“البته ما نیاز به حل تعدادی از سوالات در مورد زمان بندی فرمت و برجسته تولید سند مسائل لزوما قاب های فوق العاده ای خواسته های جهانی و همه گیر” آمازون وکلا گفت: در نامه ای فرستاده یکشنبه و بعد از آن به دست آمده توسط پست. “علاوه بر این ما فکر می کنیم آن خرس و تاکید کرد که دیگر مدیران ارشد در حال حاضر اجرای کسب و کار است که موضوع واقعی از این کمیته بررسی است.”

آمازون تایید بزوس موقعیت دوشنبه بدون ارائه جزئیات بیشتر و سخنگوی تشکر. دیوید Cicilline (D-R. I.), رهبر از خانه ضد تراست فرعی نیست بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بزوس صاحب واشنگتن پست.

قانونگذاران نیز باید پرسید که مدیر عامل شرکت اپل, تیم کوک, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai به عضویت بزوس و شهادت در آینده شنوایی یک برنامه به طور بالقوه با مشخصات بالا گردهمایی که قرار است به کلاه کردن بیش از یک سال از کار توسط کمیته مجلس برای بررسی دره سیلیکون به صورت بالقوه نقض ضد تراست. معلوم نیست اگر این شرکت ها توافق کرده اند که برای اعزام مدیران ارشد خود را و هر سه را پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر دوشنبه ،

برای بزوس در یک جلسه را اولین-همیشه ظاهر در مقابل قانونگذاران در کاپیتول هیل. آن را در یک زمان می آید زمانی که اعضای کنگره هنوز هم خروشد بیش از گزارش که آمازون کارکنان شنود اطلاعات از فروشندگان شخص ثالث در این شرکت در بازار برای تصمیم گیری در مورد راه اندازی خود را در محصولات رقیب. مدیران شرکت گفت: دموکرات ها و جمهوری خواهان است که آن را بپردازد در چنین شیوه.

قانونگذاران’ درخواست همزمان با پروب را به آمازون توسط کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده رقابت watchdog آژانس که در حال بررسی اگر e-commerce غول نقض قوانین ضد تراست. در اروپا و در ضمن تنظیم کننده به عنوان به زودی به عنوان این هفته انتظار می رود به موضوع اتهامات علیه آمازون بیش از آن بهره برداری شخص ثالث فروشندگان ” داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات