آمریکایی متهم به قتل همسر خود و پنهان کردن بدن مرده در برزیل زندان

ریو دو ژانیرو — آمریکایی متهم به قتل همسر خود و پنهان شدن بدن او در لوئیزیانا یافت شده است مرده در برزیل زندان جایی که او انتظار استرداد به ایالات متحده است.

پلیس در برزیل گفت: آنها بر این باورند شان کارل Grebinger, 48, خودکشی پنج شنبه شب.

Grebinger دستگیر شد و توسط پلیس فدرال برزیل در جنوب شرقی ایالت میناس گرایس در اوایل این هفته که به نظر می رسید برای پاسخ به برخی از سوالات است که مدتها در محاصره ناپدید شدن همسرش, کریستال Dupuis Grebinger که از بین رفت در فوریه 2013 در Lafayette, La.

او را به نام “بین المللی فراری,” پلیس فدرال متهم Grebinger از کشتن و پنهان کردن بدن خود را. دو هفته پس از ناپدید شدن پلیس در بیانیه ای گفت او در زمان پرواز به برزیل کلان شهر سائو پائولو. در برزیل او به دست آمده اقامت, ازدواج, برزیلی, زن و به دروغ ادعا کرد که مقامات او شده است می خواهم یک عضو از ایالات متحده عملیات نیروهای.

مقامات در بر داشت چندین آشکار یادداشت خودکشی در سلول.

“او وداع نامه به خانواده و دوستان منطقه ای” کارآگاه رناتو Gavião گفت: برزیل اخبار خروجی O Globo. “او را ترک توجه داشته باشید برای مادرش صحبت زیادی در مورد فرزندان خود و خواسته خود را به مراقبت از کودکان خود را.”

پلیس نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دستگیری و مرگ به نظر می رسد را بسته به یک رمز و راز است که مدتها گیج جنوب لوئیزیانا: آنچه رخ داده به کریستال Dupuis Grebinger? او گذشته بود در سن 32 پوشیدن خاکستری دویدن کت و شلوار او را از یک پناهگاه به ضرب و شتم زنان به اوج و به اتهام سوء استفاده از رابطه با شوهرش.

با توجه به مدافع دنباله مقاله در لوئیزیانا سیستم دادگاه می گوید داستان از سال خود را با هم. ابتدا خود را در شب عروسی شان Grebinger اتهام ضرب و شتم همسرش چه کسی بود 16 در آن زمان است. او همچنین ادعا کرد که او تا به حال sexually assaulted او را ضرب و شتم او را در مقابل دوستان خود را هنگامی که او باردار بود و با ضربات چاقو او را در بینی با چاقو.

“من می ترسم به شدت برای من و زندگی من 4 نوزادان” مدافع گزارش نوشتن او در یک دادخواست برای یک محافظ منظور در سال 2012. در اواسط ژانویه سال بعد او برای ثبت طلاق — ناپدید کمتر از یک ماه بعد.

بلافاصله آن را به نظر می رسید مشکوک به دوستان و خانواده.

“کریستال آمده اند خانه را به نوزادان خود را” دوست هدر Huval گفت: اخبار محلی و سال گذشته است. “او یک جنگنده و او را به مبارزه راه خود را به پیدا کردن خانه که چگونه من می دانم که چیزی وجود دارد. او به خانه خواهد بود. او او را دوست داشت بچه ها بسیار است.”

خانواده هنوز هم حفظ امیدوارم که او باز خواهد گشت.

“من بزرگترین آرزو این است که ما پیدا کردن او و خانه خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او پدر شیدا Dupuis گفت: ایستگاه خبری. “این که تمرکز اصلی ما فقط پیدا کردن او و گرفتن او را به خانه.”

Sean Grebinger که قرار بود در اینترپل می خواستم لیست تا به حال ساخته شده در ضمن یک زندگی جدید در برزیل, گزارش تندرست از شهر ساحلی سانتوس به داخل میناس گرایس. او در یک زندگی کوچک و بژ خانه وجود دارد با دو نفر از فرزندان با توجه به O Globo.

“او بسیار با احتیاط” یکی از همسایه ها که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن گفت: O Globo. “ما فقط می دانستند که او در آمریکا. اما در مورد زندگی خود را که در آن او کار می کرد آنچه که او انجام داد ما هرگز چیزی شنیده گفت: در مورد آن است.”

او آمد تا توجه مقامات هنگامی که او را متهم به خشونت خانگی برابر برزیل, در مارس و دستگیر شد. در عرض چند هفته او دوباره دستگیر شد — اما این بار آن مربوط به ناپدید شدن کریستال Grebinger.

در روز پنج شنبه, O Globo در گزارش خود دو فرزند که زندگی کرده بود با او در برزیل به ایالات متحده بازگشت.

ادامه مطلب

او به من نشان داد یک شهر مرزی بی قانون. سپس نقابدار کشته او را در مقابل خانواده اش.

در کشاورزی غول پیکر, برزیل در حال رشد خطر: تجارت غیر قانونی در آفت کش ها

برزیل حذف نور روز صرفه جویی در زمان. در حال حاضر این نور قبل از ساعت 5 و مردم خوشحال نیست.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>