کریک در اوایل ماه مارس. و فروش در اتاق مزه که برای اختصاص 20 تا 25 درصد از درآمد قبل از همه گیر به طور کامل ناپدید شد.

این شرکت تا به حال بوده است, پوسته پوسته شدن تا به فروش 100,000 بطری این سال اما هریس گفت: آنها خوش شانس خواهد بود اگر آنها می تواند تکرار در سال گذشته فروش 60,000 بطری.

آنها به طور چشمگیری کاهش نیروی انسانی در کارخانه یا محل تقطیر ساخته شده و ضد عفونی کننده دست برای نگه داشتن کارکنان خود را اشغال کردند تا بخش عمده ای اتانول و مواد شیمیایی denaturant — چه چیزی باعث ضد عفونی کننده دست نمی آشامیدنی — بیش از حد گران شد آن را از لحاظ اقتصادی ارزشمند است.

فضل صرفه جویی در هریس گفت: این است که در مارس 6 ویرجینیا مجاز مشروب به کشتی به طور مستقیم به مصرف کنندگان است. اولین روز آن حقوقی این شرکت با دریافت 80 سفارشات. روز بعد از 80 ،

“ما تا به حال به تغییر ما مزه اتاق به یک حمل و نقل اتاق” هریس گفت.

کانکتیکات, مریلند, مونتانا, نیویورک و اورگان نیز به تازگی به مجاز در دولت مقطر به ارائه به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.

فیلیپ McDaniel, مدیر اجرایی سنت آگوستین کارخانه یا محل تقطیر شده بود که گزینه. او گفت که او نوشته است به فرماندار فلوریدا ران DeSantis به درخواست قانونی حمل و نقل بدون پاسخ. سنت آگوستین بزرگترین هنر و صنعت تقطیر در دولت اما هنوز کوچک McDaniel گفت: فروش 7 میلیون دلار سالانه 50 درصد از فروش ساخته شده از سه bourbons و بقیه بین یک رم یک فلوریدا نیشکر جین و ودکا.

او گفت: توزیع کنندگان و یا واسطه اعمال فشار بر قوه مقننه برای حفظ فعلی سیستم سه لایه موجب آن تولید کنندگان باید با توزیع کنندگان به محصول برای خرده فروشان.

“درآمد در آن مستقیم به مصرف کننده فروش آنچه شما نیاز دارید برای زنده ماندن در حال حاضر” McDaniel گفت. او توضیح داد که اگر دستگاه تقطیر می توانید یک بطری بوربن 10 دلار و فروش مستقیم به مصرف کننده در قیمت خرده فروشی $40 آنها ایستاده را به $30. اما اگر distiller فروش باید از طریق یک توزیع کننده آنها به طور معمول تنها نیمی از قیمت خرده فروشی آوردن خود را برای تنها $10.

او گفت: اگر هنر و صنعت distiller می خواهد به مهم خرده فروشی آن را به حمایت است که در قالب یک قیمت تخفیف و یا یک سرمایه گذاری مالی برای گرفتن حق بیمه فروشگاه نمایش.

مارک های ملی می تواند پرداخت به اختیار بیمه قرار دادن در مغازه مشروب فروشی وب سایت ها و قفسه گفت که ممکن است تا حدی توضیح دهد که افزایش آمار فروش خود را در طول بیماری همه گیر.

Jaime Windon که اجرا می شود Windon تقطیر در St. Michaels, Md., و نیز رئیس جمهور از مریلند قرار زیرند صنفی گفت که با بسیاری از فروشگاه ها مشروب بسته به فرد خرید سرندیپیتی پیدا کردن چیزی جدید در حال دیدن سایت است برای هم بودن. او گفت: صنایع دستی مارک ممکن است گرفتن کامل نمایندگی در فروشگاه ها مشروب’ وب سایت یا.

“مشروب صاحبان فروشگاه ها ممکن است قادر به رسیدن به هنر و صنعت برندهای بگو: آیا شما را از عکس های با وضوح بالا?’ آن مقدار زیادی از legwork,” او گفت:.

اما او همچنین فکر می کند برخی از دراماتیک شیب در صنایع روح فروش روانشناسی مبتنی بر.

“وجود دارد یک تفاوت بین احساس خوب مشروبات الکلی و همه گیر مشروب الکلی,” او گفت:. “هنر و صنعت قرار زیرند دوست داشتنی ارواح به معنای لذیذ و به اشتراک گذاری با دوستان. اگر شما بیکار هستید و یا نمی دانید که در آن چک های بعدی خود را در حال آمدن است از هنر و صنعت است که به عنوان یک کمی از لوکس.”

Windon اتحاد چرخد به تحویل مستقیم و کشاورزان بازارهای در حال گسترش از سه تا هفت هفته است. او تا به حال به وضع اکثریت کارکنان خود را از 15 از جمله تمام نیروی فروش.

او نگران است در مورد آنچه که او مزه اتاق را نگاه مانند پست-همه گیر. اجتماعی فاصله و مصرف کننده اضطراب آن ممکن است قابل دوام.

“اگر من مزه اتاق بسته است من نمی توانم ارتباط با مشتریان,” او گفت:. “هنر و صنعت قرار زیرند تکیه بر این فرصت را به واقعا با مردم است. اگر شما نمی دانید که من و شما نمی توانید طعم و مزه آن شما در حال رفتن به گرفتن شانس در آن است.”

مقطر ارواح شورای اسلامی گفت: بسیاری از اعضای آن گزارش لغو خرید محصولات کشاورزی و یا ورودی های دیگر مانند عکسهای بطری و بشکه.

بسیاری از صنایع دستی مشروب در حال حاضر صدمه دیده توسط تلافی جویانه تعرفه در تجارت جنگ ساخته شده است که آمریکا کالا از جمله بوربن و ویسکی چاودار گران تر به واردات است.

“وجود دارد هیچ راهی برای sugarcoat این خبر — اقتصادی آب و هوا برای هنر و صنعت تقطیر صنعت وخیم است” گفت: Erik اونز رئیس جمهور آمریکا تقطیر موسسه که نشان دهنده بیش از 600 به طور مستقل متعلق به صنایع دستی قرار زیرند. “خوشبختانه بسیاری از دولت های ایالتی را آرام مقررات به ارائه مشروب برخی از انعطاف پذیری خود را با مدل های کسب و کار. این قطعا کمک می کند اما ما یک راه طولانی برای رفتن به یک بار پر جنب و جوش و صنعت تقطیر بخش به رونق دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>