آمازون ویروس دچار سردرگمی شده اند یک مزیت برای خارج شده و هدف

سهم خود را از ایالات متحده e-commerce کاهش به 38.5 درصد در ماه ژوئن از 42.1 درصد در ماه ژانویه با توجه به داده ها از Rakuten هوش. در ماه آوریل این آمار کم از 34.2 درصد است. در همان زمان هدف سهم رشد از 2.2 درصد به 3.5 درصد و خارج از رشد 4.2 درصد به 5.0 درصد است.

آمازون است که انتظار می رود به گزارش قوی دوم-فروش سه ماهه پنج شنبه بخشی از به طور کلی افزایش جزر و مد در خرید و فروش آنلاین در میان همه گیر است که بهره مند خرده فروشان در سراسر هیئت مدیره. اما آن لغزش در سهم بازار در مقایسه با فروشندگان دیگر نشان می دهد غیر منتظره fickleness در عادات مصرف.

مایک Mastela ابر متخصص امنیت در Livonia, Mich., استفاده می شود که برای خرید همه چیز در آمازون نخست آغاز شده است امید بستن برای همان روز وانت از هدف برای موارد مانند جلیقه و غذای سگ. “من صادقانه فکر کردن در مورد حذف من نخست عضویت به سادگی چون من هنوز برای دیدن دو روز تحویل در ماه” 67 ساله گفت.

بیش از یک دوجین مصاحبه با انبار کارگران شخص ثالث فروشندگان فعلی و مدیران سابق و خرده فروشی کارشناسان رنگ یک پرتره از یک شرکت مشهور برای ثروت خود را از مصرف کننده داده ها و تدارکات تخصص تقلا برای انطباق و بازیابی از coronavirus بحران حتی ماه به آن است.

“این یک صفحه نمایش تکان دهنده از یک شرکت ساخته شده است که خود را به عنوان یک شرکت توزیع گفت:” پائولا روزنبلوم یک تحلیلگر برای خرده فروشی, سیستم تحقیق در میامی. “زمانی که لاستیک ملاقات آنها نمی توانستم این محصولات از مردم می خواست.”

مدیر اجرایی جف بزوس اذعان به همان اندازه در هنگام شهادت او روز شنبه قبل از یک خانه فرعی به دنبال ادعا می کند که آمازون, اپل, گوگل و Facebook مورد آزار قرار گرفته اند خود را غالب موقعیت به عنوان تکنولوژی رهبران برای خنثی کردن رقابت است. پرسید: اگر آمازون تعیین شده دستگاه های مانند آن, آتش, تلویزیون, اکو بلندگو و حلقه مفت به عنوان اقلام ضروری در شروع این بیماری همه گیر دادن به آنها همان نوع از حمل و نقل اولویت به عنوان ضد عفونی کننده و کاغذ توالت بزوس گفت که او نمی دانست.

“آنچه من می توانم به شما بگویم این است که ما تا به حال هیچ راهکار برای این” بزوس گفت. “ما نقل مکان کرد و بسیار به سرعت. تقاضا از طریق پشت بام رفت (و از آن) بود که مانند در اختیار داشتن یک تعطیلات فصل فروش است اما در ماه مارس, و ما تا به حال به بسیاری از تصمیم گیری های بسیار به سرعت.”

(بزوس صاحب واشنگتن پست.)

شرکت “تعادل ظرفیت در سراسر شبکه ما را از تحقق مراکز در حالی که ما در حال ملاقات اجتماعی فاصله و اقدامات ایمنی برای حفظ تیم ما امن” سخنگوی دن Perlet در بیانیه ای گفت. او گفت که این شرکت در حال حرکت است به سرعت برای بازگرداندن سرعت تحویل.

آمازون کاهش یافته و به مدیران ارشد موجود برای مصاحبه.

سابق و فعلی آمازون مدیران صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که آنها مجاز به صحبت علنی می گویند هیچ شرکت می تواند به طور کامل آماده شدن برای سرکوب سفارشات ناشی از جهانی همه گیر. آمازون صرف شش ماه آماده شدن برای موجودی نیاز برای تعطیلات پس از آن سه نیروی انسانی ، این بیماری همه گیر به آمازون هیچ وقت برای آماده سازی در حالی که snarling زنجیره تامین و موجب ترس انبار کارکنان که اغلب در کنار همکاران.

البته آمازون درآمد همچنان به رشد در ماه های اخیر در میان خروش در خرید آنلاین همانطور که مردم در خانه بمانند و بسیاری از فروشگاه ها بسته باقی می ماند. اما این شرکت از دست رفته فرصت برای گسترش آن منجر شود بیش از رقبا.

همه از مدیران گفت: آنها انتظار می رود آمازون در نهایت به دست آوردن جای پا خود را به عنوان خریداران لبه پشت به سمت الگوهای بودند که در محل قبل از همه گیر زمانی که بازار دیجیتال اغلب اولین توقف برای خریداران آنلاین. و بازار خود را-به اشتراک گذاری به نظر می رسد شیب به پایین در ماه ژوئن در 34.2 درصد Rakuten.

اما حتی چند ماه به همه گیر آمازون هنوز هم نمی تواند همیشه تحویل بسته به آن نخست مشتریان در عرض دو روز. و سالانه خود را نخست در بعد بازاریابی رویداد — به طور معمول برگزار می شود در ماه جولای — هنوز برنامه ریزی شده است.

به عنوان coronavirus گسترش و دولت های محلی و ایالتی دستور داد مردم را به ماندن در خانه آمازون تدارکات امپراتوری را شکست. این شبکه گسترده ای از صدها نفر از انبارها بازگشت امکانات و ایستگاه های توزیع متصل شده توسط وانت و کامیون و هواپیما متعلق به آمازون و شرکای آن قبلا فعال آمازون برای تحویل سفارشات در عرض یک یا دو روز به خریداران که برای امضا نخست که در حال حاضر تعداد بیش از 100 میلیون عضو در سراسر جهان.

از ماه مارس آمازون 23-شخص رهبری ارشد تیم شده است برگزاری جلسات مجازی هر چند روز به اشفتگی فکری موقتی پاسخ به شرکت تامین-زنجیره ای و کار چالش ها گفت: یک فرد آشنا با این جلسات بود که مجاز به بحث در مورد آنها عموم و اظهار نظر در خواست نامش فاش نشود.

سیستم کمانش تحت وزن از دستورات است که تا به حال رسید به عنوان اینکه هر روز جمعه سیاه. اما آمازون به حال به استخدام ده ها هزار نفر از کارگران انبار آن را به طور معمول می کند برای تعطیلات. توسط این شرکت اعلام کرده بود این امر استخدام 175,000 کارکنان جدید هل دادن آن به کل نیروی کار جهانی به 840,400.

اما در اول کار در انبارها بود و نه اقتباس شده برای این ویروس که به تازگی در برخی از مکان های خود را در ایتالیا و اسپانیا تا اواسط ماه مارس و روز بعد در آن ایالات متحده انبارها از نیویورک به کالیفرنیا و میشیگان به تگزاس. آمازون در ابتدا در ادامه به برگزاری جلسات در شروع هر شیفت, بحث در مورد اقدامات احتیاطی در حالی که نمرات از کارگران ایستاده بود و شانه به شانه با توجه به مصاحبه با کارگران است. آن را همچنان به فشار انبار کارکنان برای دیدار با نرخ که در آن می خواستند کارگران را به انجام برسانند سفارشات.

آمازون حذف ایستاده جلسات در طول شیفت در حمایت از جدید روش های ارتباطی مانند نشانه ها و پیام های متنی و شروع متناوب تغییر زمان شروع و زمان استراحت برای کاهش ازدحام در این شرکت گفت: مارس 24. کارگران گفت: این شرکت به حالت تعلیق مورد نیاز برای پر کردن سفارشات در درون محدودیت زمانی پس از شکایت که tallying کسانی که معیارهای دلسرد شیوه های بهداشتی مانند شستن دستها پس از عطسه.

انبار کارگران فشرده برای زمان پرداخت کردن برای کارمندانی که احساس بیمار و یا نیاز به قرنطینه و به طور موقت بسته شدن انبارها که در آن کارگران آزمایش مثبت به طوری که امکانات می تواند تمیز. کارگران اعتراض و شکایت کرده است که آمازون انجام نمی شد به اندازه کافی برای محافظت از آنها را; این شرکت در مقابله با آن بود که در پی دستورالعمل های بهداشتی.

به عنوان شرکت گلایه تر شد, مکان عمومی, مدیران درهم به آمده تا با یک طرح. کارگران در مقر خود بودند reassigned به کار در ایمنی حمل و نقل از جمله وظایف به عنوان تهیه ماسک های در حال توسعه سیستم های غربالگری و راه اندازی آزمایشگاه تست. آمازون کاهش تعداد کارگران انبار بارگذاری بسته را بر روی کامیون ها از دو به یک به بهتر اجازه می دهد اجتماعی فاصله.

“مردم تنها کار شد چگونه به نگه داشتن کارگران امن” گفت: یکی از مدیران سابق که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که فرد هنوز هم کسب و کار با شرکت.

اما تغییرات ایمنی افزایش تاخیر. آمازون هنوز در تلاش برای دریافت بسته از آن در انبارها قبل از همه گیر نرخ.

در اواخر ماه مه در آن انبار در سیاتل و حومه, Kent, آمازون نشان داد آن پیکربندی مجدد اتاق استراحت, پخش كردن جداول به تشویق اجتماعی فاصله. انبار طبقه بودند خال خال با ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و نوار مشخص شده جهت کارکنان باید راه رفتن به طوری به عنوان نه ایجاد تنگناها.

در برخی از, اما نه همه از آن انبارهای آمازون از سر گرفته شده است هل دادن کارگران برای دیدار با اهداف خاص برای سرعت که در آن آنها تلاشهایی را انتخاب کنید و بسته اقلام با توجه به کارگران در انبارها در نیوجرسی میشیگان و کالیفرنیا. آمازون Perlet مورد مناقشه است اما نمی گویند که آیا این شرکت ردیابی سرعت در تمام انبارها.

بدون در نظر گرفتن, سرعت, سریع, و این شرکت در حال هل دادن کارگران به ورود ساعت های طولانی به عنوان هر چند روز نخست بعد گفت: Rachel Belz که سهام قفسه در آمازون West Deptford, N. J., انبار.

“آنها نه تنها خواستار آن است که. اما ما همه کار اضافی” گفت: Belz که ورود 55 ساعت در هفته های کاری در حال حاضر از 44 ساعت در هفته با او به طور معمول کار می کند.

برای مصرف کنندگان تاخیر در گرفتن محصولات تنها تا حدودی ناشی از غیر منتظره سیل سفارشات و انبار فرآیندهای. بسیاری از محصولات نیز خارج از بورس. در 17 مارس آمازون گفته فروشندگان آنها دیگر نمی تواند کشتی های غیر ضروری کالا به انبارها به طور موثر آنها را وادار به کشتی این موارد به مصرف کنندگان خود را اگر آنها امیدوار به ثبت نام فروش. و آن تاخیر در حمل و نقل بر روی محصولات تلقی نمی بسیار مهم ترک مصرف کنندگان با انتظار طولانی.

بسیاری از موارد که در تامین کوتاه مدت در شروع این بیماری همه گیر مانند کاغذ توالت و صابون مایع دست هستند به آسانی در دسترس بر روی سایت در حال حاضر. اما آمازون خریداران هنوز هم باید یک زمان سخت پیدا کردن Purell ضد عفونی کننده دست و Lysol دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. با توجه به تقاضای تولید کنندگان تخصیص منابع که اغلب به معنی آمازون نمی تواند نگه داشتن این اقلام در انبار Perlet گفت.

بیش از نیمی از خرده فروش در آمازون در حال از شخص ثالث تجار که فروش در این شرکت دیجیتال بازار. آمازون تاکید بر اقلام ضروری مجبور بسیاری از فروشندگان را در خود حمل و نقل, وظیفه بسیاری از آنها مجهز به بیمار رسیدگی است. که باعث بسیاری از مبارزات که خریداران بررسی منفی برای شخص ثالث فروشندگان در سطح رکورد با توجه به e-commerce شرکت تحقیقات بازار, نبض.

به عنوان آمازون انتخاب خشک شده و یا با تاخیر مصرف کنندگان تبدیل به رقبای مانند خارج شده و هدف قرار داده و سفارشات آنلاین برای وانت در زنجیر’ فروشگاه. آنها یک ترکیب 6,600 فروشگاه در سراسر کشور. آمازون در حدود 560 فروشگاه اکثریت قریب به اتفاق آنها غذاهای کل بازار.

آمازون از دست داده است برخی مشتریان مانند جید وانگ استفاده می شود که به انجام تقریبا همه خرید خود را در سایت. او نا امید در ماه مارس در فقدان اقلام اساسی مانند کاغذ حوله و دستکش یکبار مصرف و تاخیر و یا لغو سفارشات.

بنابراین وانگ که جان در آستین تبدیل به هدف, Office Depot, جویدنی و AliExpress به عنوان به خوبی به عنوان کوچکتر فروشگاه آنلاین.

“در آغاز همه گیر آن در دسترس بودن آیتم که به من رمه را به دیگر خرده فروشان گفت:” وانگ, 36, اجرا می شود که راه اندازی برنامه در Cloudflare یک سایت امنیتی شرکت. چهار ماه بعد او می گوید: او “با تکیه زیادی بر روی هدف خود را به دلیل حمل و نقل سریع است.” به علاوه او می تواند انتخاب کردن برای همان روز تحویل.

آمازون رقبا شانس بهتر در اندازه بزرگ گفته کارشناسان به دلیل یک مزیت متمایز: فروشگاه فیزیکی در سراسر کشور است. خارج مشتریان برای مثال قادر به سفارش برخی از اقلام آنلاین و باید آنها کاهش یافته و به تنه خود را در فروشگاه های محلی همان روز ارائه بیشتر قابل انتخاب و سریع تحویل.

خارج شده و به سرعت نقل مکان کرد به پیشنهاد “تماس با ما” وانت و گزینه های تحویل. آوریل, آن را تا به حال نورد از دو ساعت اکسپرس تحویل از بسیاری از آن 4,750 ایالات متحده فروشگاه ها و استخدام کرده بود بیش از 150 ، 000 کارگران به قفسه های انبار, انتخاب مواد غذایی و رسیدگی به وانت سفارشات.

خارج U. s. e-commerce فروش رشد 74 درصد در سه ماه منتهی به آوریل 1. خرید و فروش آنلاین در هدف و در عین حال به بیش از دو برابر در طول همه گیر با تجارت الکترونیکی در حال رشد یک رکورد 282 درصد در ماه آوریل به تنهایی.

“ما فقط دیده می شود دوشنبه سایبر رخ می دهد تقریبا هر روز به جز حجم دو برابر اندازه” برایان کرنل هدف را اجرایی گفت: در یک درآمد تماس است.

هدف در حال حاضر پر حدود 80 درصد از آن سفارشات آنلاین از آن 1,900 فروشگاه. زمانی که این بیماری همه گیر آمار این شرکت به سرعت دو برابر این تعداد از کارگران در همان روز تحویل خانه, خدمات, Shipt از 100,000 تا 200,000 و جایگزین کالا به فروشگاه ها که مورد نیاز است.

بیش از 5 میلیون خریداران استفاده می شود این شرکت drive-تا سرویس وانت در طول سه ماهه اول با درایو کردن سفارشات — شرکت محبوب ترین خدمات به طور فزاینده ای نزدیک به 1000 درصد در ماه آوریل سال جاری جان مولیگان هدف را افسر ارشد عامل گفت: در درآمد تماس بگیرید.

برخی از این رشد cannibalized از در فروش فروشگاه, Robert W. Baird & Co. تحلیلگر Colin Sebastian گفت: به عنوان وفادار خارج شده و هدف خریداران روشن از در فروشگاه به خرید آنلاین. سباستین صعودی در آمازون و معتقد است این شرکت تثبیت شده در تدارکات آن عملیات.

او افزود: “آمازون است که به طور معمول disrupter. و در این مورد آمازون مختل شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountKartal Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis