دیگر بین المللی حمل و باید به شدت محدود و یا متوقف سرویس به چین است. بریتیش ایرویز گروه لوفت هانزا ایر فرانس و شیر هوا در میان شرکت های هواپیمایی که به حالت تعلیق خدمات.

در یک اطلاعیه اعلام تغییر دلتا گفت: این امر کار پرواز از طریق پنج شنبه برای اطمینان از مشتریان که می خواهند به ترک چین باید گزینه برای انجام این کار است. هواپیمایی گذشته چین محدود پرواز را ترک ایالات متحده در روز دوشنبه. آن آخرین پرواز از چین قرار است به ترک چهارشنبه. پرواز باقی خواهد ماند معلق از طریق آوریل 30.

خطوط هوایی آمریکا گفت که پروازهای باقی خواهد ماند مبتنی طریق مارس 28 اما این مقامات خواهد نظارت بر وضعیت برای دیدن اینکه آیا آمریکا خواهد گسترش لغو شد.

ایران را ” تعلیق تمام عملیات بین hub شهرستانها در پکن چنگدو و شانگهای آغاز پنج شنبه.

تا پس از آن شرکت هواپیمایی را ادامه خواهد داد به کار را انتخاب کنید و پرواز برای اطمینان از ایالات متحده خود را مبتنی بر کارکنان و مشتریان قادر به بازگشت به خانه. این شرکت هواپیمایی همچنان عامل یک پرواز روزانه بین سان فرانسیسکو و هنگ کنگ است. آمریکا همچنین گفت: این امر در ادامه خدمات به هنگ کنگ.

ایران را به کار گیرند آن آخرین پرواز از چین به ایالات متحده در روز چهارشنبه. آخرین پرواز از ایالات متحده به چین خواهد بود شنبه ، شرکت هواپیمایی گفت: این انتظار به سر سرویس مارس 28 اما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت.

بیش از 200 نفر در چین کشته شده اند بعد از ابتلا به ویروس تعدادی از افراد آلوده به ویروس رسیده 9,720 که از صبح روز جمعه از جمله نه موارد در خود حاکم بر جزیره تایوان است. وزارت امور خارجه خواسته است تا آمریکایی ها به سفر به چین است.

تا کنون شش نفر در ایالات متحده تشخیص داده شده است با ویروس. این هفته مقامات بهداشتی آمریکا گسترش یافته تعداد فرودگاه که در آن مسافران را به نمایش در برای این ویروس از پنج تا 20. آنها می گویند که کسانی که آسیب پذیر هستند افرادی که سفر به ووهان, کانون شیوع یا کسانی که تا به حال تماس نزدیک با افرادی که در سفر وجود دارد.

اما هنوز هم ناشناخته در مورد این ویروس و چگونگی آن جهش ممکن است. مقامات بهداشتی معتقدند که اقدامات پیشگیرانه از قبیل تصمیم به اعمال قرنطینه فدرال در 195 evacuees که در بازگشت به ایالات متحده در یک پرواز از ووهان این هفته کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش ویروس.

نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که نظارت بر آمریکا coronavirus پاسخ گفت: مقامات اعمال قرنطینه به دلیل موارد جدید در چین را نیز به طور چشمگیری در طول هفته گذشته. او در گزارش ذکر شده است که گسترش ویروس از فرد به فرد و گاهی اوقات حتی قبل از اینکه فرد آلوده علائم نشان می دهد. این ویروس از طریق قطرات تنفسی مانند سرفه و عطسه.

“اگر ما را قوی اقدامات در حال حاضر ما ممکن است قادر به بلانت تاثیر این ویروس در ایالات متحده,” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران جمعه. “ما بی سابقه ای مواجه بهداشت عمومی را انتخاب کنید.”

در روز پنج شنبه اتحادیه به نمایندگی از آمریکا خلبانان خطوط هوایی در زمینه کت و شلوار در دادگاه تگزاس به دنبال توقف هواپیمایی از پرواز به چین گفت: coronavirus تهدیدی برای خدمه و عمومی است.

“حوادث اخیر مربوط به شیوع رمان coronavirus در چین ایجاد کرده اند یک تهدید برای ایمنی مسافران و خدمه پرواز سفر به آن کشور گفت:” طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف متفقین انجمن خلبانان که نشان دهنده 15,000 خلبانان در آمریکا.

در یک پیام به خلبانان اتحادیه رئیس جمهور اریک فرگوسن گفت: خلبانان باید کاهش هر گونه انتساب که آنها را به چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im