قرارداد اهدا شد به مایکروسافت در اواخر اکتبر پس از Esper اعلام کرد او را “بازبینی” پنتاگون گسترده تر رویکرد جدی. به زودی قبل از Esper را بررسی رئيس جمهور گفت: در تلویزیونی که از اظهارات او دریافت کرده بود “فوق العاده شکایت” از آمازون رقبا با استناد به مایکروسافت و اوراکل و آی بی ام.

آمازون مدعی تعجب جایزه به مایکروسافت آلوده توسط “تکرار شده و در پشت صحنه حملات” از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“رئیس جمهور تهمت است و بارها نشان داده و تمایل خود را به استفاده از موقعیت خود به عنوان رئیس جمهور و فرمانده کل قوا به تداخل با عملکرد دولت — از جمله فدرال تدارکات — به پیشرفت شخصی خود را در دستور کار” Amazon Web Services سخنگوی جلب Herdener در بیانیه ای گفت شنبه.

“حفظ اعتماد عمومی کشور تهیه فرآیند نیاز به کشف و مکمل های اداری رکورد به ویژه در نور از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘پیچ آمازون است.’ سوال این است که آیا رئیس جمهور ایالات متحده باید مجاز به استفاده از بودجه وزارت دفاع به دنبال خود شخصی و سیاسی به پایان می رسد.”

(آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

در آن پرونده آمازون به دنبال سوال مغلوب ساختن پیشی جستن در هر ارتباطات او با مایکروسافت و همچنین اوراکل یکی دیگر از فن آوری های غول پیکر که به دنبال جدی قرارداد و که رئیس اجرایی dined با رئیس جمهور. آمازون همچنین می خواهد به درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ارتباطات خود با جیم Mattis سابق وزیر دفاع و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خود را “فسخ و/یا استعفای.”

آمازون نیز به دنبال به درخواست رئیس جمهور در مورد ارتباطات خود با Esper بیش از قرار ملاقات خود را و هر گونه بحث آنها در مورد جدی جایزه.

آمازون نیز به دنبال به عزل Mattis دانا Deasy پنتاگون را مدیر ارشد فناوری اطلاعات و همچنین سه نفر از اعضای یک کمیته که کمک را جدی انتخاب که نام شده اند redacted از پر کردن است.

این شرکت هم دشوار متقاعد کردن دادگاه فدرال ادعا می کند که می شنود دعاوی مربوط به قراردادهای فدرال که در آن نیاز به عزل تهمت و Esper گفت: فرانکلین ترنر, قراردادهای دولتی, وکیل قانون شرکت miss kriti و انگلیسی.

“این چیزی است که خواهد بود جنگیدند دندان و ناخن توسط کاخ سفید و وزارت دادگستری به شدت از نظر قانونی امکان پذیر است” ترنر گفت. “و آنها بسیاری از فلش و به آتش چرا که سال ها و سال ها از پیشنهاد اعتراض به قانون گفت:” شما باید آنچه شما نیاز دارید در این سازمان سابقه بوده است.’ “

وی افزود که جدی مورد می تواند ترک از هنجار به دلیل تهمت شده است تا به صورت آشکار و با انتقادات خود را از آمازون و بزوس از جمله در حالی که پنتاگون بود ارزیابی پیشنهادات مختار است.

“این مورد بدیهی است که کمی متفاوت است چرا که رئیس جمهور خود قرار داده و او را با صدا غذا خوردن dab در مرکز خرید با ساخت تکرار اظهارات عمومی [درباره آمازون و بزوس] بیش از بسیاری از ماه” ترنر گفت.

قضات قبلا دستور داده مغلوب ساختن پیشی جستن به رسوبات و یا به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک. در سپتامبر گذشته یک قاضی در شهر نیویورک دوریس M. گونزالس دستور داد که مغلوب ساختن پیشی جستن نشستن برای ضبط شهادت در یک طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط معترضان که می گویند آنها حمله و با مغلوب ساختن پیشی جستن ماموران امنیتی در طول مبارزات انتخاباتی 2016. Gonzalez نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن شهادت است “ضروری” برای محاکمه.

یک سال قبل از آن تهمت توافق به تولید بخشهایی از تقویم خود را از سال 2007 و 2008 به عنوان بخشی از کشف در یک دعوی افترا آورده سابق “شاگرد” شرکت کننده در تابستان Zervos. در این مورد تهمت سازمان توافق کردند که به تولید تقویم و نوشته های مجله از نوامبر 2007 تا فوریه 2008 یک دوره که شامل زمان است که در آن Zervos ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن به زور بوسید و او اتهامات ناروا را رد کرده است.

آمازون به دنبال گرفتار تهمت بارها و بارها پس از آن از دست جدی قرارداد به مایکروسافت است. در آن زمان تجارت آنلاین غول پیکر, که همچنین پیشگام کسب و کار از محاسبات ابری, پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت تاثیر نتیجه به دلیل “یک ارزیابی دقیق صرفا در مقایسه ارائه شده به وضوح منجر به نتیجه گیری های مختلف.” یک ماه بعد آمازون اشاره کرد نظرات با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع و روزنامه نگاران آن را به عنوان به طور رسمی به چالش کشیده پنتاگون تصمیم گیری است.

قابل توجه آمازون نیست با استناد به ایمیل های خاص و یا مکالمات از جمله تهمت هایی که به آن معتقد است ممکن است نقش مهمی در تصمیم گیری. بخشی از آن استدلال این است که آن تجربه و فن آوری و ثبت مسیر در دست زدن به دولت داده باید به رهبری پنتاگون برای انتخاب Amazon Web Services بیش مایکروسافت Azure services.

آمازون تحت سلطه کسب و کار ارائه بر روی تقاضا زیرساخت های خدمات محاسبات برای اجاره با 48 درصد سهم بازار در سال 2018 به گفته شرکت تحقیقات بازار گارتنر. مایکروسافت که وارد کسب و کار پس از آمازون دارای 15.5 درصد سهم از بازار است.

بخشی از آمازون به تازگی unsealed تشکیل پرونده شامل اتهامات که پنتاگون بوده است نه پاسخگو به درخواست برای اطلاعات در مورد تصمیم خود برای جایزه قرارداد به مایکروسافت است. آمازون یادداشت وجود دارد هیچ اساسی پاسخ به هر یک از 265 سوالات مطرح شده آن در طول فرآیند گزارشگیری پس از قرارداد اهدا شد.

و شکی نیست از مغلوب ساختن پیشی جستن عناد نسبت به بزوس. در فوریه 2016 کمپین تجمع در فورت ورث پس از انتخابات ریاست جمهوری نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در بزوس مالکیت از پست.

“من احترام به جف بزوس اما او خریداری واشنگتن پست به سیاسی تاثیر … او صاحب آمازون … او می خواهد نفوذ سیاسی طوری که آمازون از آن بهره مند شوند,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کمپین 2016 رالی. “این درست نیست. و به اعتقاد من, اگر من رئیس جمهور شدن oh انجام آنها مشکل دارند. آنها در حال رفتن به چنین مشکلات است.”

تهمت نیز بارها مورد انتقاد بزوس مالکیت از پست فشار برای مثال در ایالات متحده خدمات پستی به افزایش نرخ شارژ را به آمازون و شرکت های دیگر به کشتی بسته های پست گزارش سال گذشته است. پست رهبران باید گفت که بزوس خریداری شده که پست در سال 2013 پخش هیچ نقشی در پوشش تصمیم گیری در این روزنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im