تمام سرنخ اطلاعات و به روز رسانی تا کنون در مورد Fortnite فصل 2

Fortnite را در تغییرات فصلی اغلب با بازی در حال تغییر وقایع مانند سیاه چاله یا یک گودزیلا-مانند مبارزه به پایان رسید که آخرین فصل تابستان است. و معمولا این تغییرات خواهد آمد با نکات آشغال در طول فصل قبل همه به برخی از بسیار مبهم و افسانه هاو روایات قومی که باقی مانده است عمدا متناقض و مبهم است. این آخرین چهار ماه بوده است ، تا همین اواخر.

در اینجا یک خال در استرالیا.

سپس در اوایل این هفته بازیکنان خود را پیدا منوها ظاهر می شود “هک” با پیام های مخفی و تصاویر در مورد فصل جدید است.

این بازی حساب توییتر نیز بوده است تویت کردن تصادفی تصاویر, از جمله یک مرد با ماسک جمجمه و انواع دستگاه های مواد منفجره همه پیچیده در طلا. میله های دینامیت قبلا حذف شده از بازی به نظر می رسد بازگشت در برخی از راه. سلاح های مانند دینامیت اغلب طاقی یا از بازی حذف شده و به حفظ تعادل است. در زمان وجود دارد بیش از حد بسیاری از مواد منفجره و سلاح برای بازیکنان به استفاده از.

Fortnite ناظران نیز متوجه کدی که اشاره کرد که یک تریو حالت اجازه می دهد بازیکن برای تشکیل تیم از سه ممکن است بازگشت. Fortnite نیز به طور منظم معاوضه از حالت های بازی مختلف برای نگه داشتن بازیکنان مشغول اند.

در نهایت آیتم های مختلف در اطراف نقشه در این بازی نیز به نظر می رسد پیچیده در طلا. Leakers نقطه به یک طلا-کشف اسکلت کشف که ممکن است در یک موضوع وحدت برای این فصل است. اما تا صبح روز پنجشنبه به خرابی رفته است وجود دارد هیچ گفتن چه در آینده.

آخرین طلا با مضمون سرنخ به پایان رسید چه بوده است نسبتا آرام طلسم برای بازی. بزرگترین رویداد از Fortnite فصل 2 Star Wars تبلیغاتی کراوات به “ظهور اسکای واکر” که ویژه Fortnite اولین “talk show” بازیگران مدیر J. J. Abrams. وجود دارد بسیار کمی در راه از گذشته فصلی خطوط داستان مانند بزرگ, مرموز, مکعب های درخشان و یا پرتاب موشک شمارش معکوس.

آن بوده است عجیب و غریب و نسبتا بی توجه چهار ماه برای محبوب ترین در جهان گالری تیراندازی بازی است. Fortnite نکردم “فصلی” قالب به صورت آنلاین و به طور معمول بازی به پایان فصل پس از حدود 8 تا 9 هفته است. در فصل جاری که لگد کردن “فصل 2” از بازی به طول انجامید از اواسط ماه اکتبر زمانی که بازی معروف رفت و به یک سیاه چاله برای سه روز قبل از راه اندازی دوباره طراحی نقشه.

Fortnite عظیم playerbase از صدها میلیون نفر تبدیل به دیوانه وار با هر قطره از اطلاعات است. و این است که تنها راه بازی حماسی آن را دوست دارد. ما به روز رسانی این قطعه زمانی که فصل 2 در نهایت می رود زندگی می کنند.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im