آمازون نتواند به حذف ننگین نژادپرستانه’ تبلیغات نازی ها کتاب از فروش

شرکت آمازون موفق به حذف “ننگین نژادپرستانه” تبلیغات نازی ها کتاب از فروشگاه آنلاین بیش از یک ماه پس از دریافت شکایت در مورد آنها.

شرکت تجارت الکترونیکی پاسخ نمی دهند به critism از هولوکاست آموزش و پرورش اعتماد (HET) در مورد یهودستیزانه کتاب فروش از جمله Der Giftpilz (“قارچ سمی”) منتشر شده در سال 1938 توسط جولیوس کرد نازی که اعدام شد پس از نورنبرگ برای محاکمه جنایات agiainst بشریت است.

در این کتاب کودکان با استفاده از یک حمله استعاره در مقایسه با یهودیان را می کند که آن را می گوید خطرناک هستند اما سخت به از بی ضرر تشخیص قارچ.

کرد همچنین سردبیر virulently یهودستیزانه نازی ها در تبلیغات روزنامه Der Sturmer.

سابق صدراعظم ساجد جاوید به نام روی آمازون برای حذف کتاب از فروش همراه با دو نفر دیگر توسط همان ناشر و چندین عنوان از میان می برد.

آقای جاوید تشکر شده HET برای برجسته کردن این موضوع, به tweeting: “آمازون می خواهد برای نشان دادن آن است که یک مسئول شرکت اقدام به سرعت و توقف فروش این ننگین نژادپرستانه مواد است.”

این لیست برای آن Giftpilz در وب سایت آمازون می گوید که این یک تصویر نادر کتاب “بسیار در پی پس از توسط جمع”.

برخی از بررسی در آمازون دولت است که این کتاب می تواند ارزش آموزشی به عنوان یک سند تاریخی از رژیم نازی. نظرات دیگر شامل اظهارات یهودستیزانه شده اند که پرچم به آمازون اما آن نشده اند در نظر گرفته شود.

Der Giftpilz نیز ارائه شده برای فروش در سایت های دیگر از جمله بی آبه کتاب و کتاب سپرده گذاری.

HET اجرایی کارن پولاک نوشت که به آمازون خواستار حذف این کتاب گفت: “این کتاب است زشت و ناپسند. این نگران کننده است که ناشران برجسته مانند آمازون را در دسترس محصولات است که ترویج نژادپرستی یا تبعیض از هر نوع چه رسد به کسانی که از تاریک ترین دوره تاریخ اروپا.

“ما در حال حاضر مطرح نگرانی های ما در مورد مسائل مشابه بیش از دهه گذشته است.

“به عنوان هولوکاست حرکت از تاریخچه زندگی به تاریخ ما بازماندگان به طور منظم افزایش نگرانی که انکار هولوکاست و یهود ستیزی هنوز هم باقی بماند.

“ما می خواهیم آمازون برای انجام کار درست و حذف این مواد از فروش بلافاصله حسابرسی چه چیز دیگری ممکن است در فروش و نقد و بررسی سیاست های خود را برای جلوگیری از این همیشه اتفاق می افتد دوباره.”

این کتاب شده است در فروش در آمازون بازار پس از ماه جولای سال 2017 در کنار دیگر یهودستیزانه دستگاه از دو رگه و یهود در کلاس درس.

آمازون سخنگو گفت: “به عنوان یک کتاب فروش ما آگاه از سانسور کتاب در طول تاریخ و ما این کار را به آرامی. ما بر این باوریم که دسترسی به گفتار نوشته شده است مهم از جمله کتاب های است که برخی ممکن است پیدا کردن اعتراض هر چند ما را نگرانی از هولوکاست آموزشی اعتماد به طور جدی و در حال گوش دادن به آن بازخورد.

“آمازون دارای سیاست های حاکم که در کتاب ذکر شده را می توان برای فروش. ما سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان و منابع برای اطمینان از دستورالعمل های ما را دنبال و حذف محصولات که نه پایبند به دستورالعمل های ما. علاوه بر این ما فراتر از اقدامات پیشگیرانه ما نیز بی درنگ بررسی تمام نگرانی های مطرح شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>