آمازون سهامداران تماس برای شرکت به انتشار انبار اطلاعات ایمنی کارگران پس از بالا بردن زنگ

آمازون سهامداران در نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز در حال فشار به شرکت برای انتشار بیشتر اطلاعات مربوط به کارگر و امکانات ایمنی در آن سالانه سهامداران جلسه روز چهارشنبه.

تماس برای اطلاعات بیشتر می آید پس از چندین نمونه از آمازون انبار کارگران شکایت از شرایط نا امن در حمل و نقل غول امکانات.

تایید مرگ و میر در آمازون امکانات انبار شده اند رو به افزایش آمریکا به عنوان مرگ و میر ناشی از این ویروس در نزدیکی 100,000 خوانده شده را علامت. انبار کارگران – مرکزی این شرکت توانایی عملکرد – به نام آمازون به افزایش اقدامات ایمنی و ارائه به کارکنان پرداخت می شود و بیمار را ترک کنند.

آنها همچنین نام این شرکت به پایین که در آن امکانات مثبت coronavirus موارد شناسایی شده اند اجازه می دهد تا برای تمیز کردن عمیق.

CNBC گزارش شده است که آمازون حاضر به افشای چگونه بسیاری از انبار کارکنان فوت کرده اند از coronavirus. این شرکت تایید کرده است حداقل هشت, مرگ و میر, اما تنها پس از این مرگ و میر گزارش شده در رسانه ها.

در علاوه بر این به حفظ مرگ تعداد نامعلومی این شرکت همچنین نگهداری آن در مجموع تعداد کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus تحت کاری ادامه داده اند. آمازون کارمند جانا Jumpp که ردیابی کارگران که تست مثبت ادعا می کند که تعداد کل موارد در میان آمازون کارگران نزدیک به 900 در سراسر کشور.

آمازون انبار کارگران ملاقات با بسیاری از شرکت های سرمایه گذاران در یک “جایگزین” سهامداران رویداد هفته گذشته است. CtW سرمایه گذاری گروه – که با این نسخهها کار با چندین اتحادیه حمایت مالی صندوق های بازنشستگی و که صاحب 890,000 آمازون سهام میزبانی این رویداد است.

دو آمازون انبار کارگران و تحویل یک راننده ای که اخراج شد پس از افزایش نگرانی های ایمنی ملاقات با سرمایه گذاران و مورد بحث و تجربیات خود را در انبارها.

سهامداران اشاره کرد که آمازون به اشتراک گذاشته شده است اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی از آن معمولا کند اما پس از ملاقات با انبار و کارگران آنها می خواهم برای دیدن بیشتر.

“آنچه ما در حال از دست رفته است که در این گزارش در مورد آنچه که تاثیر آن را” آنا گلدان یک رهبر در APG مدیریت دارایی که با حضور در این رویداد گفت. “تصور این است که ما هنوز هم وجود دارد در عین حال که هنوز هم وجود دارد شرایط نا امن کار.”

Ms گلدان یک شرکت امضاء کننده در نامه ای خواستار آمازون مدیر جودیت مک گراث به توضیح تاثیر آمازون سرمایه گذاری در coronavirus ایمنی را به حال خود کارگران است.

“به عنوان طولانی مدت آمازون shareowners با $4.2 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سهام آمازون بر اساس ترکیب ما نگران پتانسیل قطع ارتباط بین مدیریت گزارش کارمند ابتکارات و این گزارش های رسانه ها در مورد گسترده Covid-19 نگرانی های ایمنی و بهداشت در میان کارکنان آمازون.شما بهترین هستند قرار است به صحبت می کنند به هیئت مستقل نظارت Covid-19 مربوط به طرح ها و سرمایه گذاری در نشست سالانه سهامداران نشست” نامه متحده است.

اسکات استرینگر یک شهر نیویورک بازنشستگی حسابرسی, شرکت امضا نامه و همراه با Ms گلدان – درخواست این شرکت برای انتشار اطلاعات و جزئیات ویروس, انتقال, نرخ ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت شکایات بهره وری, تاثیر روحیه کارکنان و محیط کار فرهنگی سرمایه گذاری است.

در علاوه بر این به اطلاعات این نامه همچنین خواستار Ms McGrath به ارائه اطلاعات جزئیات که آیا این شرکت عمل کرده و در اقدامی تلافی جویانه نسبت به whistleblower کارکنان.

آمازون سخنگو گفت که “هیچ چیز مهم تر از سلامت و رفاه کارکنان ما و ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de