آمازون تحویل راننده می گوید که او از کار اخراج شد برای پرسیدن در مورد کوروناویروس احتیاطی

قرارداد تحویل راننده در آمازون تسهیلات در ایندیانا مدعی است که او اخراج توسط کارفرما برای ابراز نگرانی در مورد کوروناویروس اقدامات ایمنی در یک مورد مشابه دیگر شکایت علیه هر دو آمازون و آن شخص ثالث پیمانکاران توسط کارگران است.

در این مورد, FAE,توزیع کنندگان مستقل شرکت قرارداد توسط آمازون برای تحویل بسته به عنوان “خدمات تحویل شریک” عمل در آمازون انبار در گری ایندیانا که در آن شرکت استخدام و آموزش کارگران به ارائه بسته های.

در اوایل ماه آوریل کارمند آندره کرک خواسته در نیروی کار گروه پیام کانال اگر کسی تا به حال تست مثبت برای کوروناویروس.

معاون‘s مادربرد گزارش می دهد که Demoine هاروی صاحب FAE توزیع کنندگان گفت: این گروه که هیچ کس تا به حال آزمایش مثبت قبل از خصوصی پیام آقای کرک و rebuking او.

آقای هاروی گفت که موضوع تست بود نه یک گروه نگرانی اما “کل جهان نگرانی” و این که آقای کرک باید مستقیم سوالات خود را به او.

آقای کرک مشترک کسانی که پیام های چت گروهی بود که پس از آن تعطیل شود.

متن ارسال شده به کارکنان بعد که بعد از شرکت اداری هماهنگ کننده نیز مالک را بخوانید: “در طول یک بیماری همه گیر چت گروهی می تواند استفاده شود به علت اختلاف یا بیشتر استناد وحشت و ترس … یکپارچگی و فرهنگ FAE است و همواره با هدف مثبت بودن حمایت و دلگرم کننده است. وجود دارد هیچ جایی برای منفی به خصوص در حال حاضر. ما به هم ایستاده و یا در حال سقوط از هم جدا.”

آقای کرک از کار اخراج شد و دو روز بعد.

در یک ایمیل به مادربردآقای هاروی گفت: “FAE توزیع کنندگان در ماه جولای آغاز شد 2019 و مفتخر به ارائه بیش از 200 شغل برای ایندیانا ساکنان. مانند تمام شرکت های ما استاندارد است که ما انتظار داریم تیم ما به رعایت و تحمل صفر برای ادامه سوء رفتار و یا هر گونه اقدامات به خطر افتادن ایمنی از تیم ما و یا جامعه است.”

“حوادث تکرار سوء رفتار و/یا نقض سیاست های شرکت هستند به همین دلیل آقای کرک اشتغال بود که به هیچ چیز دیگری.”

آقای کرک توضیح داده شد به عنوان یک مشکل کارمند که مواخذه چندین بار از او پیوست شرکت — Mr کرک را انکار می کند و این خصلت.

صحبت کردن با مادربرد, او ادعا می کند که او از کار اخراج شدند “دلایل ساختگی” و هنگامی که FAE گفت که رابطه دیگر مفید آن بود چرا که او تا به حال نام آنها را.

آقای کرک همچنین مدعی است که از او پرسید: سوال در مورد آزمون مثبت به دلیل همکاری کارگر در حال حاضر آزمایش مثبت بود و او نگران به عنوان کسی که از قبل موجود وضعیت سلامت.

FAE ادعا می کند که با وجود مدارک پزشکی تایید مثبت آزمون در زمان آقای کرک شلیک, اما روز بعد کارگران اطلاع داده شد که یک فرد تا به حال آزمایش مثبت است.

آقای کرک گفت که کارگران نیز در مورد عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که ارائه شده توسط این شرکت تا اواسط ماه آوریل پس از شلیک و اخبار از نتیجه تست مثبت با توجه به پیام های متنی دیده می شود توسط مادربرد.

کارگران می گویند که آنها احساس خیانت به راه اتفاقی این شرکت برخورد با شروع coronavirus. موارد Covid-19 شروع به افزایش به شدت در ایندیانا در اواخر ماه مارس اوج در اواخر ماه آوریل است. دولت در حال حاضر 28,705 مورد تأیید و ثبت کرده است 1,678 رسمی مرگ و میر ناشی از ویروس است.

بسیاری از شخص ثالث پیمانکاران کسب و کار کوچک اختصاص داده شده به ارائه بسته های آمازون, تلاش برای ارائه ایمنی و sanitising تجهیزات برای کارکنان خود را در حالی که همچنین تلاش برای حفظ شرایط تعهدات قراردادی خود را به خرید آنلاین غول

آمازون است نه اظهار نظر در مورد, اما نیز زیر آتش برای خود دست زدن به ایمنی کارگر در برخی از امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>