تمام اتباع خود را وارد کرده و در بهار آموزش و بنابراین پست-سری جهانی درخشش

“بدیهی است که این گروه خاص به انجام آنچه که ما در سال گذشته و به اردوگاه به عنوان دفاع از جهان سری شانزه” گفت: Ryan زیمرمن که ابتدا خود را در 16 فصل با واشنگتن است. “این یک احساس بزرگ است.”

چکش میخ در “2019 جام جهانی” نشانه هایی در اطراف این تاسیسات. نام بودند فریاد زد که بازیکنان موقعیت trickled به وز وز محل باشگاه وانجمن. کلم بودند شکست در روحیه رله مسابقه که در خدمت به عنوان یک تیم-ساختمان ورزش و دو برابر به عنوان واشنگتن جشن ملی کلم بعد برای دومین سال متوالی.

اتباع اول کامل-تمرین تیم ملی آغاز خواهد شد و حدود 9:30 صبح روز سه شنبه. اما خود را درست آغاز بهار آموزش — غیر رسمی و یا در غیر این صورت در آمد که آن نشانه رفت تا هم تیمی های جدید خود ملاقات کرد و آن را درست به هیجان زده در مورد عبور سبزی از اینجا وجود دارد.

“مایک! مایک!” شکارچی یان گومز فریاد زد قبل از اینکه او سرش می دویم. به سمت outfielder Michael A. تیلور locker. کارتر Kieboom این باشگاه بالا چشم انداز در وسط گفتن خبرنگاران در مورد انتقال خود را به پایه سوم. تیلور گفت: گومز به آرام کردن آنها پیچیده یکدیگر را در آغوش گرفتن و شروع به پریدن کرد به بالا و پایین و سپس تیلور به سرعت تحت فشار قرار دادند گومز دور.

“چرا شما تا عرق?” تیلور پرسید. “آن را در صبح زود.”

“من در اینجا برای دو هفته شخص” Gomes ضرب گلوله کشته است.

“منظورم این است که” تیلور گفت: “آیا این معنی است که شما نمی باران در دو هفته؟”

و آنها خاموش بودند.

“شما با سری جهانی قهرمانی” اشاره کرد Kieboom بود که با این تیم در عنوان آن اجرا شد اما خوشحالم که به ارائه یک یادآوری از آن است. “شما نمی توانید بهتر از آن است.”

پس کوزه و خشکشویی گزارش پنجشنبه اتباع شنیده ام که کلمه “Astros” در هر مصاحبه. هوستون قطار در همان مرکز فقط در سراسر پارکینگ و هنوز هم پاسخ به صورت غیر قانونی و سرقت علائم. واشنگتن مورد ضرب و شتم آستروس در جهان سری یک عنصر طبیعی از این بحث.

اما شروع این هفته به ارمغان آورد یک تغییر جزئی در گفتگو. هیچ سری جهانی قهرمان تکرار است پس از نیویورک یانکیز برنده سه مستقیم عناوین از سال 1998 تا سال 2000. هیچ لیگ ملی باشگاه موفق به کسب back-to-back عناوین از Cincinnati Reds در سال 1975 و 1976. که اتباع’ هدف اصلی بالا و پایین این فهرست و با وجود کوچکتر در درون.

زیمرمن می خواهد برای سالم ماندن برای سال, و او گفت که او 100 درصد است. جو راس, Erick Fedde و آستین Voth در حال رقابت برای پنجمین نقطه در چرخش است. واشنگتن نیازهای روزمره سوم baseman برای پر کردن ستاره به اندازه سوراخ سمت چپ توسط آنتونی رندن. که در آن 22 ساله Kieboom می آید.

“من انجام نمی دهد 50-50 یا 60-40; من انجام 100 درصد پایه سوم,” او گفت:, با سر اشاره کردن به اینکه چگونه یک سال پیش او آماده شد به عنوان یک shortstop و دوم baseman. “این کار در دست است که همیشه بسیار مفید است.”

مدیر دیو مارتینز در حال حاضر نشان داد بیت از بهار برنامه های آموزشی: پایه سوم است Kieboom را به از دست دادن. Starlin کاسترو امضا برای دو سال قرارداد در offseason را دریافت خواهد کرد بسیاری از تکرار در پایه دوم و شاید نم نم در سومین عنوان فصل تساوی نزدیک تر است. Howie Kendrick خواهد بیشتر بازی اول و دوم اما او را grounders سوم با Kieboom در صبح روز دوشنبه. Asdrúbal Cabrera جانباز ابزار پخش خواهد چرخش با Kieboom و ارائه یک گزینه بیمه.

گذشته از پایه سوم به پنجم استارت و شاید چند اغل گاو یا حشم نقاط اتباع’ روز افتتاحیه فهرستی بیشتر تنظیم شده است. آنها بازگشت چهار شروع کوزه هر دو فو تعداد انگشت شماری از infielders و شروع خود. آنها دوباره امضا Gomes, زیمرمن, کندریک, Cabrera, right-hander Stephen عشق و مسکن دانیل هادسون از مسابقات جهانی تیم ملی. آنها در آورده کاسترو مسکن خواهد هریس و اولین baseman اریک تیمز در آژانس رایگان. بزرگترین سوال جدا از Kieboom مرکز فرهنگ.

خراردو Parra امضا شده با Yomiuri غول های مرکزی ژاپن لیگ. “بچه کوسه” رفت و او را. رندن آرام رهبر و یک بازیکن اتباع نگاه کرد به این دلیل که خود را ثابت پالس در حال حاضر نقش فرشتگان در لس آنجلس. این تیم را برای توسعه های جدید خصلت و جدید روال و زمانی که امکان جدا کردن خود از گذشته است.

“ما هنوز در حال رفتن به آن لذت ببرید در حالی که ما در اینجا,” زیمرمن گفت. “اما راستش من فکر می کنم هنگامی که فصل شروع می شود از آن زمان شروع به انجام کاری متفاوت است.”

به عنوان زیمرمن پیشنهاد کرد که باید صبر کنید چند هفته دیگر. در فوریه. 17, 2019 پایه سوم مربی بابی هنلی اول آورده کلم به تیم “circle of trust.” هنلی در حال حاضر پایه اول مربی متهم شده است در حال اجرا در دایره یک جلسه که درآمد حاصل از اتباع’ تمرین در هر روز. سال گذشته در حالی که جستجو برای سست پرنیان که Parra در نهایت ارائه هنلی تا به حال دو تیم رقابت در یک کلم مسابقه.

آن شد و سپس سنت برای اتباع به سر و صدا کلم پس از برنده. اما در آوریل و مه در حالی که رکورد خود را غرق به 19-31, کلم تقریبا یک نماد حقارت. آن را تمسخر در رسانه های اجتماعی برای آن حماقت. این احساس مانند شتر مارتینز را به خود بهار اول آموزش در سال 2018 یا پیکور مسابقه او در صحنه. اما وجود دارد آن را دوباره, دوشنبه, در بالای دستور کار و هنلی صدای ترک خورده به او فریاد زد ،

“چه هستند که ما برای بازی ؟ غرور! که آنچه در آن است!” او wailed. عضو دفتر جبهه از جمله مدیر کل Mike Rizzo تماشا و خندید و از بالکن. یک ردیف از دوربینهای تلویزیون نشسته اند و در سراسر خط پایان. “آن را برای صرف شام! بازنده خرید شام!”

هنلی را تصادف تعقیب درهم bullhorn blared. بازیکنان شروع به عبور کلم و اصرار یکی دیگر برای رفتن سریع تر. برخی از چیزهایی که تغییر کرده اما دیگران همان باقی مانده است.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im