آمازون اولین بازی تا حد زیادی به اثبات برسانند. ‘بوته’ تعداد زیادی درست است.

در سطح “بوته” به نظر می رسد مانند یک دمای سوم شخص آرنا آنلاین تیرانداز که مخلوط عناصر “سرپرستی,” (شخصیت با مهارت های مختلف مجموعه) با کسانی که آشنا عناوین. “بوته” تلاش برای فیوز هرج و مرج از یک قهرمان تیرانداز با قدم زدن و استراتژی چند نفره آنلاین جنگ آرنا مانند “لیگ از افسانه است.” و بسیار شبیه به “Fortnite” مقطر رضایت از غارت اتومبیل به یک بازی “بوته” اجازه می دهد تا بازیکن را به سطح بالا در یک بازی تبدیل مسابقات به قدرت پویا پخش با مواد منفجره داشته باشد. این روند را آسان تر ساخته شده است با تشکر از هر بازی که پر از AI-کنترل بیگانگان دشمن به این معنی شما لازم نیست که به بهترین زندگی را برای افزایش توانایی های خود را.

“شما محدود در توانایی خود را برای مبارزه با یک بازیکن دیگر گفت:” کالین جوهانسون حق رای دادن منجر به “بوته.” “ناگهان این نقش پدیدار می شود که در آن هر کسی می تواند به طور معنی داری کمک از طریق کشاورزی به دست آوردن [تجربه] به کمک تیم خود را به دست آوردن سطح است.”

از دروازه وجود دارد سه حالت قابل پخش در بازی. برداشت فرمان است خود را بزرگ تیم 8-در 8 دفاع در برج استاندارد است. قلب کهیر است خیمه حالت است که چاله دو تیم از چهار به سه بزرگ “کندو” هیولا. و آلفا شکارچیان یک حالت زنده ماندن با هشت تیم از جفت زنده ماندن در برابر این سیاره بوته و آن بیگانه اشکال زندگی.

قبل از هر بازی شما با انتخاب یکی از 12 شخصیت متمایز. Drakahl خود را استاندارد غوغا-تنها مخزن در حالی که تابستان دو flamethrowers متصل به او مشت خود ضروری برای هر استراتژی دفاعی. اما “بوته” اجازه می دهد تا بازیکن را به سفارشی کردن مهارت درختان قبل از هر مسابقه و به بازی ادامه می دهد تیم خود را کسب جوهر با تکمیل وظایف شکست بازیکنان و کامپیوتر کنترل دشمنان است.

جوهر شما به دست آوردن بیشتر به شما صعود به سطح بالا و بیشتر شخصیت خود را تمرکز بر تغییرات. به این ترتیب این بازی این است که قادر به گسترش فراتر از استاندارد ایران کلاس از مخازن درمانگران و آسیب-per-second heavy hitters. توسکا هوشمند aleck سنجاب مانند موجودی (فکر می کنم موشک از “نگهبانان کهکشان”) است که برای دفاع از او به عنوان میسازد ابرها به چشم انداز مبهم. اما او نیز برای هدف قرار دادن سخت و سریع با تفنگ ساچمهای و یک چشمک زدن انتقال توانایی است که او را قادر به انجام بیشتر و بیشتر به عنوان بازی پیشرفت.

هر حالت بازی خواهد شد از ویژگی های سیاره ای تهدید می کنند تا به وعده بایوور “سرود” هرگز ملاقات کرد. در “بوته” برخی از صحنه حوادث اتفاق می افتد که می تواند نکته فلس از این بازی است. بخشی از metagame شامل پیشگیری از تیم های دیگر از کشاورزی بیش از حد جوهر از این دشمنان به طوری که آنها نمی کند.

این بازی زیبا بیش از حد. به عنوان یک محیط سیاره بوته است که به عنوان پر جنب و جوش و رنگارنگ که هر یک از interstellar نقشه های ما رو بدست در بازی های دیگر مانند “سرنوشت” فقط بزرگتر و گسترده تر به جای دشمنان و ابرقدرت ها. بازی اندازه نقشه به نظر می رسد به یک مصالحه بین عرصه در “سرنوشت” (در یک حالت نیز به نام “بوته”) و هاله بزرگ نبرد تیم نقشه.

Jason Stansell سر از هنر و انیمیشن در Amazon Game Studios گفت: آنها زمان زیادی از بازخورد از بازیکنان که آن را به hitboxes بازیکن سایه و تنوع هم از نظر شخصیت و راه آنها نقل مکان کرد. Stansell گذشته کار در انیمیشن شامل Sony عنوان “بدنام: پسر دوم” بود که در اوایل و چشمگیر تظاهرات پلی استیشن 4 توانایی در سال 2013.

“از پرنیان نظر قادر به ادامه این وضعیت چیزی است که ما در زمان به طور جدی” Stansell گفت. “اما آن را نیز کار می کند در شرایط جریان قادر بودن به سرعت درک از یک watchability نظر. ما می خواستیم برای ایجاد شخصیت های بودند که به صورت جدی به کسی که مخاطب می تواند با اتصال به.”

“بوته” یک standout در شخصیت انیمیشن حتی در مقایسه با بلیزارد جشن در بازی مانند “گشت.” صورت انیمیشن در دو راهی های جنوب آسیا با برد کوتاه بازیکن مجهز به لیزر داستان در مورد دوستی خود را با او robo-دوستان برادر و چگونه آنها به نظر می رسد به یک همزیستی وابسته به رابطه.

جوهانسون گفت: دادن streamers فرصتی برای ارائه بازخورد بسیار ارزشمند بود در ساخت مطمئن شوید این بازی به عنوان بسیار سرگرم کننده به تماشای آن را به عنوان است به بازی. برای مثال هیچ hitscan سلاح در بازی. هر گلوله در این بازی این است که یک پرتابه که جوهانسون گفت: باعث می شود برای اطلاعات بیشتر گیم پلی هیجان انگیز. سیارهای حوادث را باید نشانه های بصری بنابراین مخاطبان و همچنین بازیکنان می دانند که چیزی که در مورد اتفاق می افتد.

“این همیشه در مورد ساخت چه سرد بود ما می خواستیم برای ایجاد چیزی که روشن و مشتری متمرکز” Stansell گفت.

با توجه به این که “بوته” به آن بیسار می آید با آنچه در حال حاضر تبدیل شدن به استاندارد در آنلاین “خدمات زنده” تیرانداز بازی: فصل عبور می کند (مانند “Fortnite”) و شخصیت پوسته برای فروش. هر دو به نظر می رسد آماده برای رفتن در ما دو ساعت جلسه پیش نمایش.

این سخت است برای گفتن چه نوع از “بوته” خواهد شد. رقابت برای جلب توجه حتی در تیراندازی ژانر شدید است. اما از آن آسان است برای گفتن آنچه که “بوته” می شود راست: گرافیک زرق و برق دار کنترل خوب یک کم مانع برای ورود پایین موانع مطالب برای بازیکنان در بسیاری از سطوح مهارت و یک مخلوط جامد از امروز محبوب ترین نوع ایده ها.

آنچه مهم است این است که که در پایان دو ساعت جلسه, من پیدا کردم خودم که مایل به یادگیری بیشتر در مورد این بازی و کشف مسیرهای ارتقاء چند از شخصیت های دیگر. در یک صنعت با هم-فرار بازی ها, شک و تردید من برای “بوته” دارای مشکلاتی روبرو شد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im