همه چشم به در صهیون ویلیامسون — و بداهتا dunk contest — در افزایش ستاره بازی

شیکاگو — هنوز هم وجود دارد زمان باقی مانده در افزایش ستاره بازی اما هر بازیکن در دادگاه متوقف شد و پاک راه است. آنها را بر سر در خانه از صهیون نشان می دهد.

صهیون ویلیامسون نمی خواهد شرکت در غوطه دادن مسابقه در طول NBA All-Star Weekend اما هم تیمی های خود و مخالفان ایستاده بود و تماشا جمعه شب به عنوان واپسین لحظات از تیم ایالات متحده آمریکا 151-131 پیروزی بر تیم جهان تکامل یافته و به یک مرد غوطه دادن پر زرق و برق.

ویلیامسون در حال حاضر به پایین پرتاب یک چپ دست با شدت بهم زدن. او حتی خراب backboard. بنابراین بازیکنان درگیر در این نمایش بازی را فراموش کرده همه چیز در مورد واقعی بسکتبال و رفتار مانند هر فن در فروخته مرکز متحده. آنها هم می خواستم برای دیدن چه چیز دیگری ویلیامسون بود در کیسه خود را.

ویلیامسون لبخند زد که بزرگ کودکانه لبخند به او تحویل داده شد توپ. لوکا Doncic و RJ بارت از تیم جهان خارج از راه خود را. Jaren جکسون جونیور یک هم تیمی برای شب, عمل مانند اعتیاد به مواد مخدره ، و طرفداران که نیست در حال حاضر در انتظار ایستاده پریدم به پای خود را.

همه چشم به در صهیون — درست مثل آنها شده بود تمام روز.

“این یک تجربه بزرگ بود اما آن رفت سریع” ویلیامسون که 14 امتیاز به ثمر رساند گفت: او را اولین بار در All-Star Weekend. “من فکر می کنم من قصد دارم به شما را مجبور به نشستن در اتاق من بعد مثل وقتی که من بازگشت به خانه و فقط در تمام روز به واقعا لذت بردن از آن.”

[در داخل صهیون ویلیامسون فوق العاده اگزوز NBA All-Star Weekend اولین]

ویلیامسون, the New Orleans Pelicans تازه کار و شماره 1 پیش نویس انتخاب را به خود جلب بزرگترین جمع خبرنگاران در تیم ایالات متحده آمریکا رسانه های روز جمعه زمانی که او گریختم یک سوال در مورد سال آینده غوطه دادن مسابقه.

“این یک احتمال است,” او گفت:. “من نمی توانم یک پاسخ مستقیم در حال حاضر.”

بعد از آن در شب ویلیامسون جواب او را داد — تاکید یک, یکی, که گفت که او نمی باید به طور رسمی از شرکت کنندگان به سقوط مسابقه.

طول نهایی 1:34 از نیمه اول ویلیامسون بود متوالی dunks. او dunked و اغلب پس ferociously که backboard نمی تواند آن را. یکی از ویلیامسون پس از اتمام کج backboard و تیم ایالات متحده آمریکا تا به حال به نگه داشتن بازی در سر سبد تا زمانی که مقامات آن را ثابت در حاصل کار دو تیم.

“[I] رفت و به حاصل کار دو تیم و هم تیمی های من شروع به گفتن من” ویلیامسون گفت. “من نمی دانم که غوطه دادن آن بود, اما من فکر نمی کنم آن را به من بود.”

بارت که تیمی با ویلیامسون برای یک فصل در دانشگاه دوک به حال سعی کردم به همه هشدار می دهند.

“او انجام شده است که” برت و نیویورک نیکز rookie گفت: قبل از بازی. “این فقط من احساس می کنم با او یک بازیکن است که ما حتی قبل از دیده می شود. آن را مانند چگونه شما حتی گارد آن؟”

وقتی پرسید که چگونه به دفاع از Williamson, Barrett شانه ای بالا انداخت.

“من شما را راز,” او گفت:. “او به انجام آنچه او را به انجام و شما نمی توانید آن را متوقف کند.”

بسیار شبیه Williamson دیگر افزایش ستاره ها نبودند راضی فقط خدمت به عنوان پیش غذا پیش از بازی یکشنبه شب. Rookies و رشته خود را ایجاد all-star لحظات.

Doncic دالاس ماوریکس گارد به ثمر رساند و 16 امتیاز برای تیم جهان است. فقط قبل از halftime او کشیده تا از Trae جوان محدوده — در مقابل Trae جوان است.

Doncic پا به یک شوت از پشت نیمه دادگاه خط و حتی اگر جوان آتلانتا هاوکز گارد خفیف اعتراض Doncic حفر آن است. دو خیره شد در تحسین و خندید با هم. درست مثل هر کس دیگری در این عرصه آنها نمی تواند آن را باور یا نه.

“آن را سرگرم کننده بود” Doncic گفت. “شما می دانید کسانی که بازی ها, طرفداران می خواهید برای دیدن بسیاری از dunks تعداد زیادی threes, چیزهای سرگرم کننده است.”

[اوباما wows NBA افزایش ستاره ها بودند که بیش از حد جوان به او رای به عنوان رئیس جمهور]

واشنگتن ویزاردز شد به خوبی نشان داده در جهان تیم دوم-سال مرکز Moritz واگنر و rookie Rui Hachimura. در حالی که Wagner مرتکب یک عمل نادر از دفاع — توقیف دو دزد در افتتاح چهارم — Hachimura فقط سعی کردم به غوطه دادن همه چیز است. او تا به حال چهار dunks در سه ماهه اول به پایان رسید و با 14 امتیاز; Wagner تا به حال 16 امتیاز.

بعد شارلوت هورنتس به جلو مایل پل غوطه دادن شرکت کنندگان در سال گذشته انداخت یک underhanded تنبلی و سنگینی حرکت کردن به خود خاموش backboard و آن را با دست راست خود را با اجرای کامل. پل رفت و در را به نفع خود بازی جایزه MVP با 20 امتیاز.

اما زمانی که بیاد به نقطه بدون بازگشت, جمعیت و حتی بازیکنان می خواستم شب را درست MVP.

ویلیامسون اقدام 360 درجه آسیاب بادی — اما نمی توانستم چوب آن است. او سپس تقلید پل را غوطه دادن با پرتاب آن backboard — اما سعی کردم به آن را بیش از حد تند ابتلا به توپ و رفتن بین پاهای خود را. او از دست رفته است که یکی بیش از حد. سپس با کمتر از 30 ثانیه بازی Williamson تا به حال یکی از آخرین تلاش. او رفت و با ترکیبی 360, between-the-پاها غوطه دادن و . . . آه به دنبال نهایی خود را از دست ندهید.

این مطالعه dunk contest بود منفجر نشده. اما در این همه ستاره حوادث که در آن سرگرمی trumps رقابت ویلیامسون برنده شب.

ویلیامسون در نهایت ثابت کرد او را بیش از حد بزرگ برای بسکتبال. یا به طور خاص او را بیش از حد بزرگ برای افزایش ستاره بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>