Alisson: لیورپول دروازه بان رد از لیگ قهرمانان اروپا بازی برگشت مقابل اتلتیکو مادرید با مصدومیت

لیورپول دچار یک ضربه عمده پس از Jurgen Klopp تایید کرد که دروازه بان Alisson بکر را از دست ندهید لیگ قهرمانان گذشته-16 برگشت با اتلتیکو مادرید هفته آینده همراه با آخر این هفته لیگ برتر بازی برابر بورنموث.

تیمهای نشان داد که دروازه بان برزیلی برداشت هیپ آسیب در آموزش قبل از پنج شنبه شب جام حذفی انگلیس با شکست چلسی که او را مجبور به از دست ندهید سفر به استمفورد بریج و این خبر به این معنی است که بازگشت به بالا Adrian نیاز به deputise برای آینده قابل پیش بینی.

زیدان در ابتدا حکومت Alisson از روز شنبه در بازدید از سقوط تهدید کرد, Bournemouth, اما, آلمانی, بعد توضیح داد که او را نیز از دست ندهید چهارشنبه آینده بسیار مهم اروپایی با بازگشت اتلتیکو به لیورپول تلاش برای سرنگونی 1-0 کسری در برابر طرف اسپانیایی.

“متاسفانه علی است” گفت: Jürgen Klopp در قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

“او تا به حال یک حادثه کوچک در آموزش قبل از چلسی بازی. همه ما فکر آن بود که هیچ چیز در آن روشن بود او را بازی نمی کند به هر حال طرح بود او بر روی نیمکت.

“وجود دارد ما فکر کردم که ما لازم نیست به هر گونه خطرات بنابراین چپ او را از تیم ملی. (وجود دارد) اسکن روز بعد آنها چیزی پیدا کردم. بنابراین در حال حاضر او است. ما هفته آینده برای اطمینان حاصل کنید و سپس ما را ببینید.”

در طبیعت خاص از آسیب این مدیر افزود: “عضلانی خفیف در لگن منطقه است. یک عضله است. شما (خبرنگاران) می تواند تمام کار خود را انجام دهد اما هنوز یک دروازه بان حرفه ای کمی متفاوت است. این است که این وضعیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im