انبار آمازون کارگران صدای هشدار در مورد ویروس گسترش

اما در مصاحبه انبار کارگران در ایالات متحده و اروپا می گویند که آنها نگران محل کار خود را امن نیست به اندازه کافی است و می تواند کمک به گسترش ویروس. بیش از 1500 نفر از کارگران شاغل در سراسر جهان با امضای یک طومار که در تماس های شرکت را به مراحل اضافی برای اطمینان از ایمنی در محل کار خود را.

یک کارگر در یکی از این امکانات در اسپانیا که در آن برخی از همکاران شده اند قرنطینه با کروناویروس مانند علائم و گفت: پست او ترس انبار ممکن است یک نقطه داغ و می خواهد آن را تعطیل.

“این یک فضای ترس — ترس عظیمی در حال حاضر گفت:” Luismi رویز که در آنجا کار می کرد از نوامبر 2012 و یک نماینده اتحادیه. آمازون پاشش مواد ضد عفونی کننده در سراسر انبار و متناوب کارمند می شکند تا کمتر در جمع مردم با هم برای کاهش سرایت.

“این اقدامات کاملا ناکافی” رویز اضافه شده است.

آمازون می گوید آن را در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای محافظت از کارگران است. این شرکت می گوید این راهنمایی زیر از مقامات بهداشت در خصوص بهره برداری از امکانات آن است. و آن را فراهم می کند کارگران در زمان استفاده از دستشویی برای شستن دست های خود را.

“ما در حال رفتن به طول های بزرگ برای نگه داشتن ساختمان بسیار تمیز و کمک به کارکنان تمرین مهم اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر” آمازون سخنگوی کلی Cheeseman گفت. “کسانی که نمی خواهند برای رسیدن به محل کار خوش آمدید برای استفاده از پرداخت شده و پرداخت نشده زمان خاموش گزینه و ما از آنها در انجام این کار است.”

(آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

هر گونه اختلال در آمازون توانایی تحویل کالا می تواند تعداد بی شماری از مشتریان که تبدیل شده به این شرکت در روزهای اخیر را, کنسرو, مواد غذایی, تمیز کردن وسایل و بیشتر به خانه های خود را به طوری که آنها لازم نیست به سرمایه گذاری فیزیکی خرده فروشان و بالقوه گسترش ویروس. خریداران تبدیل شده به آمازون بنابراین اغلب پس از شیوع این ویروس است که این شرکت اذعان کرده است آن را خارج از بورس از برخی از خانواده محصولات اساسی و تحویل گرفتن بیش از حد معمول است.

آن را فقط ممکن است ایمنی کارگران در خطر است. تحقیقات اخیر نشان می دهد coronavirus به طور بالقوه می تواند دوام بیاورد — قادر به آلوده یک فرد تا 24 ساعت روی مقوا و تا سه روز در پلاستیک و استیل هر چند covid-19 است در درجه اول از طریق مستقیم فرد به فرد تماس بگیرید.

آمازون به مدت طولانی به حال ستیز ارتباط با برخی از کارگران انبار که کمک کرده اند سوخت و رشد سریع آن است. برای سال ها این شرکت که نزدیک به 800,000 کارگران در سراسر جهان بسیاری از آنها کار در آن انبار شده است برای انتقاد از آنچه که برخی از کارکنان را به عنوان فقیر شرایط کار کافی معافیت حمام و دشوار اهداف است. آنها همچنین شکایت از این شرکت در تلاش برای اسکواش unionization. دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.) را محکوم کرده این شرکت برای پرداخت معاش و دستمزد به کارکنان انبار.

پس انتقاد این شرکت مطرح شده آن حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت در سال 2018 و اجرا کرده است از دیگر تغییرات برای بهبود شرایط کار.

در حال حاضر کارگران خواستار شرکت بهتر است برای محافظت از آنها را از یک ویروس است که مسابقه را از طریق این کشور و رهبری چندین خرده فروشان عمده از جمله اپل Patagonia و نایک به طور موقت تعطیل خود را در فروشگاه های فیزیکی شامل coronavirus.

در نیویورک تحویل مرکز Jonathan Bailey یک sortation دانشیار گفت: فشار از آمازون برای دیدار با نرخ که در آن می خواهد کارگران را به انجام برسانند سفارشات می تواند منجر به کارگران به چشم پوشی از امن بهداشتی شیوه های. اگر بیلی و همکاران او نیست “را نرخ” مدیران می توانید بنویسید که یک جوش در آنها ضبط است که می توانید آن را دشوار است به پیش در این شرکت و حتی می تواند منجر به اخراج گنده, گفت:.

بنابراین حتی اگر آمازون تشویق کارگران به شستن دست های خود آن را به آنها زمان کافی برای انجام این کار بیلی گفت. نزدیکترین حمام دو تا سه دقیقه راه رفتن در هر جهت کاهش مقدار زمان او و همکارانش را برای دیدار با شرکت حمل و نقل انتظارات او گفت:.

“اگر یک کارگر است به سرفه و یا عطسه کردن وجود دارد هیچ راهی برای آنها را به عمل خوب بهداشتی عادات” و اجرا به یک دستشویی برای شستن دست گفت: بیلی که کرده آمازون از تابستان گذشته. “این رفتن به تحت تاثیر قرار خود را در معرض رای دادن.”

که یکی از دلایل کارگر طومار خواستار از بین بردن رای مبتنی بر نوشتن یو پی اس. در این طومار همچنین مطالبات این شرکت ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی حتی اگر کارگران ندارد covid-19 تشخيص چون تست باقی مانده است دشوار است برای گرفتن. و به دنبال آن به مطمئن شوید که انبارها در حال بسته اگر یک کارگر تست مثبت برای covid-19 و بازگشایی تا زمانی که از آن شده است به طور کامل تمیز شود.

برای کاهش فشار, آمازون اعلام کرد که قصد دارد روز شنبه به استخدام 100,000 انبار جدید کارگران در ایالات متحده است. و این شرکت در نظر دارد به منظور بالا بردن پرداخت 2 $در یک ساعت و در آمریکا 2 پوند در ساعت در انگلستان و در حدود 2 یورو در ساعت در بخش هایی از اروپا, اتحادیه اروپا یک حرکت آن را انتظار دارد هزینه خواهد شد $350 میلیون.

آمازون ساخته شده یک زمین خاص به کارگران شده اند که furloughed توسط کارفرمایان فعلی که به حالت تعلیق عملیات.

“ما می خواهیم کسانی که مردم بدانند ما آنها را در تیم ما تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را” دیو کلارک معاون ارشد رئیس جمهور از انجام عملیات در سراسر جهان نوشت: در یک پست وبلاگ.

از شغل های اضافی آمده در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد دستمزد پایین کارگران نداشتن شغل حمایت به ماندن در خانه و یا پوشش بهداشت و درمان اگر آنها پایین آمده است.virus.

گسترش ویروس است بخصوص در اروپا به عنوان نگرانی در میان آمازون انبار کارگران وجود دارد. این شرکت اضافه کرده است کارگران در ایتالیا به تازگی برای دیدار با افزایش تقاضا با توجه به Matteo رسی که با این نسخهها کار برای فراملی اجتماعی اعتصاب است که در تلاش برای سازماندهی آمازون کارگران است. او نگران است که می تواند اجتماعی فاصله بسیار مهم برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری مشکل تر است.

“آمازون انبار شلوغ تر از قبل” رسی گفت.

یک کارگر در یک انبار در Torrazza همچنین آزمایش مثبت برای این بیماری و کارگران وجود دارد نگران بازگشت به تسهیلات بر اساس یک گزارش از ایتالیایی سایت خبری La Stampa. کارگران اعلام اعتصاب روز شنبه در یک انبار در پیاچنزا بیش از نگرانی در مورد حاوی گسترش ویروس La Stampa گزارش شده است.

مسیحی Kraehling نگرانی در مورد جلسات در شروع هر شیفت که همکاران خود را در یک انبار در باد هرسفلد آلمان در حال یادآوری اقدامات احتیاطی مانند استفاده از نرده هنگام رفتن طبقه پایین. کسانی که جلسات شامل نمرات از کارگران ایستاده شانه به شانه.

“این یک وضعیت بد با کروناویروس” گفت: Kraehling که کرده آمازون برای 10 سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>