امریکا در یک افسردگی است. چالش در حال حاضر است که آن را کوتاه زندگی می کردند.

ملت را تجربه کرده است این قدر از اخراج و انقباض اقتصادی پس از رکود بزرگ بسیاری از کارشناسان می گویند و بازیابی بعید است به سریع. رئیس جمهور تهمت و کنگره در حال مسابقه به تصویب کمک بیشتری پول, اما آنها موفق به اعتصاب یک معامله پنج شنبه در جزئیات. در ضمن 2 تریلیون دلار بسته کنگره تصویب شده در ماه گذشته است که به سختی شروع به خارج متحده و سازمان های فدرال شده اند که سوخته برای سال مبارزه به فرایند میلیون ها نفر از کمک های کاربردی از کسب و کارهای کوچک و تازه بیکاری.

هفته گذشته 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری وزارت کار گفت: روز شنبه یک تعداد سرسام آور است که می شده اند غیر قابل تصور چند ماه پیش. آن را فقط خجالتی از رکورد هفته مارس 28, زمانی که 6.9 میلیون نفر ثبت برای کمک. در این هفته از 21 مارس 3.3 میلیون ادعا واصل شد.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” دانشگاه پرینستون اقتصاددان آلن چشم بند اسب. “این به نظر می رسد به احتمال زیاد به اندازه کافی عمیق برای واجد شرایط به عنوان یک افسردگی است.”

جی پی مورگان چیس پیش بینی نرخ بیکاری خواهد رسید 20 درصد و اقتصاد کوچک خواهد شد تا 40 درصد در سه ماهه دوم اجرا می شود که از آوریل تا ژوئن. در حالی که چنین ضرر و زیان هستند و “حیرت انگیز” آنها بعید است که طولانی مدت چشم بند اسب گفت. امید وجود دارد که یک واکسن یا دیگر اقدام پیشگیرانه خواهد یافت نسبتا زود است که باید برای جلوگیری از این رکود را از تبدیل شدن به یکی دیگر از رکود که به طول انجامید بیش از یک دهه.

“ما در حال حرکت با هشدار دهنده سرعت از 50 سال پایین ترین نرخ بیکاری به چه خواهد شد به احتمال بسیار زیاد اگر چه به طور موقت سطح” پاول گفت: در سخنرانی روز پنج شنبه در موسسه بروکینگز. “هنگامی که این ویروس می کند و البته خود را اجرا و آن را امن برای بازگشت به کار و امن برای کسب و کار برای باز کردن و سپس انتظار داریم وجود دارد كه نسبتا سریع دوباره بجای اول برگشتن.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفته است که ممکن است کسب و کار ممکن است قادر به بازگشایی است. پاول محتاط تر بود و اشاره کرد که بسیاری از کارشناسان فکر می کنم در نیمه دوم سال بیشتر است.

فدرال رزرو ارشد به نام یک بحث ملی در مورد آنچه در آن خواهد شد را برای بازگشایی اقتصاد است. برخی پیشنهاد کرده اند که ماسک و شش پا اجتماعی فاصله در محل باقی می ماند تا زمانی که گسترده یا آزمایش یک واکسن در دسترس است. پاول خواست احتیاط در مورد حرکت خیلی سریع برای بازگشایی شده است.

“همه ما می خواهیم برای جلوگیری از غلط شروع می شود جایی که ما بخشی از بازگشایی و نتایج که در سنبله در coronavirus موارد,” او گفت:.

سهام همچنان به تجمع روز شنبه با میانگین صنعتی داو جونز به دست آوردن 286 امتیاز با وجود وخیم شغل وضعیت. سرمایه گذاران را تحسین فدرال رزرو در آخرین کمک. تحقیقات یادداشت از بسیاری از بانک وال استریت گفت که بخش هایی از اقتصاد که ترسناک به نظر می رسد bottoming ، جی پی مورگان چیس به ذکر است که هتل رزرو پرواز و مترو ridership هستند قابل ملاحظه ای پایین اما آنها نه سقوط بیشتر است.

“فقط در-آزاد اطلاعات از طریق آوریل 4, ایالات متحده هتل درآمد هر اتاق در دسترس ردیابی توسط اسمیت سفر بودند پایین حدود 80 درصد بیش از یک سال پیش با اشغال کردن 70 درصد و متوسط نرخ پایین 40 درصد” جی پی مورگان نوشت به مشتریان. “همه از این خوانش شد شبیه به هفته گذشته نشان می دهد پایین رسیده است.”

بانک فدرال جارو وام از برنامه های جدید پرده برداری کرد روز شنبه ارائه خواهد شد 2 تریلیون دلار اضافی در وام به کوچک و متوسط و شرکت های بزرگ و همچنین بسته های پول در ایالات و شهرستانها. این آخرین فدرال اقدامات علاوه بر کاهش نرخ بهره به صفر در ماه مارس و خرید متعدد اوراق قرضه دولتی در تلاش برای نگه داشتن قرض به عنوان ارزان به عنوان امکان پذیر است برای خانواده های آمریکایی و کسب و کار.

هنوز جاذبه از هر 10 آمریکایی ها ناگهان از کار است که هدف قرار دادن خانواده ها و جوامع در سراسر کشور است. چندین شهر را تجربه کرده اند امروزی نان خطوط با خطوط ماشین کشش بیش از یک مایل مردم و صبر کنید برای بازدید از بانک های مواد غذایی و رستوران ها توزیع غذای رایگان.

دولت کمک کند بوده است برای رسیدن به مردم از دست دادن شغل خود را به عنوان متحده غرق شده اند با ادعا. واشنگتن پست صحبت با بیش از ده نفر از کارگران سراسر کشور که شغل خود را از دست و ثبت یک ادعا در ماه مارس است. اکثریت اند و نه دریافت پول نشده است. به آنها آغشته به پس انداز التماس آنلاین برای کمک و انتظار در خط برای ساعت ها در بانک های مواد غذایی.

“چگونه افرادی هستند که قرار است به زندگی می کنند یک ماه تمام بدون درآمد ؟” گفت: Tammy Devitoe یک مادر تنها زندگی چک به چک به عنوان یک پیشخدمت زن در نیویورک است. “من تا به حال به توسل به التماس آنلاین برای تکمیل غریبه فقط بنابراین من می تواند به اندازه کافی پول برای غذا خوردن و پرداخت صورتحساب من.”

Devitoe خود را از دست شغل مارس 11, زمانی که, کسی که شام میخورد او در بسته چون از coronavirus نگرانی. او اعمال روز بعد برای بیکاری کمک کند اما نیویورک فرم آنلاین گفت که او نیاز به تماس برای تکمیل روند. “این زمانی است که وحشت آغاز شد,” او گفت:.

با وجود تماس صدها بار در روز او قادر به دریافت از طریق به هر کسی در نیویورک بیکاری تا 31 مارس است. او انتظار دارد که او برای اولین بار از پرداخت پنج شنبه — یک ماه پس از آغاز روند درخواست.

از یاس و نومیدی او آغاز شده GoFundMe صفحه به درخواست غریبه برای کمک. او heartened که بیش از یک صد نفر اهدا شده, اما دیگران berated او را برای صرفه جویی و یا به دنبال یک کار در یک فروشگاه مواد غذایی در بیماری همه گیر.

هزینه های مصرف کننده است که ستون فقرات اقتصاد و همه نشانه این است که آن را فرو برد و به شدت به عنوان بسیاری از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود و یا کاهش دستمزد. دانشگاه میشیگان شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده نشان داد که بزرگترین افت تا کنون پنج شنبه رانده شده تا حد زیادی توسط مردم با استناد به ترس خود را در مورد از دست دادن شغل خود.

“مصرف کنندگان نیاز به آماده برای طولانی تر و عمیق تر در رکود اقتصادی به جای در حال حاضر بی اعتبار پیام است که مقید کردن تقاضا خواهد شد جرقه سریع و قوی و پایدار اقتصادی گفت:” ریچارد Curtin بررسی مدیر.

اقتصاددانان می گویند میلیون ها نفر از کارگران انتظار می رود به فایل بیکاری در ماه آوریل را فشار ایالات متحده ایمنی-net برنامه هایی که کمک به فقیر. آنها اصرار شرکت کردند کارگران به جای انجام کامل اخراج. یک کردند معمولا اجازه می دهد تا کارکنان برای حفظ سلامت خود بیمه و بازگشت به سرعت زمانی که کسب و کار رزومه. یک مطالعه توسط مدیریت سلامت همکاران هشدار داد که بیش از 12 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن کارفرما مبتنی بر بیمه درمانی برای خود و اعضای خانواده به عنوان اخراج کوه.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) پیشنهاد پنج شنبه که دولت ایالات متحده باید به دنبال بریتانیا را رهبری و خلق پرداخت حقوق در طول اضطراری ملی حرکت که نگه داشته است اخراج پایین وجود دارد.

“آغاز بلافاصله دولت فدرال باید پوشش 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارگران در هر کسب و کار ایالات متحده به متوسط ملی دستمزد تا زمانی که این اورژانس است بیش از” هالی گفت. “هدف باید برای رسیدن نرخ بیکاری به پایین — در حال حاضر است.”

این ایده شده است محبوب با لیبرال دموکرات ها و نشان می دهد که چگونه این فاجعه اقتصادی است که باعث قانونگذاران برای عبور از خطوط حزب در راه است که دیده می شود در سال در واشنگتن است.

کنگره تلاش برای تشویق کسب و کار به نگه داشتن کارگران در گفت کسب و کار کوچک وام بخشوده خواهد شد و اگر شرکت های rehire کارگران و بخش عمده ای از وام می رود نسبت به حقوق کارگران. اما به عنوان مشکلات نصب شده با دسترسی به وام های کسب و کار بسیاری پیش جعلی با اخراج.

بن S. برنانکه سابق فدرال رزرو صندلی در طول رکود بزرگ و یکی از پژوهشگران برجسته از 1930s افسردگی دوران گفت: آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر مانند یک طوفان کوبیدن کل سیاره در یک بار. آن را عمیقا دردناک اما ایالات متحده و جهان — می توانید از سالها درد, اگر دولت را به اقدام سریع.

“بیکاری در حال رفتن به بالا” برنانکی گفت: “در این مدت از این رکود است به احتمال زیاد کمتر از 12 سال از رکود بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de