مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس غرب در کاخ سفید مشاور با ‘Seinfeld’ الگوی رفتاری ارائه می دهد ‘آرامش در حال حاضر” را فشار دهید

در Instagram پست در روز چهارشنبه بعد از ظهر بزوس به نظر می رسد به متهم ناوارو از ambushing او را در يونجه باشگاه شام در Jan. 25 و همچنین تماس با همکاران خود در آمازون “عوامل.” او همچنین خواسته خود را رسانه های اجتماعی پیروان او چگونه باید به کار گرفته اند مواجه شدن. و در نشانه آن است که تنش بین این دو در حال افزایش سرعت ناوارو در پاسخ به این Instagram پست تقریبا بلافاصله تماس بزوس پیام یک “زیبا و پیش پا افتاده انفعالی تهاجمی post.”

ناوارو گفته بود او با نزدیک شدن بزوس در شام به بحث در مورد جعل و تقلب مسائل مربوط به آمازون. با توجه به ناوارو, بزوس توافق برای دیدار بعد به بحث در مورد این موضوع.

در Instagram پست بزوس نیست دقیقا روشن کردن آنچه اتفاق افتاده است. به جای او ارائه روبرو می شوند به عنوان یک سناریو فرضی.

“بیایید می گویند شما در یک مهمانی کسی که شما نمی دانید به شما می آید در حالی که شما در حال صحبت کردن به پدر خود و دختر و می پرسد برای یک جلسه. بیایید می گویند این فرد نوع از کسی که در واقع با استفاده از کلمه “عوامل” برای توصیف افرادی که برای شما کار می کنند” بزوس نوشت.

“چگونه می توانم به شما پاسخ می دهند: الف) بله من قطعا دیدار با شما. ب) هیچ من نمی خواهد با شما ملاقات. C) شما بگویید چه. تماس و چنین و چنان و آنها چیزی کار. د) بی سر و صدا حل برای تبدیل شدن به یک بسته در. E) چیزی دیگری (در خالی را پر کنید).”

بزوس ارائه شده به یک دکمه با الهام از طنزهای “Seinfeld” است که می گوید: “آرامش در حال حاضر!” به هر کس آمد تا با بهترین پاسخ است. “آرامش در حال حاضر” همان چیزی است که یکی از “Seinfeld” شخصیت ها می گویند زمانی که او شروع به تبدیل شدن به بسیار عصبانی و می خواست برای آرام کردن خود و نگه داشتن فشار خون خود را پایین.

ناوارو در پاسخ به این Instagram پست با گفتن تپه: “زیبا و پیش پا افتاده انفعالی تهاجمی پست از می شود نویسنده کتاب” ذن و هنر تقلبی قاچاق.'”

ناوارو تایید به واشنگتن پست گفت. وقتی پرسید که آیا بزوس در نهایت دیدار با ناوارو, آمازون سخنگوی تصریح کرد زودتر بیانیه ای گفت: مدیران ارشد باید ملاقات با مقامات دولت از جمله ناوارو در “چند نوبت” به بحث در مورد تقلبی. شرکت او گفت: “مشتاق به ادامه این همکاری و ما را مدیران در دسترس برای پاسخگویی به عنوان اغلب به عنوان لازم برای مقابله موثر با این موضوع است.”

ناوارو نیز گفت: در یک ایمیل به پست: “چگونه در مورد انتخاب جف بزوس در واقع زمانی که من صحبت می کرد با او در ژانویه 28: F) ‘پیتر تماس دوم من-در-فرمان جی کارنی و باید او را راه اندازی نشست.’ که دقیقا آنچه که من انجام داد و در حال حاضر بزوس در آن پنهان شده است که به سادگی trivializing یکی از مهم ترین مسائل پیش روی مصرف کنندگان آمریکایی.”

چهره های دیگر در درون دولت باید بیشتر روابط دوستانه با بزوس. چند ساعت پس از ناوارو حادثه در يونجه باشگاه بزوس میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka شوهرش جارد کوشنر و تهمت مشاور کلیان کانوی برای یک حزب در خانه خود در واشنگتن است. بزوس نیز صاحب واشنگتن پست.

به تقل می آید چند هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر سرکوب بیشتر به شدت تقلبی واردات با برگزاری شخص ثالث سیستم عامل های مانند آمازون پاسخگو برای knockoffs فروش در سایت خود. کالاهای تقلبی را تبدیل به یک مشکل رو به رشد برای سایت های تجارت الکترونیکی به آنها اجازه می دهد شخص ثالث تجار به لیست و فروش محصولات با کمی نظارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>