امریکا غرق در دوربین های دیجیتال, یک شمشیر دو لبه برای معترضان و پلیس

چه آن را به یک نوع دیگری از اعتراض را در قالب یک سیل از ویدئوها و تصاویر از ستاره های K-pop انجام است. بخش بعد توییتی که برنامه پایین بود به دلیل مشکلات فنی.

در زمان و افزایش standoffs بین اجرای قانون و معترضان که در حال حاضر به بیش از 100 شهرستانها در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, عکس و فیلم در حال جمع آوری و در اختیار داشت توسط همه طرف. و هیچ کمبود وجود دارد از دوربین به جلو و از. سازمان های اجرای قانون باید شبکه های موجود از دوربین های مدار بسته و دوربین های بدن فرسوده توسط افسران و همچنین به عنوان چهره و جسم-نرم افزار تشخیص. بزرگ خرده فروشی و زنجیره های غذایی مشابه سیستم های امنیتی و به طور سنتی به اشتراک گذاری فیلم با پلیس آن است که اگر بخشی از یک بررسی. معترضان و روزنامه نگاران شلیک خود را ویدئوها دومی اغلب در گوشی های هوشمند و یا دوربین کوچک مانند GoPros.

پس از آن وجود دارد قریب به اتفاق غیر رسمی شبکه شخصی دوربین های امنیتی از جمله آمازون و گوگل آشیانه دوربین است که آن را آسان برای ضبط مردم و گردهمایی های خارج از خانه و یا برخی از کسب و کارهای کوچک. حتی تسلا و دیگر وسایل نقلیه’ دوربین های دیجیتال ارائه می کنند ضبط شده از محیط اطراف خود. وجود دارد بدون نیاز به حتی سازمان دیده بان تمام فیلم ها — بسیاری از کار با برنامه های کاربردی که به طور خودکار تشخیص حرکت و یا مردم. ابزار مانند حلقه همسایگان برنامه آن را آسان برای پلیس برای درخواست فیلم از مردم با دوربین های دیجیتال در مناطق خاص و آسان برای مردم را به پس از آن به اشتراک گذاری آن با اجرای قانون است.

اما آن را نیز دوربین های دیجیتال است که به کمک تنظیم کردن آخرین دور از اعتراضات خشونت پلیس. بدون آنها فلوید مرگ را به اسارت گرفته شده را از زوایای متعدد و بنابراین به طور گسترده ای.

“خشم از شاهد یک قتل است و ایجاد یک مکالمه ملی در حالی که برخی دیگر در تیراندازی پلیس نیست” گفت: اندرو اکلاهما فرگوسن یک استاد حقوق در دانشگاه آمریکایی و نویسنده کتاب “ظهور داده های بزرگ انجام ندادی.”

دوربین های دیجیتال شده اند و در حال حاضر در تظاهرات سال, اما اخیرا فن آوری است که اجازه می دهد تا مردم برای به اشتراک گذاشتن فیلم و یا تجزیه و تحلیل آن اتحادش را تغییر داد. با رشد از شرکت های فن آوری و ارائه آنها آمده اند افزایش نگرانی در مورد چگونگی و زمانی که مردم در حال تماشا — و همچنین چگونه است که اطلاعات می تواند از اجرای قانون و دولت است. اضافه کردن به این نگرانی رو به رشد استفاده از صورت-نرم افزار تشخیص و ابزارهای دیگر طراحی شده توسط هوش مصنوعی استفاده می شود که با اجرای قانون برای پیگیری کردن اطلاعات و مظنون.

قبل از Ayo Omolewa با حضور در تظاهرات در این منطقه در روز شنبه یک دوست پیامک او را به قرار دادن تلفن خود را در حالت هواپیما و با استفاده از خود را GPS بنابراین به عنوان برای جلوگیری از ردیابی توسط اجرای قانون است. مریلند مبتنی بر ابر-امنیتی مهندس گفت که او می ماند از آن آگاه دوربین است که می تواند مورد استفاده برای شناسایی او.

او کمتر نگران همیشه بودن دوربین و بیشتر نگران این احتمال که او می تواند در معرض خطر قرار داده بودن در شناسایی کردند.

“نظارت این است که واقعا یک مسئله بزرگ در حال حاضر و آن را واقعا نباید” او گفت:.

این دیگر فقط یک ابزار از پلیس. گوشی های هوشمند و دوربین های فیلم از جمعیت تظاهرات و راهپیمایی مسالمت آمیز و مقاومت در برابر ماموران پلیس’ پیشرفت های گسترش یافته در رسانه های اجتماعی تقویت حامیان گریه که اکثر مردم در حال جمع آوری مسالمت آمیز. تلفن دوربین نیز ضبط صحنه های که تبدیل به صف آرایی گریه برای معترضان از جمله لحظه ای که یک ماشین پلیس سوار به جمعیت معترضان در بروکلین در روز شنبه. برخی از فیلم ها از تظاهرات منجر به اقدامات انضباطی علیه افسران از جمله اخراج.

زنده جریان از گوشی های هوشمند تبدیل شده است یک ویژگی مشترک در اکثر سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله Facebook, Instagram, یوتیوب و توییتر را Periscope و معترضان قادر به نشان می دهد آنچه که اتفاق می افتد در زمان واقعی و تصرف خصوص خشونت پلیس که ممکن است پاک شده در گذشته است. در شب دوشنبه یک گروه از معترضان پناه در یک غریبه را در واشنگتن پس از این شهر مقررات منع رفت و آمد منجر به یک شب ” با پلیس بود که بصورت زنده و ویروسی رفت.

“توانایی برای عموم به سند آنچه در جریان است یک ابزار مهم برای برگزاری افراد قدرتمند و نهادهای پاسخگو از جمله پلیس گفت:” اوان Greer, معاون دیجیتال, گروه حمایت از مبارزه برای آینده است. “در دسترس بودن به خصوص گوشی های هوشمند, دوربین های دیجیتال به طور چشمگیری افزایش یافته است تعدادی از موارد است که ما می بینیم.”

اما تمام کسانی که دوربین و دستگاه های آنها متصل به — همچنین به اجرای قانون بیشتر آگاهی از موقعیت و هویت معترضان به ارائه شناسه منحصر به فرد است که بسیاری از معترضان سعی کنید برای جلوگیری از. فیلم ها و عکس های به اشتراک گذاشته آنلاین اغلب حمل ابرداده فراهم می کند که دستگاه و اطلاعات محل چیزی گریر می گوید: مردم می توانند با جلوگیری از به اشتراک گذاری با در نظر گرفتن یک تصویر از یک عکس و به اشتراک گذاری است که به جای.

صورت-تکنولوژی تشخیص است یکی دیگر از نگرانی. ابزار تبدیل شده اند بیشتر استفاده می شود معمولا به عنوان سازمان های اجرای قانون خرید چهره-نرم افزار تشخیص و از جمله آمازون Rekognition و Clearview AI. آنها به طور معمول استفاده می شود برای مطابقت گاهی کیفیت پایین تصاویر از چهره برداشت از دوربین های امنیتی رسانه های اجتماعی و یا گوشی های هوشمند عکس های با پایگاه داده گسترده از لیوان عکس و یا تصاویر را خراشیده از اینترنت برای پیدا کردن نام یک شخص و اطلاعات تماس. حقوق مدنی و گروه های هوش مصنوعی محققان گفته اند این سیستم ها اغلب نادرست به ویژه هنگامی که مورد استفاده برای شناسایی زنان و مردم از رنگ. فدرال مطالعه در سال گذشته نیز پیدا حوادث تعصب در نرم افزار.

برخی از معترضان خواسته اند که فیلم نشان دادن چهره بدون رضایت نمی توان به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی و یا توسط روزنامه نگاران به عنوان پلیس همان دسترسی به فیلم ها در رسانه های اجتماعی به عنوان هر کس دیگری. برخی از ادارات پلیس باید ابزار است که خراش, سایت هایی مانند Facebook, یوتیوب و توییتر برای فیلم مربوطه. با پوشیدن ماسک مانند آنهایی که در حال حاضر توصیه می شود به منظور محدود کردن گسترش coronavirus می توانید آن را سخت تر برای صورت-شناخت ابزار برای شناسایی افراد, اما غیر ممکن نیست.

در شیکاگو تظاهرات برایان Grieshaber و برادر خود شد مراقب باشید به پوشیدن ماسک صورت — به ویژه مهم در این بیماری همه گیر او گفت: — و کلاه و عینک آفتابی و کلی لباس برای جلوگیری از شناسایی شدن.

“ما شده اند یادگیری تاکتیک از اعتراضات در هنگ کنگ” Grieshaber گفت.

اجرای قانون نیست و به طور منظم به افشای آن بررسی مردم از جمله این که آیا ابزار مانند Rekognition استفاده می شود.

آمازون را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر در مورد Rekognition. (آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.) Clearview AI بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مردم و کسب و کار خود را با سیستم های امنیتی یک آرزو بخشی از رشد نظارت شبکه. حداقل 1,350 سازمان های اجرای قانون هستند در آمازون متعلق به دوربین های امنیتی شرکت حلقه همسایگان نرم افزار. این اجازه می دهد تا پلیس دیدن فیلم حلقه, دوربین, پست کاربران به برنامه و همچنین قرار دادن درخواست برای فیلم مربوطه از کاربران در مناطق خاص.

ایمنی عمومی سازمان تنها دسترسی اگر یک کاربر از پست های آن و یا سهام آن گفت: حلقه سر از ارتباطات Yassi Shahmiri. “همه درخواست ویدئو تسهیل شده توسط حلقه به معنی ایمنی عمومی سازمان نمی توانید نام کاربر و اطلاعات تماس تصویری محتوا و یا محل مگر اینکه یک کاربر به طور داوطلبانه انتخاب و به اشتراک گذاشتن آن است.”

جدا از این شبکه اجتماعی در برنامه های دولت ها و سازمان های اجرای قانون همچنین می توانید با ثبت رسمی و قانونی درخواست به طور مستقیم به شرکت اطلاعات کاربران. برای مثال یک اداره پلیس ممکن است بخواهید در گوگل برای فیلم از یک کاربر لانه دوربین ذخیره شده بر روی سرور خود. لانه حساب اجازه می دهد تا فیلم های ذخیره شده در گوگل ابر برای یک دوره مجموعه ای از زمان. این شرکت ها در تمام سیاست های خود را برای کمک به تصمیم می گیرید که در حال تایید شده است.

“گوگل ندارد مشارکت با اجرای قانون در مورد به اشتراک گذاری و یا افشای اطلاعات کاربر از جمله لانه دوربین فیلم” گفت: Google سخنگوی اوان باربور Grippi. “ما باید یک فرایند رسمی است که ما به مدت طولانی به دنبال مناسب دامپزشک درخواست برای اطلاعات کاربران فروشگاه با ما.”

علاوه بر این بسیاری از ادارات پلیس باید دوربین رجیستری برنامه هایی که جست و خیز tech واسطه که در آن از مردم خواسته به شهرستان است که آنها را خصوصی دوربین های امنیتی که در آن آنها قرار گرفته و نحوه تماس با آنها. برنامه های در حال استفاده توسط ادارات پلیس برای قرار دادن تماس ها به صورت فیلم به افراد خاص آنها در فایل در مناطق آنها در حال بررسی است.

گابریل مایر-Lee اعتراض در روز شنبه در برلینگتون, Vt. مایر-Lee یک دانشجوی دکترا در رشته علوم رایانه گفت: او بیش از حد مورد استفاده بالقوه از صورت-نرم افزار تشخیص در شهر کوچک اما او تا به حال دیده معترضان نگرانی در مورد آن در دیگر شهرهای بزرگ. او نیز دیده می شود همکار معترضان کار برای محافظت از هویت توسط شستشو ابرداده کردن عکس و یا مخدوش کردن چهره در عکس ها آنها را به اشتراک.

گرفتن توجه داشته باشید از بسیاری از دوربین های دیجیتال است که ممکن است تماشای در هر زمان تبدیل شده است بیشتر بخشی از مکالمه به طور کلی گفت. “مردم نیست و کاملا با آن سازگار شده اما آنها در حال تبدیل شدن بیشتر آگاه,” او گفت:.

برخی از دوربین های دیجیتال نیز می تواند ارائه بسیار مورد نیاز صلح از ذهن است. آنا اموزش ویلیامز بنیانگذار روابط عمومی شرکت ARPR در آتلانتا گفت که او تا به شده است به تماشای زنده فیلم هر شب از لانه دوربین های دیجیتال در کسب و کار خود را در اقیانوس اطلس ایستگاه منطقه خرید در آتلانتا. منطقه یک هدف بالقوه برای غارت اموال مدیران هشدار داد به طوری که او امن اشیاء با ارزش.

ویلیامز که در پشتیبانی از این تظاهرات گفت: او معتقد است که غارتگران در منطقه عمدتا از خارج مسلمانان قرار گرفتند. تا کنون دفتر او شده است تحت تاثیر قرار.

“من نوع زندگی در این دنیای شخصی, درد و غم,” او گفت:. “اما من نیز نیاز به یک صاحب کسب و کار است که به محافظت از کسب و کار املاک و مردم در صورت خارج شدند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>